Teraz jest 18 sierpnia 2018, 03:39 - So

• Reklama

Słtuczka samochodowa

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

aiai

Forumowicz

Słtuczka samochodowa

Post15 lipca 2016, 15:01 - Pt

WIem, ze to nie forum prawne, ale pozwole sobie założyć temat ;)
Miałem stłuczkę tydzień temu. Babka cofając uderzyła mi hakiem w tablicę rejestracyjną, troche wygięta + lekkie zarysowania zderzaka nad tablicą. Na drugi dzień przyjechał koleś (mężuś) spisaliśmy jego oświadczenie przyznania się do winy na kartce, ze niby to on kierował pojazdem.. Dał mi zrobić fotę swojej polisy, ale poprosil zebym zaczekał z 3 dni na zgłoszenie tego zdarzenia. Dzisiaj jest piątek a on nadal prosi o wstrzymanie bo coś sprawdza z kumplem warunki swojego ubezpieczenia. Jak myśliscie zwykłe przeciąganie żebym dał sobie spokój? Nie rozumiem w takim razie po co w ogóle się do mnie odezwał po tym zdarzeniu. Człowiek próboje być miły a tu takie dziadostwo. W poniedziałek to zgłoszę, ale mam wrażenie, ze zrobił mnie w ciula i bez przeciągania gnatów się nie obejdzie :D. Fałszywa/nieaktywa polisa?
Sprzedam: Robert Piguet Casbah, Amouage Opus III, Interlude, Epic, Memoir, L'Artisan.. http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=10979

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Słtuczka samochodowa

Post15 lipca 2016, 15:06 - Pt

ja bym zalatwil ta sprawe od razu z ta kobitka..kasa do raczki za szkody i do widzenia pani :P napewno nie czekal bym tyle co Ty ;)

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post15 lipca 2016, 15:33 - Pt

Też bym zalatwilod razu ale standardowo z OC babki bez kombinowania

Teraz to chyba nie masz wyjścia tylko poczekac. Szkoda nie była duża więc w razie czego strata też nie duża

michalsiek

Forumowicz

Post15 lipca 2016, 15:57 - Pt

Zawsze i każdemu mówię i powtarzam, zawsze ale to zawsze, nawet mała pierdoła - dzwonić na policje. Z oświadczeniami zawsze może być kombinowane.

honoris causa

Bardzo aktywny forumowicz

Post15 lipca 2016, 20:33 - Pt

Zgłaszaj czym prędzej. Bo mogą być jaja. Poprzedni lokator mojego mieszkania uciekł do Holandii, nie miał żadnego ubezpieczenia, a potem ja tylko listy od komorników wyrzucałem.
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

raf

Forumowicz

Re:

Post15 lipca 2016, 20:50 - Pt

michalsiek napisał(a):Zawsze i każdemu mówię i powtarzam, zawsze ale to zawsze, nawet mała pierdoła - dzwonić na policje. Z oświadczeniami zawsze może być kombinowane.

https://youtu.be/4pC8z-fTW1s?t=82 :mrgreen:
Raf

michalsiek

Forumowicz

Post16 lipca 2016, 05:13 - So

No tak, pasuje to wszystko.
Tylko tutaj przestrzegam przed oświadczeniem ponieważ miałem w życiu przypadek, gdzie gość miał jakieś grubsze znajomości i skończyło się na tym, że posądził mnie że spreparowałem oświadczenie, że jego tam wogóle nie było. Kupa nerwów, problemów...
Ostatnio edytowano 16 lipca 2016, 06:25 - So przez michalsiek, łącznie edytowano 1 raz

t00kie

Forumowicz

Re:

Post16 lipca 2016, 06:16 - So

michalsiek napisał(a):Zawsze i każdemu mówię i powtarzam, zawsze ale to zawsze, nawet mała pierdoła - dzwonić na policje. Z oświadczeniami zawsze może być kombinowane.

Miałem w życiu kilka stłuczek i też zawsze policja była wzywana. Raz nie wezwaliśmy - jak wjechalem w pupę busa, a ten miał hak. I ten hak załatwił mi zderzak, maskę, chłodnicę i lampę a u niego NIC, wyobraźcie sobie że kierowca busa wyjął z paki miotłę, pomógł mi pozamiatać ulicę i podholował mnie na najbliższy parking :) Trzeba przyznać że są jeszcze ludzie na tym świecie :)

aiai

Forumowicz

Post17 lipca 2016, 11:02 - N

Juz zgłosiłem, temat można zamknąć :P Dziwiło mnie tylko co on tak przeciągał i prosił o czas.
Sprzedam: Robert Piguet Casbah, Amouage Opus III, Interlude, Epic, Memoir, L'Artisan.. http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=10979

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post17 lipca 2016, 11:13 - N

I co zglosiles że kto kierował autem ?

Kenzo

Post18 lipca 2016, 07:04 - Pn

Właśnie, aiai, jak to się dalej potoczyło?

luki896

Forumowicz

Post18 lipca 2016, 20:19 - Pn

aiai z jakiego TU masz ubezpieczenie? Jestem agentem wyłącznym PZU i jak coś to napisz skąd masz polise i skąd polise miał sprawca ;)

aiai

Forumowicz

Post20 lipca 2016, 22:07 - Śr

Ja jestem w Liberty a sprawca w Proama. Dzisiaj przyjechał rzeczoznawca, spisał co trzeba i pojechał. Czekam na przelew :P

userned

Forumowicz

Post27 lipca 2016, 19:54 - Śr

Odcholował Cie bo nic mu się nie stało, gdyby było na odwrót na pewno nie byłby taki miły :)

t00kie

Forumowicz

Post28 lipca 2016, 14:59 - Cz

Rozumiem, że się do mnie odniosłeś? :D

Pewnie by tak było ale jakieś takie mam przeczucie, że większość na jego miejscu i tak by się zabrała i pojechała w siną dal.

Ofis

Post20 sierpnia 2016, 08:58 - So

Miałem dwa przypadki.
Raz stuknął mnie jakiś młody chłopak samochodem służbowym i bardzo prosił żeby mi zapłacił, bo jak załatwimy to oficjalnie to go zwolnią. Zgodziłem się i dopłaciłem do naprawy :x
Drugim razem dotknąłem innego samochodu na rondzie. U niego żadne szkody, u mnie małe zarysowanie. Gość twierdził że to samochód wypożyczony i on dzwoni na policję, uprosiłem go żeby tego nie robił. Powiedział że 200zł, miałem w portfelu 170zł. Rozjechaliśmy się.
Człowiek uczy się na błędach, dochodzi stres, w moim przypadku nie miałem bardzo do kogo zadzwonić dopytać.
Od teraz ZAWSZE gdy ktoś mnie uszkodzi będę prosił o jego polisę. Gdy będzie stawiał opór to policja.

PS Miałem jeszcze sytuację że w zaparkowany mój samochód pod blokiem ktoś lekko stuknął :evil: Zobaczyłem na drugi dzień, błotnik mam do malowania ale nie robię tego narazie.
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

kamolskee

Post20 sierpnia 2016, 12:28 - So

Ja miałem tak, że siedziałem w zaparkowanym samochodzie nocą, czekałem na kogoś.
I nagle widzę w lusterku, że jakiś facet cofa swoim... no i bum. Dotknął mnie niestety. Okazało się, że to jakiś dziadek. Wyszedłem, poświeciłem na swój błotnik - no jest na szczęście ok. Puściłem dziadka. Teraz juz wiem, że nie będę tak robić - poproszę o polisę itd. albo wezwę od razu policję.

.. bo okazało się, że oczywiście noca przy świeceniu latarką nic nie było widac (a głównie przyglądałem się błotnikowi w miejscu uderzenia (bok, a nie góra błotnika). A następnego dnia w słońcu pod pewnym kątem zauwazyłem małe ryski (pęknięcia) na plastikowym błotniku. Nie warto tego naprawiać itp. jest mało widoczne, no ale mogłem dostać kasę na nowy błotnik! :x
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

sebekel

Forumowicz

Post20 sierpnia 2016, 17:31 - So

Ofis

Post20 sierpnia 2016, 19:12 - So

kamolskee słyszałem iż to że nie widać nie oznacza, że lakier nie został uszkodzony w tym miejscu i po jakimś czasie może dopiero zacząć np pękać.
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

kamolskee

Post20 sierpnia 2016, 19:28 - So

No właśnie :/ W każdym razie minęło 8 miesięcy i na razie jest wszystko w miarę ok... tylko pod pewnym kątem widać takie pajączki.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)