Teraz jest 18 października 2018, 19:04 - Cz

• Reklama

Solidne żelazko

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Kenzo

Bardzo aktywny forumowicz

Solidne żelazko

Post23 czerwca 2015, 21:18 - Wt

Panowie i Panie. Niebawem pobieramy się z narzeczoną, koleżanki i koledzy ode mnie z pracy na takie uroczystości wręczają sobie prezenty (chodzi mi o składkę współpracowników na jeden wybrany, najlepiej przydatny przedmiot). Wybraliśmy z moją Mademoiselle, że przydatne byłoby dla nas obojga żelazko, ze względu na to, że moje trochę szwankuje,a jej już z lat kilka ubrań tysiące przeprasowało. Tutaj się rodzi moja prośba o pomoc, jakie żelazko moglibyście nam zaproponować? Mam na myśli takie kwestie, jak niedoprasowana koszula przed weselem, czy pomięty sweter pomimo uprasowania. Chciałbym tego uniknąć, ponieważ posiadany przeze mnie Philips (modelu nie pamietam), którego mam również od kilku lat, nie zdaje już egzaminu. Chyba swoje wysłużył. No, już nie marudzę, proszę o jakieś propozycje :)

P.S.
Dodam tylko kwestię finansową, budżet tak do 300 PLNów. Nie chcę nikogo zbytnio naciągać. :P

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Re: Solidne żelazko

Post23 czerwca 2015, 21:28 - Wt

Gratuluję zatem tej jakże ważnej i odważnej decyzji. Ode mnie prezent w postaci wyników testów fundacji Pro-Test www.pro-test.pl
Zgodnie z ich testami zwycięzcą jest Philips GC4850 na miejscu II Philips GC4860.
Od siebie dodam że przyzwoita deska do prasowania np. Villeda z kontaktem jest wskazana.

Kenzo

Post23 czerwca 2015, 21:36 - Wt

Dziękuję, dziękuję, biorę Ją na własną odpowiedzialność. :D Zaraz poczytam o tych Philipsach.

Ewaewa

Forumowicz

Post24 czerwca 2015, 18:52 - Śr

Ja polecam takie z generatorem pary, ale to takie sensowne pewnie będzie poza budżetem :/

Amant

Post15 lipca 2015, 11:39 - Śr

Bardo dobre żelazka robi firma Eldom, np. model DA28C – tanie i solidne

monti44

Forumowicz

Post15 lipca 2015, 12:14 - Śr

Ja również polecam Philipsa. Mam model GC4410 już 4 lata i daje radę. W promocji można dostać za ok. 150 zł (nawet taniej). Poleciłem je już kilku znajomym i nikt kto go kupił nie narzeka. Jedyną "wadą" (jeśli można tak to nazwać) jest mało widoczna ilość wody w zbiorniku, plastik jest po prostu dość ciemny. Z tego co kiedyś patrzyłem, to zrobili już chyba lifting (nie mylić z reformulacją :) )tego modelu, więc może ten problem już zniknął.

Hann

Forumowicz

Post15 lipca 2015, 12:29 - Śr

grzegorz01 napisał(a):Gratuluję zatem tej jakże ważnej i odważnej decyzji. Ode mnie prezent w postaci wyników testów fundacji Pro-Test http://www.pro-test.pl
Zgodnie z ich testami zwycięzcą jest Philips GC4850 na miejscu II Philips GC4860.
Od siebie dodam że przyzwoita deska do prasowania np. Villeda z kontaktem jest wskazana.

Również polecam Philips GC4850, którego sam używam od kilku miesięcy. Żelazko bardzo szybko się nagrzewa, ma dosyć długi przewód, a stopa wykonana jest z dosyć śliskiego materiału, dzięki czemu nie trzeba wkładać zbyt dużej siły w prasowanie. Dosyć przydatny jest jeszcze system, który chroni przed kapaniem - w starym żelazku tego nie miałem.

A poza tym mało tego, że najlepiej wypada w przytoczonych testach, to jeszcze jest najpopularniejszy w sklepach internetowych: http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/ ... d/zelazko/

Kenzo

Post15 lipca 2015, 12:42 - Śr

W prezencie otrzymaliśmy polecanego Philipsa GC4850. Nie zdążyłem go jeszcze przetestować na wszystkich materiałach, ale jak do tej pory mogę powiedzieć, że spisuje się znakomicie. Długi przewód jest oczywiście na plus. Powoli będę odkrywać możliwości tego philipsa. Raczej się na nim nie zawiodę. :)

eduardo

Aktywny forumowicz

Post06 października 2018, 20:48 - So

Złotej łopaty nie dostanę, ale odkopię temat.
Wysłużony generator pary wysyłam na emeryturę. Planuję zakup nowego. Wybór padł na Tefal tylko zastanawiam się czy jest sens rozczulać się nad modelem. Planuję wydać ok. 1k.
Na oku mam GV9080 i się zastanawiam czy zgłębiać temat. Może ktoś już przebadał ten temat?

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)