Teraz jest 16 października 2018, 00:41 - Wt

• Reklama

SERIALE

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

borysbrzytwa

Forumowicz

Re: SERIALE

Post29 września 2018, 22:45 - So

Jestem na bieżącym odcinku 4 serii "Better Call Saul". Pomimo że serial nie jest dynamiczny (jak BB), wciąga całą swoją naturą do świata Saul'a, Mike'a i całej reszty.
Włączam i nim się obejrzę jest koniec odcinka, to tak cholernie wkurza :)
Każda scena jest niezwykle dopracowana, perfekcyjna dbałość o detale, muzykę, wszystko co najlepsze z BB zachowane przez reżysera i jego wyselekcjonowanej ciżby ;)
Ktoś wie czy Walter White w ogóle (albo kiedykolwiek) pojawi się w tym spin-offie?

mack-23

Forumowicz

Post30 września 2018, 01:20 - N

Przy okazji premiery 1 sezonu gdzieś czytałem, że w dalszych sezonach mają pojawić się Walter i Jessie. Czy do tego dojdzie - trudno powiedzieć. Z biegiem czasu mam coraz większe wątpliwości.

KKuba

Post02 października 2018, 14:23 - Wt

Ostatnio odświeżyłem sobie Silicon Valley, bo kiedyś po 2 sezonie całkowicie o nim zapomniałem. Przyznam że dawno nic nie sprawiło mi takiej radochy, choć jednocześnie wydaje mi się, że dla zachowania poziomu dobrze że nadchodzący szósty sezon ma być ponoć ostatnim.

HaNz

Post02 października 2018, 22:07 - Wt

Też niedawno nadrobiłem ostatni sezon i wydaje mi się trochę słabszy niż wcześniejsze. Mimo wszystko, bez Erlicha to już nie to samo.

Od siebie polecam Westworld. Całkiem niezła obsada i sporo mindfucków. Na chwilę obecną dostępne dwa sezony więc można się nieźle wkręcić w całą historię. Nie ma też co się zrażać do klimatu serialu - nie jest to western jak mogłoby się początkowo wydawać ;)

szok

Post03 października 2018, 15:30 - Śr

O tak, Westworld to coś fantastycznego! Rownolegle można czytać mnóstwo teorii dot. serialu np. na reddicie. Pierwszy sezon oglądałem dwa razy, a dalej mam wrażenie, ze nie wyłapałem wszystkiego.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)