Teraz jest 22 stycznia 2018, 22:57 - Pn

• Reklama

Pachnący dom

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Re: Pachnący dom

Post23 grudnia 2017, 11:38 - So

Proponowałbym naturalne, dobrej jakości olejki eteryczne. Kilka kropel, pół godziny w rozpalonym kominku (do tego najlepszy będzie taki, w którym temperatura nie będzie zbyt wysoka), a woń trwa 2-3 dni (to też zależy od rośliny) i jest przestrzenna i subtelna.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na TheEleganceof.pl

persor

Post08 stycznia 2018, 08:23 - Pn

Ostatnio żona kupiła dwie świcczki Yankee Candle.I trochę się zawiedliśmy Niby coś tam czuć, ale nie sądze aby był to dużo mocniejszy zapach od tych zapachów kupowanych w supermarketach. I moim zdaniem jest to przereklamowane. Już o wiele lepszy efekt dają wspomniane olejki eteryczne.
Ostatnio równiez żonka bawi się w robienie ręcznie kul do kąpieli do lazienki. Dodaje do nich dużo olejków eterycznych. Swietna sprawa, polecam, kule znacznie lepsze niż te sklepowe ( poza tym jest taniej)

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post08 stycznia 2018, 10:40 - Pn

+1 dla Yankee. Może pachną trochę lepiej i trochę dłużej za to kosztują znacznie więcej niż inne świece zapachowe. Na pewno można znaleźć lepsze świece w tych cenach.

WiesiuWojnar

Post08 stycznia 2018, 10:51 - Pn

Persor, miałem na święta podobny problem. Mianowicie, gdy mieszkałem w Anglii to kupowaliśmy z kobietą woski yankee candle za ... 1 funta i były naprawdę mocne. Kominek również w stylu "wszystko po 1f" i zapach był bardzo intensywny i ładny. Teraz na święta zamówiliśmy sobie już w Polsce na allegro samplery, czyli te małe świecie za +/- 10 zł i strasznie słabiutke. Dokładnie tak, jak napisałeś - zwykłe z hipermarketu mają podobną "projekcję" :?
Jednak od tego samego użytkownika zamówiliśmy zestaw świąteczny z kominkiem i woskiem na prezent dla członka rodziny i podobno zapach mega intensywny i ładny, także odnoszę wrażenie, że trzeba zamawiać woski lub te wielkie świece.
No chyba, że z żoną kupiliście w ciemno duże świece za ponad 100 zł każdy? wtedy moja teoria legnie w gruzach, ale nigdy nie testowałem tych największych świec, jednak nie chce mi się wierzyć, że w takiej cenie produkt nie spełnia swoich założeń ;)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)