Teraz jest 24 maja 2018, 22:36 - Cz

• Reklama

Rowery

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

panpoker

Forumowicz

Re: Rowery

Post16 maja 2018, 19:47 - Śr

Panowie,
wielkie dzięki za porady, mam niedaleko siebie jedną z sieciówek handlujących Krossami i Meridami więc bardziej w tym kierunku myślami podążałem.

Robe, poison
Z używanymi mam ten sam problem co składanymi z używanych cześci - NIE ZNAM SIĘ :oops:
Nie jestem w stanie ocenić czy używany rower jest zajechany czy nie, albo na co zwracać uwagę. Z tego chociażby względu raczej kierowałbym się ku nówce.
Co z tego, że nawet podjadę odebrać osobiście jak nie będę go w stanie ocenić, chociaż wklejony deal wygląda na prawdę na okazję życia (no ale to też licytacja, więc pewnie strzelanie cenami zacznie się na godzinę przed końcem aukcji)

Zależy mi aby albo serwis mieć pod nosem albo za dużo przy nim nie kombinować, przynajmniej na początku zanim ogarnę - mieszkanie w bloku, brak czasu i takie tam.

poison,
każdy element który opisałeś, ze szczególnym naciskiem na przerzutki planetarne w piaście, wymagał ode mnie użycia googli :)
pewnie poszukam jeszcze info na portalach tematycznych + sprawdzę grupy o których wspomniałeś, ale jakby co to będę atakował na priv :)

pingwin

Forumowicz

Post17 maja 2018, 12:38 - Cz

Skoro jest tu sporo rowerowych maniaków to może jakiś wspólny "tour perfuforum" po Warszawie i okolicach?

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 maja 2018, 07:10 - Śr

Zrobiłem już ponad miesiąc 100km na oponach Smart Sam w różnym terenie i jestem mega zadowolony. W zasadzie jest tak jak opisuje to producent. Bardzo małe opory toczenia na asfalcie, w terenie mega przyczepność nawet gdy pod górę pedalowalem na stojaco opona ani razu nie straciła przyczepności, są ciche i nawet fajnie wyglądają na feldze. Oryginalne opony, które miałem w swoim rowerze to jakaś kpina chyba ;)
W tym momencie nie mogę się do niczego przyczepić w sumie. Jak za taką cenę to dobra inwestycja.

Z czystym sumieniem mogę polecić te opony, gdyby ktoś się zastanawiał.

Fox

Forumowicz

Post23 maja 2018, 11:44 - Śr

Cieszy mnie, że jesteś z nich zadowolony bo niejako z mojego polecenia je kupiłeś, więc czułem się trochę odpowiedzialny. Teraz mogę odetchnąć z ulgą :D

poison

Forumowicz

Post23 maja 2018, 11:49 - Śr

Też mam Smart Samy w jednym z rowerów, zastąpiły mi m.in. zimówki z kolcami, szczególnie, że jeżdżę głównie miastem więc to był przerost formy nad treścią, latem wole hulać szosą na slickach albo na moich balonach (Continental CuriseContact) które się powoli kończą i chyba wjadą jakieś Marathony zamiast nich od Schwable, przy okazji z 600g zaoszcżędze. ;)
SmartSamy faktycznie cechują sie tym, że jakoś specjalnie nie czuć oporów toczenia mimo tylu "dzyndzli" na oponie. ;)

Shagrath

Forumowicz

Post24 maja 2018, 17:32 - Cz

Obrazek

Ja mam coś takiego, bardzo polecam :D

Diamondback Heist 2.0, rocznik 2016 jak dobrze pamiętam :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)