Teraz jest 24 października 2018, 05:37 - Śr

• Reklama

Kosmetyki do stylizacji włosów

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Luka

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Kosmetyki do stylizacji włosów

Post27 lutego 2018, 17:29 - Wt

Mam na sprzedać glinkę do włosów Apothecary 87 Clay Pomade. Użyta tylko raz. Do tego dorzucam jeszcze dwie całe próbki Percy Nobleman Matt Clay i Shark Killer Pomade Pacific.

Cena - 49 zł plus 10 zł wysyłka.

dominn

Forumowicz

Post28 lutego 2018, 00:13 - Śr

BTW - miałem okazję sprawdzić OSIS Thrill Schwarzkopf - nie polecam. Loreto z biedronki jest lepsze.

Dziwią mnie opinie 4,9 na ceneo.

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Post28 lutego 2018, 09:04 - Śr

Masveri Iron Paste, potestowałem i mogę z czystym sumienie polecić. W tej cenie chyba nie ma konkurencji. Fajnie się nakłada (o wiele łatwiej niż taki Fiber od American Crew), nic nie skleja włosów. Do tego można zrobić trwałą fryzurę, która wygląda naturalnie, bo nic nie widać, aby było coś na włosach. Włosy są elastyczne, a nie w jakiejś skorupie. Długo się utrzymuje, w razie konieczności można mokrymi dłoniami poprawić fryzurę.

dominn

Forumowicz

Post28 lutego 2018, 10:40 - Śr

Dzięki za opinię, zamawiam, bo wstrzymywałem się do usłyszenia recenzji na jej temat.

Misieeek

Forumowicz

Post07 marca 2018, 13:51 - Śr

ŁukaB napisał(a):Masveri Iron Paste, potestowałem i mogę z czystym sumienie polecić. W tej cenie chyba nie ma konkurencji. Fajnie się nakłada (o wiele łatwiej niż taki Fiber od American Crew), nic nie skleja włosów. Do tego można zrobić trwałą fryzurę, która wygląda naturalnie, bo nic nie widać, aby było coś na włosach. Włosy są elastyczne, a nie w jakiejś skorupie. Długo się utrzymuje, w razie konieczności można mokrymi dłoniami poprawić fryzurę.

U mnie zamiast matu powodował efekt tłustych włosów.

snoop

Forumowicz

Post07 marca 2018, 14:10 - Śr

Dlatego lepiej dołożyć i kupić coś porządnego.

Luka

Forumowicz

Post07 marca 2018, 14:18 - Śr

del
Ostatnio edytowano 22 marca 2018, 20:02 - Cz przez Luka, łącznie edytowano 1 raz

dominn

Forumowicz

Post07 marca 2018, 15:51 - Śr

Do mnie dzisiaj doszła Masveri Iron Paste.

Zobaczymy, czy jest lepsza niż Fiber, którego i tak oceniam 4/5, bo jest bardzo poprawny ;)

mmichal3987

Post07 marca 2018, 20:55 - Śr

Daj znać czy nie skleja włosów i nie ma efektu tłustych włosów.
Miałem dwie pasty jedna Joanna Styling effect, druga SYOSS Invisible Hold i obie niestety nie sprawdziły się. Pół dnia i włosy wyglądały jak tłuste.
Wymienię: Narciso Rodriguez For Him edp - ok 4ml, YSL La Nuit de l'Homme - 7ml, Al Haramain L'Aventure - ok 10,5 ml, Armaf CDNI - 2,5ml Na: Lalique White, Encre Noire Sport, Karl Lagerfeld Bois de Vetiver.

Luka

Forumowicz

Post07 marca 2018, 21:18 - Śr

Te pasty od Masveri to nic specjalnego, dajcie ludzie spokój. Firma nie wiadomo skąd, nikt o niej nie słyszał. Nawet osoba, przez którą ta marka wypłynęła na samym początku nie wiedziała czy to jest marka polska czy angielska. Jedynie szampon jest warty uwagi, bo jest naprawdę bardzo fajny.

MrNare

Post08 marca 2018, 10:01 - Cz

A ja polecę gold diggera by vilain.

Misieeek

Forumowicz

Post08 marca 2018, 16:22 - Cz

Luka napisał(a):Te pasty od Masveri to nic specjalnego, dajcie ludzie spokój. Firma nie wiadomo skąd, nikt o niej nie słyszał. Nawet osoba, przez którą ta marka wypłynęła na samym początku nie wiedziała czy to jest marka polska czy angielska. Jedynie szampon jest warty uwagi, bo jest naprawdę bardzo fajny.

Swego czasu pasta była dość popularna na jednej z grup facebookowych dotyczących pomad, dlatego tyle ludzi jest nią zainteresowanych.

mmichal3987 napisał(a):Daj znać czy nie skleja włosów i nie ma efektu tłustych włosów.
Miałem dwie pasty jedna Joanna Styling effect, druga SYOSS Invisible Hold i obie niestety nie sprawdziły się. Pół dnia i włosy wyglądały jak tłuste.

Spróbuj Dapper Dan Matt Paste, ew. z półki trochę wyższej niż produkty drogeryjne Goldwell Roughman, cena śmieszna w porównaniu do jakości.

Luka

Forumowicz

Post08 marca 2018, 16:29 - Cz

Misieeek napisał(a):Swego czasu pasta była dość popularna na jednej z grup facebookowych dotyczących pomad, dlatego tyle ludzi jest nią zainteresowanych.

O tym mówię. Beardrust to wypromował, ale poza nim, poza Polską nikt o tym nic nie wie i nigdy nie słyszał.

snoop

Forumowicz

Post08 marca 2018, 16:36 - Cz

Bart rzeczywiście ją pronował. Na Pomadowych Świrach też była/jest popularna, ale w tej grupie cenowej chyba naprawdę jest najlepsza.
Na moich włosach najlepszy matowy produkt to Gold Digger. Natomiast mat do ciaśniejszych zaczesek: Lockhart's Transcend

yhmmma

Perfumaniak

Kosmetyki do stylizacji włosów

Post08 marca 2018, 16:55 - Cz

mmichal3987 napisał(a):Daj znać czy nie skleja włosów i nie ma efektu tłustych włosów.
Ja mam tę pastę Masveri i jest okej.
Nie ma efektu tłustych włosów, tylko super matowe wykończenie, trzyma się cały dzień, można poprawić fryzurę palcami w ciągu dnia, efekt wygląda naturalnie.
Jak dla mnie to był dobrze wydany pieniadz.

S7

mmichal3987

Post08 marca 2018, 22:05 - Cz

@Misieeek yhmmma
Na razie wróciłem do gumy. Wykończę i może wypróbuje coś z proponowanych pozycji.
Wymienię: Narciso Rodriguez For Him edp - ok 4ml, YSL La Nuit de l'Homme - 7ml, Al Haramain L'Aventure - ok 10,5 ml, Armaf CDNI - 2,5ml Na: Lalique White, Encre Noire Sport, Karl Lagerfeld Bois de Vetiver.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post09 marca 2018, 00:17 - Pt

najlepsze co spotkałem to pasta/glnka do włosów 3D max Man schwarzkopf

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post09 marca 2018, 10:55 - Pt

Jak chcecie coś naprawdę dobrego, to właśnie wjechały produkty Lockhart's w jednym z polskich sklepów :)
https://pomadour.pl/szukaj?q=lockhart%27s
Od siebie mogę zdecydowanie polecić Matte Clay, świetna rzecz ;)

MrNare

Post11 marca 2018, 20:43 - N

Kiszonyogor95 napisał(a):Jak chcecie coś naprawdę dobrego, to właśnie wjechały produkty Lockhart's w jednym z polskich sklepów :)
https://pomadour.pl/szukaj?q=lockhart%27s
Od siebie mogę zdecydowanie polecić Matte Clay, świetna rzecz ;)

Podbijam, Lockharts robi świetne pomady. Jutro będę miał Antigravity Paste i Clay.
Można wiedzieć czemu Panowie nie używają wosków czy pomad wodnych a tylko past? Tyle świetnych rzeczy czeka na wypróbowanie :))

Misieeek

Forumowicz

Post17 marca 2018, 14:31 - So

Testowałem pomadę Prospectors Coal Mine. Posiada fajną konsystencję, przez co bez problemu można nałożyć na włosy. Matowa, nie zasycha, w trakcie dnia można poprawiać ręką. W porównaniu do DD Matte Paste mniejszy hold
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn