Teraz jest 18 listopada 2017, 20:18 - So

• Reklama

Kosmetyki do stylizacji włosów

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Kosmetyki do stylizacji włosów

Post26 czerwca 2017, 08:26 - Pn

czy ktos z Was uzywa pomady Uppercut Deluxe?
Mam pytanko... zuzylem juz kilka puszek i do tej pory pomada byla dosc gesta, klejaca o czerwonawej barwie.
Tydzien temu kupilem nowa puche... jest jakby rozwodniona, w kazdym badz razie duzo rzadsza, przez co mniej wydajna w moim odczuciu badz przyzwyczajeniu w uzytkowaniu...
Kolor tez sie zmienil. Ma teraz pomaranczowa barwe i żelowa konsystencje rozwodnionej galaretki...

Ktos tez zaobserwowal zmiane?
Reformulacja? :lol:
Załączniki
7203262_7-pomades-for-every-hairstyle_tc7d41886.jpg
7203262_7-pomades-for-every-hairstyle_tc7d41886.jpg (53.99 KiB) Przeglądane 1735 razy

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post19 lipca 2017, 16:33 - Śr

Potrzebuje coś z efektem mokrych włosów i średnim holdem, ktoś coś?

Jelex

Forumowicz

Post24 lipca 2017, 14:21 - Pn

Polecam bardzo fajną pastę do włosów, którą podpatrzyłem od mojego fryzjera - Goldwell Roughman.
Włosy bardzo fajnie się układają i daje dość matowe wykończenie. Ma bardzo ładny zapach!

Luka

Forumowicz

Post11 sierpnia 2017, 18:43 - Pt

Sprzedam to co widać na zdjęciu. Cena, 69 zł już z wliczoną wysyłką.

- Schwarzkopf 3D MENsion Texture Clay. Glinka do stylizacji włosów. Pojemność 100 ml, raz użyta.
- Tigi Bed Head Matte Separation Workable Wax. Matowy wosk do włosów. Pojemność 85g, użyty dwa razy.
- L'oreal Homme Clay, matująca glinka do stylizacji włosów. Pojemność 50 ml, użyta kilka razy.
- American Crew Molding Clay, mała próbka glinki. Starczy jeszcze na dwa użycia.
- Reuzel Grooming Tonic, pojemność 100 ml. Użyty kilka razy, mały ubytek.

Obrazek
Obrazek

rk

Forumowicz

Post02 września 2017, 13:31 - So

Poszukuje właściwie dwóch rzeczy, może ktoś coś doradzi:

1. Chciałbym spróbować jakiegoś grooming spray (ewentualnie może inny produkt się do tego nada ?), głównie na okazje gdy nie zależy mi na konkretnej fryzurze, a raczej utrzymaniu włosów w ryzach (by nie spadały non stop na oczy, latały w każdą stronę przy byle podmuchu wiatru, etc).

Ktoś może używa czegoś takiego ?

Jakie marki warto brać pod uwagę (Layrite grooming spray, Reuzel grooming tonic, Suavecito grooming spray, By Vilain Sidekick, inne) ?

2) Jakiejś pomady/pasty/żelu czy czegokolwiek innego co da radę utrzymać "trudne" długie (17cm góra, boki 10cm aktualnie, ale może je trochę skrócę) włosy przez cały dzień tak jak je rano ułożę (głównie zaczesane do tyłu, powiedzmy coś takiego: http://www.menshairstyletrends.com/wp-c ... 395956.jpg tylko mniej przylizane/posklejane).

Niestety wszystkie produkty, które do tej pory próbowałem po maks godzinie przestają trzymać na moich włosach :/

Dzięki :)
Ostatnio edytowano 02 września 2017, 13:36 - So przez rk, łącznie edytowano 1 raz

ayy

Forumowicz

Post02 września 2017, 13:36 - So

rk napisał(a):2) Jakiejś pomady/pasty/żelu czy czegokolwiek innego co da radę utrzymać "trudne" długie (17cm góra, boki 10cm aktualnie, ale może je trochę skrócę) włosy przez cały dzień tak jak je rano ułożę (głównie zaczesane do tyłu, powiedzmy coś takiego: http://www.menshairstyletrends.com/wp-c ... 395956.jpg).

Niestety wszystkie produkty, które do tej pory próbowałem po maks godzinie przestają trzymać na moich włosach :/

Może Baxter of California Clay Pomade

rk

Forumowicz

Post02 września 2017, 17:36 - So

ayy napisał(a):Może Baxter of California Clay Pomade

Dzięki, poszukam jakiegoś info o tym :)

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post03 września 2017, 14:22 - N

Co do pkt. 1) to ja używam Reuzel Grooming Tonic, ale raczej w charakterze prestylera, przed użyciem syszarki i potem końcowego produktu. Fajnie dodaje objętości i ułatwia wstępne ułożenie fryzury, no i jakieś tam minimalne utrwalenie zapewnia, tak więc żeby mniej-więcej "ogarnąć" włosy może wystarczy... IMO warto spróbować, produkt zacny i nieprzesadnie drogi.

Co do 2) to nie wiem czego do tej pory używałeś, ale patrząc na fryz tego typa celowałbym raczej w coś z klasycznych pomad, ewentualnie właśnie clayów jak mówi kolega wyżej. Niekoniecznie jednak Baxter, bo kurde drogi jest uwzględniając pojemność :D

Cleaniscool

Post06 września 2017, 02:53 - Śr

@rk

Jeśli nie zależy Ci na konkretnej fryzurze to może użyj sea salt spray da to jakieś utrwalenie + objętość , bo tak jak kolega up pisał grooming spray/tonic używam raczej jako prestyler. Sam posiadam dość długie włosy i po samym użyciu prestyler + suszarka jeśli ich nie utrwalę to opadną

krisStarling

Post08 września 2017, 23:59 - Pt

Jeśli ktoś potrzebuje stylizacje na wysoki mat a również zależy mu na mocnym holdzie to polecam od siebie Papillon Fiber Matt

Luka

Forumowicz

Post02 października 2017, 09:33 - Pn

Nieaktualne
Ostatnio edytowano 16 października 2017, 11:43 - Pn przez Luka, łącznie edytowano 3 razy

Homme

Forumowicz

Post07 października 2017, 11:21 - So

Ostatnio u mnie bardzo dobrze sprawdza się GOLDWELL ROUGHMAN zastępuje mi wszystkie drogie, które wcześniej stosowałem. Polecam jak komuś zależy na efekcie matowej mocno utrwalonej fryzury. Mam wrażenie, że też lekko pogrubia włosy.

Luka

Forumowicz

Post07 października 2017, 11:35 - So

To pewnie zależy od włosów, bo u mnie Roughman to największe nieporozumienie jakie stosowałem. Mówię już tutaj o nowej wersji, tej w pomarańczowym opakowaniu.

Homme

Forumowicz

Post07 października 2017, 11:42 - So

Coś się zmieniło w składzie, czy tak samo byłeś niezadowolony ze starego opakowania? Nie znam nowej, jeszcze mam trochę starego. Kluczem do zadowolenia jest odpowiednia aplikacja, na początku stosowałem jak większośc past i też byłem niezadowolony. Brałem spore ilości i wcierałem w całe włosy. Tymczasem najlepiej sprawdza się metoda aplikowania na lekko wilgotne włosy małej ilości produktu, ponieważ on bardzo szybko schnie. Uzyskuję wówczas efekt, jakbym stylizował wieloma różnymi produktami. Mam nadzieję, że w nowym opakowaniu nie zmienili składu...

Luka

Forumowicz

Post07 października 2017, 11:53 - So

Mogę się odnieść tylko do nowej wersji, starej nigdy nie stosowałem.

tandzio

Forumowicz

Post17 października 2017, 14:20 - Wt

Homme napisał(a):Coś się zmieniło w składzie, czy tak samo byłeś niezadowolony ze starego opakowania? Nie znam nowej, jeszcze mam trochę starego. Kluczem do zadowolenia jest odpowiednia aplikacja, na początku stosowałem jak większośc past i też byłem niezadowolony. Brałem spore ilości i wcierałem w całe włosy. Tymczasem najlepiej sprawdza się metoda aplikowania na lekko wilgotne włosy małej ilości produktu, ponieważ on bardzo szybko schnie. Uzyskuję wówczas efekt, jakbym stylizował wieloma różnymi produktami. Mam nadzieję, że w nowym opakowaniu nie zmienili składu...

Ja miałem starą i nową wersję. Wg mnie niczym się nie różnią poza ładniejszym opakowaniem.
Ja z kolei szukam teraz czegoś na wieczory, ale nie matowego ale z efektem lekko mokrych włosów - coś co nie obciąży mocno włosów a fryzura będzie wyglądać długo na "świeżą". Włosy raczej krótkie.

krzysztof1350

Forumowicz

Post22 października 2017, 10:00 - N

Potrzebuje coś z efektem matowych włosów i mocnym trzymaniem, ktoś coś?

Homme

Forumowicz

Post22 października 2017, 10:43 - N

GOLDWELL ROUGHMAN! Daje mat i długo utrzymuje fryzurę :)

tandzio napisał(a):Ja miałem starą i nową wersję. Wg mnie niczym się nie różnią poza ładniejszym opakowaniem.
Ja z kolei szukam teraz czegoś na wieczory, ale nie matowego ale z efektem lekko mokrych włosów - coś co nie obciąży mocno włosów a fryzura będzie wyglądać długo na "świeżą". Włosy raczej krótkie.

Z kolei dla mnie nowa wersja ma taki bardziej kobiecy design, więc jest na gorsze ;) Jednak to dobrze, że skład wciąż ten sam!
Lekko mokre uzyskasz za pomocą L'Oreal SCULPTE pasta rzeźbiąca. Z kolei zupełnie nieobciążająca jest American Crew FIBER, niestety trzeba ją dodatkowo utrwalać lakierem...

krzysztof1350

Forumowicz

Post22 października 2017, 11:01 - N

Dziękuje za pomoc ;))

gilbert

Perfumaniak

Post24 października 2017, 10:15 - Wt

Hej - gdyby ktoś reflektował, mam na zbyciu poniższe specyfiki do włosów - w większym lub mniejszym stopniu mi nie podeszły, i ich nie używam. W sam raz do testów :) Chętnie wymienię za jakaś odlewkę lub flakon piękne pachnącego pachnidła :)
Załączniki
20171024_110732.jpg
20171024_110732.jpg (134.34 KiB) Przeglądane 284 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn