Teraz jest 24 września 2018, 02:35 - Pn

• Reklama

Żele pod prysznic

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

siwy

Aktywny forumowicz

Re: Żele pod prysznic

Post26 maja 2018, 23:13 - So

Jak chyba wszystkie Old Spice.
Axe nowa formuła - tak samo, za wyjątkiem wersji przeciwkacowej. :D

Kamilos1989

Forumowicz

Post27 maja 2018, 09:26 - N

Skuszę się chyba na tego Vichy 200 ml 40 zł ciekawe ciekawe :)

Tracershy

Forumowicz

Post31 maja 2018, 15:04 - Cz

Miałem ten żel Vichy. Zapach piękny, chyba najładniej pachnący żel pod prysznic jaki miałem...ale ta cena :|
Kiedyś też był z tej serii żel do mycia twarzy, ale go wycofali.
Ten żel pod prysznic z Vichy też już chyba wycofany z dystrybucji, chyba tylko na allegro jest jeszcze do kupienia.
Ja aktualnie używam tych na zdjęciu. Ten z oriflame to taki zwyklak ale kupił mnie świetnym rześkim zapachem jałowca z morską bryzą.
Załączniki
IMG_20180531_160535-793x595.jpg
IMG_20180531_160535-793x595.jpg (113.3 KiB) Przeglądane 1134 razy

Piotr.

Forumowicz

Post01 czerwca 2018, 17:43 - Pt

Od jakiegoś już czasu moje 2 ulubione to Denim Original i Palmolive Sensitive.

czkawka

Post11 czerwca 2018, 12:49 - Pn

Ja polecam żele z Yves Rocher. A jak jeszcze namówicie swoją kobietę na założenie karty to w ogóle będziecie mogli dorwać to (i ich perfumy, które są zresztą bardzo ciekawe) w niższej cenie lub w ogóle za darmoszke. Yves Rocher ma bardzo dużo promocji, więc mimo, że ceny na pozór są wysokie to się opłaca u nich kupować.

siwy

Aktywny forumowicz

Post11 czerwca 2018, 17:41 - Pn

To jeszcze zależy, bo np. matka i siostra kiedyś dużo u nich kupowały, ale podobno jakość kosmetyków się pogorszyła, wycofano jakieś produkty, które lubiły i rzadziej robią zamówienia a uzbierać te 109 zł. na próg gratisów nie jest aż tak łatwo. Miałem zestaw męskich kosmetyków, wg mnie bez rewelacji.

Tracershy

Forumowicz

Post11 czerwca 2018, 18:51 - Pn

Yves Rocher ma bardzo dobrą serię męską energie homme a zwłaszcza jeden produkt - krem wygładzająco-ujędrniający. Dopiero od niedawna jest w ofercie. Przy tym kremie nieprzespana nocka to pikuś. Żadnych śladów zmęczenia na twarzy. Żele pod prysznic te z zapachowych linii też bardzo fajne.
A perfumy? Fakt, ciekawe choćby Ambre Noir czy Cuir Vetiver ale co z tego, jak parametry na poziomie Avonu czy Oriflame a nawet słabiej. Na mnie ich zapachy trzymają się maks 2-3 godziny z cichą projekcją przy skórze. Raczej nie polecam, bo szkoda kasy trochę na coś co może i ładnie pachnie, ale ma marną trwałość. Żeby to chociaż z 5 godzin siedziało na skórze i projektowało choćby przeciętnie. Szkoda bo te 2 zapachy fajne.
Cenie ich za to za niezły damski zapach So Elixir, który ma o dziwo dobrą trwałość.

siwy

Aktywny forumowicz

Post11 czerwca 2018, 21:44 - Pn

Miałem całą linię Fraîcheur Homme, żele pod prysznic, dezodoranty w kulce, z linii Energie znam tylko peeling, ale nie uważam, żeby były warte swojej ceny regularnej. Tym bardziej, że podobno wcale nie są takie naturalne.

Whitemill

Forumowicz

Post11 czerwca 2018, 23:14 - Pn

Tracershy napisał(a):Yves Rocher ma bardzo dobrą serię męską energie homme a zwłaszcza jeden produkt - krem wygładzająco-ujędrniający. Dopiero od niedawna jest w ofercie. Przy tym kremie nieprzespana nocka to pikuś. Żadnych śladów zmęczenia na twarzy. Żele pod prysznic te z zapachowych linii też bardzo fajne.
A perfumy? Fakt, ciekawe choćby Ambre Noir czy Cuir Vetiver ale co z tego, jak parametry na poziomie Avonu czy Oriflame a nawet słabiej. Na mnie ich zapachy trzymają się maks 2-3 godziny z cichą projekcją przy skórze. Raczej nie polecam, bo szkoda kasy trochę na coś co może i ładnie pachnie, ale ma marną trwałość. Żeby to chociaż z 5 godzin siedziało na skórze i projektowało choćby przeciętnie. Szkoda bo te 2 zapachy fajne.
Cenie ich za to za niezły damski zapach So Elixir, który ma o dziwo dobrą trwałość.

Podesłał byś link do tego kremu? :D Na pw lub tutaj jeśli można

Tracershy

Forumowicz

Post12 czerwca 2018, 04:57 - Wt

siwy napisał(a):Miałem całą linię Fraîcheur Homme, żele pod prysznic, dezodoranty w kulce, z linii Energie znam tylko peeling, ale nie uważam, żeby były warte swojej ceny regularnej. Tym bardziej, że podobno wcale nie są takie naturalne.

No tu się zgadzam, tak naprawdę żaden produkt yves rocher nie jest wart swojej ceny regularnej, te ceny są dla picu, sztucznie zawyżone tak jak w Oriflame i Avon. Tylko w YR te ceny są jeszcze wyższe. Po to żeby promocja wydawała się atrakcyjniejsza. Ale tam się nigdy nie kupuje w regularnych cenach. Niektóre kosmetyki mają dobre, patrząc pod kątem swoich cen "promocyjnych" są ich warte. Zapomniałem wcześniej wspomnieć że lubię jeszcze ich zapach Hoggar, on jako jedyny trzyma poziom jeśli chodzi o trwałość.

sulek

Forumowicz

Post12 czerwca 2018, 07:13 - Wt

A ja jakiś czas temu kupiłem żel Axe Signature i jest bomba.
Na opakowaniu napisane cedr i bergamotka i dokładnie tak pachnie :) Żaden świeżak o zapachu kostki klozetowej...

Tracershy

Forumowicz

Post12 czerwca 2018, 09:37 - Wt

Te nowe żele Axe mają bardzo fajne zapachy. Nie miałem jeszcze żadnego ale wszystkie 3 rodzaje wąchałem w Rossmanie. Jak skończę zapasy to pewnie je kupię. Pachną trochę jak z wyższej półki.
Oprócz Signature jest jeszcze Adrenaline o zapachu mięty i imbiru i Urban z węglem i miętą wodną. Signature pachnie najlepiej ale pozostałe też fajne.

poison

Aktywny forumowicz

Post12 czerwca 2018, 14:57 - Wt

To co polecę to seria Original Source - szczególnie czekolada z pomarańczą i wanilia z maliną, limetkowy już tu był wymieniany jako podobny do skittlesów, mango również jest ok ale te dwa pierwsze moim zdaniem są super.

Polecam również olejki tutti frutti, bardzo aromatyczne, aż by sie chciało je wypić.

A z takich rzeczy w klimatach perfum - Gucci Guilty Absolute - nawet nie wiecie jak się fajnie wytarzać w skórze podczas kąpieli. :lol:

sulek

Forumowicz

Post12 czerwca 2018, 21:04 - Wt

Nie napiszę tego w odpowiednim dziale, bo to nie okazja perfumowa :)
Ale jeszcze do jutra w Hebe żele pod prysznic są w promocji 2 + 2 za 2 grosze

jacgues

Forumowicz

Post27 czerwca 2018, 20:13 - Śr

Piotr. napisał(a):Od jakiegoś już czasu moje 2 ulubione to Denim Original i Palmolive Sensitive.

Palmolive Sensitive ma ładny, subtelny zapach, skóra jest po nim gładka, super wydajny, łatwo i szybko się rozprowadza na ciele, niska cena (8-10 zł za 500 ml).

Pewnego razu nakupowałem masę różnych żeli Axe, Adidas, Palmolive i te ostatnie podeszły mi najbardziej.
Kupię: Guerlain Homme Boisee z drewnianym korkiem (lub sam korek) / Dior Homme Sport 2012 / Guerlain Homme L'Eau / Declaration Cartier L'Eau / Guerlain Homme Intense/ CH Men Prive / CH 212 VIP Men / Hermes Fraiche / YSL Opium / Encre Noir Extreme

ayylmao

Forumowicz

Post27 czerwca 2018, 21:42 - Śr

Whitemill napisał(a):
Tracershy napisał(a):Yves Rocher ma bardzo dobrą serię męską energie homme a zwłaszcza jeden produkt - krem wygładzająco-ujędrniający. Dopiero od niedawna jest w ofercie. Przy tym kremie nieprzespana nocka to pikuś. Żadnych śladów zmęczenia na twarzy. Żele pod prysznic te z zapachowych linii też bardzo fajne.

Podesłał byś link do tego kremu? :D Na pw lub tutaj jeśli można

Dołączam do prośby :)

/edit: a dobra, znalazłem:
https://www.yves-rocher.pl/zel_usuwajac ... _zmeczenia

Cena trochę niezbyt korzystna jak dla mnie.

Co do mnie to używam tylko i wyłącznie poniższego żelu pod prysznic:
Obrazek

Tracershy

Forumowicz

Post28 czerwca 2018, 21:02 - Cz

To nie ten krem. Ten jest słabszy, ale przede wszystkim ma strasznie zacinającą się pompkę, która potrafi prysnąć taką ilością kremu że nie wiadomo co z nim zrobić, bo wystarczyło by na kilka użyć. Miałem go kilka razy i za każdym razem to samo.

Pisałem o tym kremie

https://m.yves-rocher.pl/krem_wygladzaj ... prezystosc

ayylmao

Forumowicz

Post28 czerwca 2018, 21:59 - Cz

Stówka, jeszcze lepiej :D

Na jak długo ci ten krem wystarczy?

Tracershy

Forumowicz

Post29 czerwca 2018, 09:47 - Pt

Na jakieś 2 miesiące, ale ja go nie kupuję nigdy w takiej cenie tylko w promocjach za 50-60 zł. Używam go tylko w okresie jesienno-zimowym raczej. Mam tłustą cerę i latem wolę coś lżejszego. Z drugiej strony jest sporo tańszych kremów i też dobrych.

ayylmao

Forumowicz

Post29 czerwca 2018, 16:28 - Pt

Z ciekawości, to te promocje wyczajasz stacjonarnie/internetowo, czy masz może jakieś alerty ustawione? Sam mam tłusta cerę, przez co często w ciągu dnia się czuje senny i zmęczony. Nie stosuje absolutnie żadnych kremów i chciałbym to zmienić, a na kosmetykach się w ogóle nie znam. :P
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn