Teraz jest 17 października 2018, 21:06 - Śr

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Re: Antyperspiranty

Post20 marca 2017, 06:55 - Pn

siwy napisał(a):Bardzo lubię wersję Climacool, jeden z niewielu antyperspirantów, który ma chłodzić i faktycznie to robi.
Polskie Old Spice są kiepskie, brudzą ciuchy, te z USA są niebo a ziemia. Miałem ten z niedźwiedziem w srebrnym plastiku; nie dość, że prawie 2xwiększy niż w PL, to jeszcze mocny zapach i zero białego osadu. O dziwo dostawałem komplementy za tego Old Spice'a. Citron też jest dużo lepszy w wersji USA.

Sprawdz L'Oreal Cool Power także dobrze chłodzi,dlatego bardziej na lato.Co do Old Spice z Usa nie miałem styczności.

Luka

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post20 marca 2017, 11:59 - Pn

Wpadłem dzisiaj do jednego z tych sklepów z niemiecką chemią i wyrwałem tego L'oreala za 10 zł. Wziąłem Carbon Protect. Na razie mogę ocenić tylko zapach i jest taki sobie.

Desigual

Forumowicz

Post20 marca 2017, 14:06 - Pn

ziaja jest słaba jako antyperspirant niestety. ale celem hamowania potu używam medispirantu i jest spoko. raz na tydzień wystarczy

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post20 marca 2017, 16:07 - Pn

Luka napisał(a):Wpadłem dzisiaj do jednego z tych sklepów z niemiecką chemią i wyrwałem tego L'oreala za 10 zł. Wziąłem Carbon Protect. Na razie mogę ocenić tylko zapach i jest taki sobie.

Zapach zapachem,ważne aby działało.

siwy

Aktywny forumowicz

Post20 marca 2017, 23:44 - Pn

Sprawdzę tego Cool Powera. Carbon ma zapach taki sobie, mnie strasznie drażni, dlatego nie mogę go używać, bo jednak ten zapach czuję na sobie cały dzień.

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post21 marca 2017, 13:27 - Wt

Jak dla nie najlepszy jest Thermic Resist i Fresh Extreme.

Luka

Forumowicz

Post22 marca 2017, 20:31 - Śr

Wziąłem dzisiaj na testy wyżej wspomnianego czarnego L'oreala i niestety słabiutko. Nie dość, że się mega pociłem, to dodatkowo pobrudził mi biały podkoszulek. Po cichu liczyłem, że może będzie dobrym zamiennikiem dla Vichy (z racji tego, że Vichy należy do L'oreal), ale nie dajmy się złudzić. Vichy cztery razy droższy, ale co by nie mówić, efekty są bardzo dobre. Mówię tu o tej wersji: http://www.iperfumy.pl/vichy/homme-deod ... rayu-72-h/

siwy

Aktywny forumowicz

Post23 marca 2017, 00:16 - Cz

U mnie ten Carbon sprawdzał się całkiem nieźle a za to Vichy w kulce brudził lniane koszule.

Luka

Forumowicz

Post23 marca 2017, 00:29 - Cz

To prawda, Vichy w kulce jest słaby. Ale ten w dezodorancie, to zupełnie inne rozmowa. Nie testowałem jeszcze wersji w sprayu, ale jak mi się pokończą te co mam, to będę uderzał właśnie w tego.

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post23 marca 2017, 21:57 - Cz

Też go sprawdzę,jestem ciekawy efektów.

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post25 marca 2017, 16:35 - So

Ktoś używał BIOTHERM HOMME AQUAFITNESS 24H?

krystek

Forumowicz

Post25 marca 2017, 20:01 - So

Ostatnio wpadł mi w ręce antyperspirant Tesco Pro Formula For Men Invisible Antyperspirant. Używam go już od ponad tygodnia. Pomijam chwytliwe opisy na stronie sprzedawcy, ale muszę przyznać , że jest faktycznie "invisible "- na czarnej koszulce po 14 godz. naprawdę go nie widać, jest sucho i nie czuć nic poza delikatnym zapachem dezodorantu. Produkt, moim skromnym zdaniem, wart zainteresowania i sprawdzenia, tym bardziej, że cena jest powalająca . Gdyby w letnie upały sprawdzał się, tak samo, jak teraz, to dla mnie będzie to "No. 1".

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post26 marca 2017, 11:35 - N

krystek napisał(a):Ostatnio wpadł mi w ręce antyperspirant Tesco Pro Formula For Men Invisible Antyperspirant. Używam go już od ponad tygodnia. Pomijam chwytliwe opisy na stronie sprzedawcy, ale muszę przyznać , że jest faktycznie "invisible "- na czarnej koszulce po 14 godz. naprawdę go nie widać, jest sucho i nie czuć nic poza delikatnym zapachem dezodorantu. Produkt, moim skromnym zdaniem, wart zainteresowania i sprawdzenia, tym bardziej, że cena jest powalająca . Gdyby w letnie upały sprawdzał się, tak samo, jak teraz, to dla mnie będzie to "No. 1".

Ciekawe jak w lato się sprawdza.Sprawdzę.

Balbinka

Post28 marca 2017, 22:53 - Wt

Hej! Szukam dla siebie odpowiedniego antyperspirantu, ale nie moge sie zdecydować, a nie chce kupować 10, zeby potem wyrzucac po jednym uzyciu, bo mam wrazliwa skóre...2 znajome mi polecały Etiaxil comfort, ktoś ma jakieś dobre doswiadczenia z tym? :)

Pozdrowionka! 8-)

hrhrhr

Aktywny forumowicz

Post29 marca 2017, 07:45 - Śr

miałem przerwę w dostępie do stosowanego od kilku lat forevera, więc potestowałem kilka "konwencjonalnych" (czyli dostępnych w drogeriach i aptekach) podpaszników.

Gillette Pro Sport w żelu 70ml - tani (ok 12zl) i skuteczny, ale aplikacja wysusza skórę na trzy dni :shock: można myć i myć i nadal suche. raczej nie jest to zbyt zdrowe..
La Roche Posay Fizjologiczne Ph Dezodorant 24h Roll-on - całkiem skuteczny, tylko brudzi ciuchy i jak na to, że starcza na 2-3 tygodnie, to jest dość drogi (35zł w promocji w super pharmie)
Tisserand Tea-Tree Deodorant Roll On - naturalny, nie hamuje pocenia, ale skutecznie blokuje zapach potu. problem w tym, ze sam w sobie ma bardzo intensywny zapach drzewa herbacianego.. ok 25zł za opakowanie
Rossmanowy Alterra, balsam dezodorujący, Melisa i Szałwia, 50 ml - nic nie dający krem pod pachę za 6zł

Na całe szczęście wracam do forevera i wszystkim to szczerze polecam! zestaw forever na co dzień i coś z amelinium na sytuacje gdzie potrzebny jest bloker i czujemy się jak ten pan na obrazku poniżej ;)

Obrazek

Meffik83

Post29 marca 2017, 14:25 - Śr

mam katar napisał(a):Ja kupuję antyperspiranty Old Spice'a, ale tylko te z białymi wkładami. Jakość świetna. Wcześniej miałem Odor Blocker 48 h i świetnie powstrzymywał pocenie, a o smrodku spod pach nawet po powyżej 24 godzinach nie było mowy. Teraz kupiłem sobie Old Spice Citron. Wrażenia, jakość łudząco podobne do Odor Blockera 48 h.

Czy te Old Spicy z białymi wkładami nie brudzą ubrania? Używam teraz te tradycyjne - whitewater i niestety nie daje rady - przebija zapach potu - nie mam problemu z ilością potu tylko z zapachem i te sobie nie radzą:(

siwy

Aktywny forumowicz

Post29 marca 2017, 16:00 - Śr

Na stronie Rossmanna w opiniach ludzie piszą, że te najnowsze (Swagger i Legend coś tam ;)) nie brudzą, ale miałem Odor Blockera i on niestety brudził.

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post07 kwietnia 2017, 23:18 - Pt

Ostatnio kupiłem okazjonalnie F1 Performance niebieski.Zapach przyjemny,po jakimś czasie już go nie czuć ale doskonale blokuje pot co najważniejsze.

lukas89

Forumowicz

Post10 kwietnia 2017, 12:36 - Pn

hrhrhr napisał(a):miałem przerwę w dostępie do stosowanego od kilku lat forevera, więc potestowałem kilka "konwencjonalnych" (czyli dostępnych w drogeriach i aptekach) podpaszników.

Gillette Pro Sport w żelu 70ml - tani (ok 12zl) i skuteczny, ale aplikacja wysusza skórę na trzy dni :shock: można myć i myć i nadal suche. raczej nie jest to zbyt zdrowe..
La Roche Posay Fizjologiczne Ph Dezodorant 24h Roll-on - całkiem skuteczny, tylko brudzi ciuchy i jak na to, że starcza na 2-3 tygodnie, to jest dość drogi (35zł w promocji w super pharmie)
Tisserand Tea-Tree Deodorant Roll On - naturalny, nie hamuje pocenia, ale skutecznie blokuje zapach potu. problem w tym, ze sam w sobie ma bardzo intensywny zapach drzewa herbacianego.. ok 25zł za opakowanie
Rossmanowy Alterra, balsam dezodorujący, Melisa i Szałwia, 50 ml - nic nie dający krem pod pachę za 6zł

Na całe szczęście wracam do forevera i wszystkim to szczerze polecam! zestaw forever na co dzień i coś z amelinium na sytuacje gdzie potrzebny jest bloker i czujemy się jak ten pan na obrazku poniżej ;)

Obrazek

gdzie go mozna kupic? apteka np?

hrhrhr

Aktywny forumowicz

Post10 kwietnia 2017, 13:18 - Pn

to jest firma dzialajaca chyba w trybie mlm, wiec sieci sprzedazy bezposredniej. niektorzy z tych 'dystrybutorow' prowadza sprzedaz w necie, mozna na allegro wyrwac, widzialem tez sklep forever-polska.pl.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn