Teraz jest 23 października 2017, 02:05 - Pn

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Antyperspiranty

Post28 października 2016, 20:01 - Pt

Przez ostatnie miesiące używałem dwóch antyperspirantów ODABAN i Etiaxil dla skóry wrażliwej. 30 ml Odabanu wystarczyło mi na 3 miesiące, Etiaxilu jeszcze nie skończyłem i nie skończę bo efekty są MIZERNE. Stosowałem zgodnie z zaleceniami z ulotki, a i tak pociłem się pod pachami wydając nieprzyjemny zapach. Odaban bije na głowę Etiaxil, kompletnie 0 wilgoci pod pachą nie mówiąc już o brzydkim zapachu. Po jednej aplikacji efekt blokowania pocenia trwał nawet 4 dni. Cena porównywalna. Minus dla obydwu preparatów to pieczenie po aplikacji.

jarekao

Forumowicz

Post06 listopada 2016, 18:40 - N

Czy tylko ja używam antyperspirantu w sprayu? Przerabiałem różne kulki, sztyfty i zawsze wracam do spraya. Nie brudzi aż tak ubrań, działa dobrze, nie zapycha kanalików jak blokery. Może jestem za leniwy aby czekać aż sztyft wyschnie. :)

lukszyk

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post06 listopada 2016, 19:12 - N

jarekao napisał(a):Czy tylko ja używam antyperspirantu w sprayu? Przerabiałem różne kulki, sztyfty i zawsze wracam do spraya. Nie brudzi aż tak ubrań, działa dobrze, nie zapycha kanalików jak blokery. Może jestem za leniwy aby czekać aż sztyft wyschnie. :)

Sprej szybko sie wyczerpuje ;)

siwy

Forumowicz

Post08 listopada 2016, 20:11 - Wt

Też używam tylko sprejów. Nie umiem się przekonać do sztyftów czy kulek. Puszka 150 ml wystarcza mi na miesiąc a kosztuje pomijalnie mało.

et-go-homme

Forumowicz

Post13 grudnia 2016, 01:40 - Wt

ani razu nie użyłem kulki/sztyftu :)

Luka

Forumowicz

Post13 grudnia 2016, 10:38 - Wt

Dzisiaj dotarła do mnie kulka Vichy. Nigdy wcześniej jej nie używałem, a słyszałem tylko same pozytywy, więc jestem ciekaw jak się sprawdzi.

9452130

Forumowicz

Post30 grudnia 2016, 19:45 - Pt

Ja najczęściej używam kulki/sztyftu. Kulki zazwyczaj nivea/fa najczęściej przezroczyste jakieś. A w sztyfcie żelowe raczej bo białe brudzą koszulki. Spray jakoś nie przemawia do mnie bo szybko się kończy u mnie (250ml na max 2 tyg xD) no i zazwyczaj ma najmocniejszy zapach więc kłóci się z perfumami. Puszkę zawasze jakąś mam w bagażniku z zapasowy ciuchami jakbym miał do domu jakiegoś dnia nie wrócić z niespodziewanej okazji.

MrMole

Aktywny forumowicz

Post30 grudnia 2016, 19:52 - Pt

Ma ktoś pomysł czy istnieją jakieś podobne perfumy w mainstreamie do tego?

http://www.rossmann.pl/Produkt/Rexona-M ... 14701,5652

Paradziqs

Post13 stycznia 2017, 18:48 - Pt

Od kilku lat używam kulki Vichy, czarna, 72h. Jest świetna. Pracuje jako fotograf ślubny, w lecie przy temperaturach często powyżej 30 stopni, latam że sprzętem, i spokojnie nawet po całym dniu pracy nic brzydko nie pachnie. Polecam każdemu

Lucjan

Perfumaniak

Post13 stycznia 2017, 19:02 - Pt

Vichy Homme Anti Perspirant Triple Diffusion 72h - niczego innego nie uzywam , jest super

mam katar

Perfumaniak

Post13 stycznia 2017, 20:01 - Pt

Obrazek

Jest mega :D
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

Luka

Forumowicz

Post13 stycznia 2017, 22:42 - Pt

Lucjan napisał(a):Vichy Homme Anti Perspirant Triple Diffusion 72h - niczego innego nie uzywam , jest super

Używałeś wcześniej tego Vichy w kulce? Masz jakieś porównanie do tego, co wspomniałeś? Używam kulki Vichy od kilku tygodni i nie jestem zadowolony. Taki, a nawet lepszy efekt uzyskuje pierwszym lepszym produktem z Rossmana.

Lucjan

Perfumaniak

Post14 stycznia 2017, 19:30 - So

Luka napisał(a):
Lucjan napisał(a):Vichy Homme Anti Perspirant Triple Diffusion 72h - niczego innego nie uzywam , jest super

Używałeś wcześniej tego Vichy w kulce? Masz jakieś porównanie do tego, co wspomniałeś? Używam kulki Vichy od kilku tygodni i nie jestem zadowolony. Taki, a nawet lepszy efekt uzyskuje pierwszym lepszym produktem z Rossmana.

Używałem czarnej kulki jak najbardziej , zarówno 48h jak i 72h i przyznam , że odrzuciło mnie od tego rodzaju sztyftów , lepiłem się caly pod pachami :? - ale ten o którym wspomniałem jest jakby pylisty , od razu zachychający i faktycznie daje efekt neutralności... - polecam , na IPerfumy jest coś około za 40 pln

BlueJeans

Hiper Perfumaniak

Post15 stycznia 2017, 18:15 - N

W tym miesiącu kupiłem sobie na próbę Clinique for Men w sztyfcie, już nie wspominając jak dałem d...y kupując go w Douglasie bo na e-glamour kosztuje ~35zł................... Pomijając to antyperspirant ten jest naprawdę skuteczny, nie zostawia plam ani nie klei się pod pachą. Używając cytatu od Lucjana sztyft ten jest "pylisty". Z moich obserwacji wynika, że przez ponad 12h blokuje skutecznie pocenie się. Poprzednim razem używałem biagłe Vichy a wcześniej czarnego for men i w sumie ten ostatni póki co jest dla mnie liderem.

icu

Forumowicz

Post15 stycznia 2017, 22:32 - N

Ja mogę polecić Antidral w kulce. Używałem różnych (Nivea, Ziaja itp.) jednak ten bije wszystko (u mnie) na głowę. Fajna sprawa to taka, że używa się go na noc więc nie ma problemu z pozostawianiem śladów na ubraniu, zapachem itp. Początkowo zalecają używać 1-2 razy w tyg., a jak się skóra przyzwyczai to spokojnie raz na 2, 3 tygodnie i mamy spokój.
STRAGAN: http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=17542

Aqva Amara / Aqva Atlantiqve / Dylan Blue / CH 212 Aqua / YSL La Nuit / Santal Wood / ...

Sebastiankkk

Post16 stycznia 2017, 23:15 - Pn

Od dłuższego czasu używam Dove men+care invisible dry 48h w sprayu. Opakowanie 250 ml spokojnie starcza mi na 2,5 miesiąca, a zapach jest przyjemny. Przed tym dove używałem nivea silver protect kulka sztyft i w sprayu, lecz coś się chyba zmieniło bo realnie działał 10-12h.

siwy

Forumowicz

Post18 stycznia 2017, 23:09 - Śr

Nie spotkałem jeszcze żadnego antyperspirantu, który by realnie działał tyle, ile deklaruje producent. :lol:
Blokery, te wszystkie Antidrale, Etiaxily, mnie nie interesują od kiedy zrobiły mi pod pachami masakrę.
Aktualnie używam Old Spice Timber w sprayu, nie zostawia plam, zapach ma ładny, ale i tak słabszy niż amerykański deo.

9452130

Forumowicz

Post20 stycznia 2017, 11:11 - Pt

Jak ktoś ma problemy z skórą to polecam. Dove Man + Care w sprayu. Miałem kiedyś za free na testy z jakiejś promocji 2 sztuki i dobrze wspominam. Gdyby nie cena i szybkość z jaką zużywam antyperspiranty w sprayu to pewnie bym kupował je :D

mazurka

Post23 stycznia 2017, 11:48 - Pn

Kiedyś mój mężczyzna prawie w ogóle nie używał kosmetyków, oprócz tych po goleniu i do kąpieli. Teraz te czasy już minęły i powoli przekonuje się do kolejnych produktów, o których istnieniu wcześniej nie miał pojęcia. Wiele z nich dostał ode mnie w ramach prezentu i (wbrew moim obawom) coraz częściej ich używa. A nawet ostatnio sam wypatrzył dla siebie taki antyperspirant Vichy https://www.apteka-melissa.pl/produkt/vichy-homme-antyperspirant-w-kulce-dla-mezczyzn-przeciw-intensywnemu-poceniu-72h-50-ml,81.html, bo widział, że ja używam podobnego i pytał o opinie. Oczywiście, jeszcze nie czuje się zbyt pewnie w tym temacie, dlatego wszystkie kosmetyki kupuje przez internet. Mniej się wtedy wstydzi... i może sobie na spokojnie przeglądać setki produktów, bez obaw o to, że usłyszy jakiś uszczypliwy komentarz. Myślę, że z czasem to też minie, ale jestem z niego dumna! O kroku w dobrą stronę świadczy fakt, że jego półka sukcesywnie się zapełnia. :) Zaczyna też bawić się różnymi zapachami perfum, a do tej pory używał tylko sprawdzonych zapachów, które mi szczerze już nieco się znudziły. A to kolejna wielka zmiana!
Także panowie, nie bójcie się kupować kosmetyków, to nic strasznego. Mój mężczyzna się tego bał (bo wydawało się to takie babskie zajęcie), a teraz sam zaczyna poznawać swoją skórę i szukać dla siebie odpowiednich produktów. Dbanie o siebie jest bardzo męskie (oczywiście w granicach rozsądku)!!

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 stycznia 2017, 14:36 - Pn

Twoj facet wstydzi sie kupowac antyperspiranty? :lol:
Ja rozumiem piguły na płonący korzeń, ale kulka pod pachy? :shock:
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn