Teraz jest 25 września 2017, 10:46 - Pn

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

lukas89

Forumowicz

Re: Antyperspiranty

Post11 maja 2016, 14:37 - Śr

a który old spice w kulce czy w sztyfcie bedzie lepszy,który sie szybciej wchłania. i czy pozostawiaja slady na ubraniach?

podkowa24

Post11 maja 2016, 18:39 - Śr

Ja używam tylko Old Spice a próbowałem naprawde wielu .

Ja używam w żelu takiego z niebieskimi granulkami . Wchłania się przez chwile i pozostawia biały osad jeśli najedzie się poza pache ale wystarczy chwile odczekać i w razie czego przetrzeć ręcznikiem . Nigdy mnie nie zawiódł nawet przy mega upałach . Próbowałem też "psikanego" ale jakoś szybciej moim zdaniem się zużywa . I takie w żelu wychodzi ekonomiczniej w rossmanie w promocji można go trafić na 10 zł

majkel47

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post11 maja 2016, 22:34 - Śr

Co uważacie o srodku medispirant? Stosował ktoś?

wladi

Post14 maja 2016, 22:25 - So

Polecam niebieski bloker z Ziaji. Smarowanie pod pachami na noc po kąpieli i spokój na 2 dni z potem.

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Post14 maja 2016, 22:48 - So

wladi napisał(a):Polecam niebieski bloker z Ziaji. Smarowanie pod pachami na noc po kąpieli i spokój na 2 dni z potem.

A jesteś pewien, że to co polecasz jest zdrowe? Tzn. nie szkodzi? Bo mam wątpliwości...

np.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/cia ... 41591.html

janek342

Forumowicz

Post16 maja 2016, 06:06 - Pn

Zastanówcie się bardzo poważnie, czy warto używać blokerów! Jest mnóstwo ludzi cierpiących na hiperhydrozę i właśnie oni muszą korzystać z tak mocnych środków, lecz nie jest to komfortowe.

janek342

Forumowicz

Post16 maja 2016, 06:08 - Pn

Pocenie się jest naturalnym procesem organizmu, który powoduje ochładzanie organizmu. Czy zablokowanie tego procesu jest dobrym pomysłem? Raczej nie!

jacgues

Forumowicz

Post05 lipca 2016, 07:36 - Wt

Ja od lat używam niezmiennie Nivea Silver Protect 24.
Ładnie pachnie i przede wszystkim jest z*e skuteczny.

charoshi

Aktywny forumowicz

Post05 lipca 2016, 08:00 - Wt

Kiedyś używałem Nivea i byłem zadowolony, ale ostatnio przerzuciłem się na Avonowe aspiranty. Bo są po prostu tańsze, a na mojej skórze nie mniej skuteczne nawet przy sporych upałach. Kosztują w sieci poniżej 4 zeta za sztukę. Niektóre z nich naprawdę fajnie pachną (np. Signature - idealnie się komponuje z Visitem i podobnymi).

BlueJeans

Hiper Perfumaniak

Post05 lipca 2016, 12:36 - Wt

Po przejsciu na Vichy nie planuje go zmieniac. Nie jest tani ale dziala swietnie i nie brudzi ubran

Deco79

Aktywny forumowicz

Post05 lipca 2016, 13:21 - Wt

Ja mam dość wrażliwą skórę pod pachami i większość antyperspirantów mnie uczula.

Teraz używam Garniera i jest OK.

michalsiek

Forumowicz

Post05 lipca 2016, 19:55 - Wt

Ja z kolei od jakiegoś czasu korzystam z Rexony. Jak na moje gruczoły i organizm działa rewelacyjnie.

anics

Forumowicz

Post05 lipca 2016, 20:44 - Wt

Moja skóra dosyć szybko przyzwyczaja się do antyperspirantu, dlatego co jakiś czas go zmieniam.
Zawsze mam dwa rodzaje na zamianę, obecnie Vichy Homme i Lierac Homme.
Blokery testowałem przez dłuższy czas- Medispirant działał średnio , za to bardzo wysuszał i podrażniał skórę, Ziaja Yego całkiem całkiem- szczególnie za tę cenę, najlepiej radził sobie czerwony Etiaxil- dwa razy w tygodniu na noc i ani plamki pod pachą, ale w nocy pieczenie skóry potrafiło dać się we znaki, próbowałem tych do skóry delikatnej, ale nie spełniały moich oczekiwań.

hrhrhr

Forumowicz

Post07 lipca 2016, 08:04 - Cz

Biral napisał(a):Od dwóch tygodni testuję Aloe Shield i gorąco zachęcam. Nie likwiduje pocenia, ale czuję, że je ogranicza, a z pewnością neutralizuje zapach potu. Niedługo wyjeżdżam w tropiki, więc zrobiłem zapas. Jak na razie mój numer 1

Oto link do strony, gdzie można o nim trochę poczytać, choć ja kupowałem ze sklepu na allegro po 22zł.
http://www.aloesforever.eu/produkt/szty ... ver-shield

używam od kilku lat i nie zamienię na nic innego. faktycznie nie zamyka całkowicie porów przez co tylko ogranicza pocenie, ale bardzo skutecznie i co najważniejsze - pocisz się niemal całkowicie bezzapachowo. jest zdrowy, a to powinno byc najważniejsze. czasem mi się zdarzy kupić jakąś rexonę/ziaję/garniera na kilka dni zanim dojdzie zamówienie z aloe shieldem i naprawdę nie ma porównania. przesuszona chemią skora :?

Obrazek

polecam przetestować, cena jest rewelacyjna i opakowanie starcza na dość długo (u mnie ok 2 miesięcy)
STRAGAN - flakony, odlewki i militry. nisza + mnstrm! / Lutens, Miyake, Rasasi, AdP, Byreo, Olympic Orchids, Penhaligon's, Caron, CdG, Ajmal, etc.

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 lipca 2016, 10:25 - Cz

anics napisał(a):Moja skóra dosyć szybko przyzwyczaja się do antyperspirantu, dlatego co jakiś czas go zmieniam.
Zawsze mam dwa rodzaje na zamianę, obecnie Vichy Homme i Lierac Homme.
Blokery testowałem przez dłuższy czas- Medispirant działał średnio , za to bardzo wysuszał i podrażniał skórę, Ziaja Yego całkiem całkiem- szczególnie za tę cenę, najlepiej radził sobie czerwony Etiaxil- dwa razy w tygodniu na noc i ani plamki pod pachą, ale w nocy pieczenie skóry potrafiło dać się we znaki, próbowałem tych do skóry delikatnej, ale nie spełniały moich oczekiwań.

Mam pol,econy przez kogoś tu na forum ODABAN. Działanie świetne, ani kropli potu. Ale pieczenie i swędzenie skóry zdarza się czasem po aplikacji przez co wybudzam się w nocy - to jego minus. Na + na pewno skuteczność i ekonomiczność.

lewy66

Post07 lipca 2016, 18:51 - Cz

Ja od dawna korzystam z antyperspirantów Rexony i wg. mnie działają bardzo dobrze, stosuję je zawsze jak idę do pracy gdzie robię kawał dobrej roboty dzięki pomocy mojej ulubionej firmie sprzątającej http://mopek.pl/oferta/sprzatanie-biur specjalizującej się w Kwidzyniu ską jestem w sprzątaniu biur i nie tylko. Zauważam to szczególnie w pracy.
Ostatnio edytowano 01 sierpnia 2017, 11:32 - Wt przez lewy66, łącznie edytowano 4 razy

siwy

Forumowicz

Post08 lipca 2016, 00:34 - Pt

Od zawsze używałem Old Spice, ale chyba będę musiał odpuścić. Mam wrażenie, że coś zmienili w składzie, bo kiedyś smarowałem się bez problemu na ogolone pachy i nic a ostatnio strasznie podrażnia nawet po dłuższym czasie.
Może z ich antyperspirantami będzie lepiej, zamówiłem dwa na allegro, wersje z usa, bo są mega większe i lepsze jakościowo. Pachną bardzo mocno i nie ma mowy o pocie. U nas są tylko dezodoranty w żelu i ze dwa zapachy antyperspirantów, ale nie mają startu do wersji usa. Miałem wolfa w sztyfcie z polskiej dystrybucji gdzie zaraz prawie nic nie czuć i hawka z usa gdzie w zasadzie ten deo może zastąpić wodę toaletową.

Ostrzegam przed tą nową rexoną active shield (sorki jeśli źle napisałem nazwę) - wypala dziury w koszulkach. :D

Scorrpion

Super Perfumaniak

Post08 lipca 2016, 14:35 - Pt

lewy66 napisał(a):Ja od dawna korzystam z antyperspirantów Rexony i wg. mnie działają bardzo dobrze. Zauważam to szczególnie w pracy.

+1

Przerzuciłem się na antyperspiranty tej marki już dawno temu i nie jeste zawiedziony,A używam przede wszystkim REXONY Turbo.

Jarson

Forumowicz

Post10 lipca 2016, 21:05 - N

Od kilku tygodni zastanawiam się nad kupieniem sztyftu z wyższej półki a mianowicie Davidoffa Cool Water albo Londyńczyka. Moje pytanie dotyczy różnicy, czy faktycznie warto dołożyć te 40 zł czy poza zapachem nic więcej nie oferują od firm typu Rexona ?

siwy

Forumowicz

Post10 lipca 2016, 23:46 - N

Można nawet powiedzieć, że oferują mniej, bo to są dezodoranty, nie antyperspiranty. Rexona ma w składzie sole aluminium i to one redukują pocenie. Z tymi sztyftami jak najbardziej się spocisz, ale na pachnąco. :D Miałem sztyft Prady z zestawu, miałem sztyft PR i żaden nie działał jak dobry antyperspirant.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn