Teraz jest 22 listopada 2017, 02:38 - Śr

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

LaFleur

Forumowicz

Antyperspiranty

Post29 sierpnia 2011, 14:16 - Pn

Zawsze szukałem skutecznego atyperspirantu. Niestety, wszystko co do tej pory miałem powstrzymywało nieprzyjemny zapach, ale nie zmniejszało pocenia się. Wstyd podnosić ręce z powodu ciemnych plam pod pachami. :(
Pewnego razu zacząłem stosować Antidral. Był całkiem dobry, jednak- szczypanie, podrażnienia, odbarwione ubrania i zabrązowiona skóra. Musiałem wyrzucić.
Ostatnio naczytałem się o zadziwiającej skuteczności Old Spice WhiteWater Deodorant w sztyfcie. Dziwne, bo nie jest antyperspirantem, a jednak w moim przypadku jest niesamowity. Do tego uwielbiam zapach serii WhiteWater. :)

Grzegorz

Super Perfumaniak

Re: Antyperspiranty

Post29 sierpnia 2011, 15:08 - Pn

Również od dłuższego czasu używam deo stick Old Spice White Water. Przede wszystkim cenię go za to, że nie zawiera talku. Dzięki temu nie brudzi ubrań na biało. Co do samego powstrzymywania pocenia, jego skuteczność nie jest idealna. Uważam jednak, że to w moim przypadku dobrze, bo nie chodzi mi o całkowite powstrzymanie pocenia, gdyż to niezdrowo, lecz o zminimalizowanie jego przykrych skutków. W tym, Old Spice sprawdza się znakomicie. Sam zapach nie jest bardzo intensywny i nie "gryzie" się ze świeżymi, letnimi perfumami. To również zaliczam na "+". Czuję użyte perfumy, a nie dezodorant.

Jack

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 18:21 - Pn

Co do zapachu to u mnie działają najlepiej antyperspiranty Nivea oraz Puma Man w sztyfcie.. do tej pory nie znalazłem jednak porządnego deo który naprawdę ograniczał by wydzielanie potu

Biral

Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 19:24 - Pn

Już gdzieś o tym pisaliśmy. Ja od roku używam bezzapachowego Dricloru na noc, dwa razy na tydzień. Ogranicza on pocenie. Stopy i pachy, działa świetnie. Żadne zapachowe nigdy na mnie nie działały. 75ml za ok 35zł na allegro, starcza na półtora roku. Polecam. Czasami wywołuje lekką irytację naskórka, ale to indywidualna reakcja. Nie należy z nim przesadzać. Jeśli nie stosuje się go przez tydzień, pocenie wraca, więc nie zaburza mocno gospodarki wodnej :-)

lukesho

Ultra Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 21:12 - Pn

Biral napisał(a):Już gdzieś o tym pisaliśmy. Ja od roku używam bezzapachowego Dricloru na noc, dwa razy na tydzień. Ogranicza on pocenie. Stopy i pachy, działa świetnie. Żadne zapachowe nigdy na mnie nie działały. 75ml za ok 35zł na allegro, starcza na półtora roku. Polecam. Czasami wywołuje lekką irytację naskórka, ale to indywidualna reakcja. Nie należy z nim przesadzać. Jeśli nie stosuje się go przez tydzień, pocenie wraca, więc nie zaburza mocno gospodarki wodnej :-)

O to witam w klubie, ja też jadę na Driclorze od ponad 3 lat (żadne inne nie działały na mnie, a testowałem sporo, w sztyfcie/kulce/sprayu, Nivea, Gillette, Adidas, Old Spice i pewnie jeszcze jakieś mniej znane firmy). Kiedyś na spróbowanie kupiłem Etiaxil (30 zł za 12,5 ml w aptece) - wystarczył na 1,5 miesiąca, rewelacja, ale kosztowo za drogo wychodził, więc przesiadłem się na tańszego Driclora. Ale jednak przy Etiaxilu podrażnienia były zdecydowanie mniejsze...

Bendigo

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 22:10 - Pn

Większość skutecznych antyperspirantów zawiera chlorek glinu - to on hamuje pocenie. Proponuję spróbować Blokera firmy Ziaja (również zawiera chlorek glinu) - kosztuje tylko parę zł, jest skuteczny i mniej podrażnia skórę.

Cookie13

Mega Perfumaniak

Post31 sierpnia 2011, 10:09 - Śr

Ja natomiast używam rozmaitych antyperspirantów. Aktualnie... damskiego Dove Invisible Dry, ponieważ nie podrażnia i nie zostawia białych plam na odzieży.

raffde

Aktywny forumowicz

Post19 września 2011, 23:52 - Pn

Witam.
Panowie, jeśli coś mogę polecić to wyłącznie. ETIAXIL czerwony . Aplikacja na noc na suchą skórę. I na dwa tygodnie zero potu. Moim zdaniem najlepszy środek na pocenie. UWAGA. Bardzo mocny. Trzeba co jakiś czas odstawić. Inne środki stosowałem ale porównując z Etiaxilem nie ma sensu wydawać pieniędzy.

LaFleur

Forumowicz

Post20 września 2011, 08:23 - Wt

U mnie ostatnio co trzeci dzień Ziaja Bloker - taki biały, przeważnie na damskich półkach ustawiany - mimo, że jest unisex z tego co wiem. Na zmianę ze sztyftem Whitewater. Jak na razie nie zauważyłem przemoczonego podkoszulka. I tak samo trzeba uważać, stosować na trzeci dzień po depilacji i nie używać codziennie. Potrafi lekko poszczypać. Cena śmieszna, nie przekracza 7zł za 60ml.

kobra

Post27 września 2011, 19:25 - Wt

ja polecam antyperspirant Ziaja Yego - u mnie się sprawdza, ale może dla kogoś już nie być taki dobry :)

lichu

Post29 września 2011, 22:34 - Cz

http://www.e-glamour.pl/product-pol-811 ... stick.html

a ja to kupiłem, i jak na razie deklasuje wszystko co używałem dotychczas.

honoris causa

Post23 października 2011, 12:15 - N

Ja używam środka Antidral. Do kupienia w aptece, cena około 25-30zł. Wystarczy posmarować się raz na 10-20 dni. Polecam.
Poszukuję próbek:
Black Pepper - Comme des Garcons
Bois Marocain - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums
Vert d’Encens - Tom Ford

rafalec

Post24 października 2011, 08:34 - Pn

Vichy Homme Extra Strong

domurst

Perfumaniak

Post24 października 2011, 09:18 - Pn

Ostatnio kupiłem antyperspirant z nowej męskiej serii Ziaji. Yego - bo tak się nazywa - w moim odczuciu co najmniej tak samo dobry jak produkty kosztujące 5 razy więcej.
Luksus dla mnie - piękna kobieta u boku, perfumy i dobre espresso

Opium dla mas - blog o męskich perfumach
Fragrantica PL - mój profil

LaFleur

Forumowicz

Post09 listopada 2011, 23:46 - Śr

Z Blokera przerzuciłem się na FA: http://www.pl.fa.com/fa-men/fa-men-prod ... style.html
Podoba mi się, po jakimś czasie pachnie lekko wiśniowo na mnie. Przy większym wysiłku czuję, że się pocę, ale strumieni wody ani brzydkiego zapachu nie zauważyłem po tygodniu stosowania.

aleksander

Super Perfumaniak

Post10 listopada 2011, 09:48 - Cz

Panowie. Apeluję. Nie blokujcie strumieni potów.
Pot ma się lać. Ma ku temu powody.

Chyba, że sytuacja wymaga bycia suchym.
Ale normalnie, na co dzień, nie róbcie sobie krzywdy.
Ostatnio edytowano 10 listopada 2011, 16:45 - Cz przez aleksander, łącznie edytowano 1 raz

LaFleur

Forumowicz

Post10 listopada 2011, 16:12 - Cz

Dlatego wracam do zwykłych antyperspirantów a nie jakichś mocnych wynalazków. Ale głupio się czuję zakładając bardziej obcisły ciuch i patrząc na ciemne plamiska. Nie lubię gdy coś na mnie wisi jak worek.

1kemoT

Forumowicz

Post13 listopada 2011, 15:50 - N

Czy ktoś z Was testował/używał ten produkt?
Podobno, w przeciwieństwie do większości obecnych na rynku dezodorantów, nie posiada w swoim składzie aluminium.
Załączniki
alterra.jpg
alterra.jpg (23.39 KiB) Przeglądane 9155 razy

krzysiekk

Aktywny forumowicz

Post13 listopada 2011, 19:45 - N

Na mnie ma zbyt słabe działanie, ale może dla kogoś odpowiedni będzie AŁUN. Czasem można spotkać w sklepach sztyfty lub patyczki hamujące krwawienie wykonane z tego kryształu.
Ma mieć również działanie przeciwpotne i hamujące wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Występuje np. w takiej formie:
Obrazek

Polecam wpisać na all 'ałun' to wyświetli się cała lista wariantów wraz z opisem :-)

fortunato

Forumowicz

Post15 listopada 2011, 01:13 - Wt

dziwi mnie polecanie przez was dezodorantu ziaja yego - wygrałem cały zestaw kosmetyków i muszę powiedzieć, że większego dziadostwa w życiu nie używałem, co do dezodorantu nie zauważyłem nic nadzwyczajnego, reszta to totalna beznadzieja.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn