Teraz jest 12 grudnia 2018, 08:40 - Śr

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Arek$

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 3

Re: Antyperspiranty

Post21 lipca 2018, 23:33 - So

ja mam jeden sprawdzony sposób z jeden strony leci Antidral 1-2 X w tygodniu. A poza tym w sprayu loreal shirt protect.

siwy

Aktywny forumowicz

Post22 lipca 2018, 15:01 - N

Ja przestałem używać blokerów i antyperspirantów i okazało się, że wcale nie pocę się aż tak bardzo. :D
Tzn. akurat nie pod pachami a w koszulce mokrej na plecach też nie będę chodził.
Kupiłem sztyft Givenchy Gentleman Only oraz CK Free i oba świetnie się spisują, jeśli chodzi o eliminację zapachu.
Koszt jakieś 40 zł. (z tym że jedne był w zestawie z wodą, więc na oko) a są bardzo wydajne.

Tracershy

Forumowicz

Post23 lipca 2018, 13:02 - Pn

Ja pocę się tak że mam mokre plamy pod pachami i tylko blokery eliminują ten problem. Żaden zwykły antyperspirant nie daje w tym temacie rady a próbowałem ich bardzo wiele i tańszych i drogich. Ale z kolei blokery nie chronią przed zapachem. Po niespełna 2 dniach czuć zapach ale pacha zostaje sucha. Więc raz w tygodniu używam blokera żeby mieć suche pachy a na co dzień zwykłych antyperpirantów żeby nie było zapachu potu.

ByKu

Post01 października 2018, 12:07 - Pn

Kochani, doradźcie jak zwalczyć, chociaż w małym stopniu pot. Z byle małego wysiłku leje się mi z pach jak z wodospadu plus powstaje nieprzyjemny zapach. Dodatkowo koszulki w miejscu pach robią się żółte. Ostatnio stosowałem antyperspirant w żelu Gillette, czyżby on też te żółte plamy powodował?

Ruben

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post01 października 2018, 12:18 - Pn

Nic na to nie poradzisz, jedynie operacja może w tym pomóc. Żadne Etiaxile, ałuny czy *** muje dzikie węże Ci nie pomogą. To tylko marketingowy bełkot.

jazon

Forumowicz

Post01 października 2018, 12:29 - Pn

Spróbuj użyć blokerów potu.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korków do:
- Loewe Solo Platinum
- Guerlain Homme (w nowej szacie)

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post01 października 2018, 12:34 - Pn

Byku, a pachy ogolone?

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 października 2018, 13:36 - Pn

nie wiem o jakim marketingowym belkocie pisze Ruben, ale ja polecam bloker Etiaxil :)
Poczatki trudne, bo piecze, ale potem to juz z gorki. Aplikacja 1x w tygodniu na noc po kapieli i nie ma zadnego problemu.
Zero potu i zero zapachu. Czasem smarne jakims tradycyjnym w kulce lub deo stick zeby "pachnialo", ale nie ma takiej koniecznosci, bo Etiaxil sam w sobie daje rade w 100%

ps. nie, nie pracuje w tej firmie i nie jestem botem :lol:

ByKu

Post01 października 2018, 16:36 - Pn

turbosnail napisał(a):Byku, a pachy ogolone?
Właśnie dziś będzie trzeba :D

Mam obecnie bloker ziaja i po kąpieli go czasem stosuję a swędzi i pieczeeee.

Homme

Forumowicz

Post02 października 2018, 11:21 - Wt

Ziaja to się nadaje nie powiem do czego... PRzede wszystkim prysznic 2x dziennie z użyciem mocno odświeżającego żelu. Turbosnail słusznie zapytał o golenie jeśli nie lubisz na zero to przynajmniej strzyż na krótko. Pot sam w sobie nie ma zapachu, brzydko pachną bakterie rozkładające go na skórze, dlatego tak ważna jest dokładna higiena osobista. Cokowliek działające są produkty typu etiaxil. Na niego możesz spryskać deodorantem w sprayu, są wersje nie pozostawiające plam np. Nivea black/white. Vichy ma bardzo dobre antyperspiranty, wprawdzie nie są to blokery, ale świetnie utrzymują świeżość. Jeśli to wszystko nie przyniesie oczekiwanych rezultatów warto wybrać się do lekarza. Jeżeli leje się z pach litrami i nic nie działa jedynym ratunkiem będą zastrzyki z toksyny botulinowej paraliżującej gruczoły potowe. Zabieg jednak nie jest permanentny i należy go powtarzać co pół roku, a w niektórych przypadkach częsciej. Jedyną trwałą metodą jest operacja usunięcia nerwu przy kręgosłupie. Jest jednak obarczona ryzykiem i rzadko polecana, jeśli pocą ci się tylko pachy to nie wchodzi w grę.
Ostatnio edytowano 02 października 2018, 11:25 - Wt przez Homme, łącznie edytowano 1 raz

michalsiek

Forumowicz

Antyperspiranty

Post02 października 2018, 11:24 - Wt

Używam ziaji raz w tygodniu, tylko w sezonie letnim i bez problemów daję radę. Za śmieszne 6zł.

S7

Homme

Forumowicz

Post02 października 2018, 11:27 - Wt

Jeżeli ktoś się nie poci, lub "poci" w ten sposób, że nic się z niego nie leje, to sprawdzi się każdy produkt. Z tego co zrozumiałem byku ma sytuację ekstremalną, a na taką byle co nie pomoże. Tutaj potrzebne jest kompleksowe działanie lepszymi produktami, a nawet interwencja medyczna.

ps1986

Aktywny forumowicz

Post02 października 2018, 12:40 - Wt

ByKu napisał(a):
turbosnail napisał(a):Byku, a pachy ogolone?
Właśnie dziś będzie trzeba :D

Mam obecnie bloker ziaja i po kąpieli go czasem stosuję a swędzi i pieczeeee.

nie wiem z czego to wynika, ale jeśli chodzi o blokery ziaji to u mnie znacznie lepiej sprawdza się damski..

ByKu

Post02 października 2018, 16:47 - Wt

Może się to wydawać dziwne ale czasem nawet grając w grę typu Counter Strike, potrafią mi lecieć kropelki spod pach.
Pachy golę zawsze na zero, ostatnio tylko się 'zaniedbałem' przez remont mieszkania.

wolfmark

Forumowicz

Post02 listopada 2018, 19:09 - Pt

ByKu napisał(a):Może się to wydawać dziwne ale czasem nawet grając w grę typu Counter Strike, potrafią mi lecieć kropelki spod pach.
Pachy golę zawsze na zero, ostatnio tylko się 'zaniedbałem' przez remont mieszkania.

Grając w CS'a to zrozumiałe :lol:
Ja stosuję tylko ziaje tylko to pomaga, pachy mam ogolone a dodatkowo podebrałem swojej żonie IPLa i strzelam sobie pod pachami żeby pozbyć się tego szajsu.

lekw

Post07 listopada 2018, 13:47 - Śr

Aktualnie testuję bloker ziaji. I szczerze powiedziawszy sto dla mnie o wiele słabszy od etiaxila. Spotkałem się z opiniami w których niektórzy twierdzą, z jest to dobry zamiennik. Jednak moim zdaniem nie jest i nie powinno się tak tego traktować. Plus za niską cenę.
W przypadku mocnej potliwości polecany jest natomiast botoks. Mój kolega miał problem z potliwością dłoni. Zdecydował sie na zabieg i pomogło. http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/po-c ... m-botoksu/
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn