Teraz jest 24 maja 2017, 05:16 - Śr

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Luka

Forumowicz

Re: Kremy męskie

Post04 października 2016, 15:26 - Wt

A to mydło siarkowe w jakimś płynie czy zwykłe?

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Post04 października 2016, 15:40 - Wt

Ja używam zwykłego w kostce. Ten w płynie ma SLS w składzie który to wyeliminowałem z moich kosmetyków :)
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

Johno

Perfumaniak

Post04 października 2016, 16:24 - Wt

W kostce w rossmanie jest aż za 7zl

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Luka

Forumowicz

Post05 października 2016, 22:21 - Śr

To nie dla mnie Panowie. Zakupiłem wczoraj w Rossmanie to siarkowe z Barwy. Jestem po dwóch umyciach (wczoraj wieczorem i dzisiaj rano) i niestety strasznie ściąga mi skórę. Jest to mega nieprzyjemne uczycie. Aby to zniwelować muszę bardziej ją nawilżyć, co mija się z celem. Poza tym zapach jest beznadziejny. Przebolałbym, gdyby występował tylko podczas mycia, ale ten zapach siarki siedzi na mnie przez pół dnia.

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Kremy męskie

Post05 października 2016, 22:36 - Śr

A stosujesz krem o ktorym pisalem? Siarka przez pol dnia? LoL
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

Luka

Forumowicz

Post05 października 2016, 22:48 - Śr

Kremu nie brałem, bo ma inne nawilżające. Krem nic do tego nie ma, bo chodzi mi o samo uczucie/efekt po umyciu mydłem. Nawet dostałem lekkiej wysyłki. Jakieś czerwone plamy mi się porobiły od tego mydła :D Na szczęście znikają po jakieś godzinie od umycia.

Zapach serio. Dzisiaj to po godzinie 15 nadal czułem siarkę, a twarz myłem o 8 rano. Może to przez to, że mam lekki zarost na twarzy i ten zapach zostaje mi we włosach. Sam nie wiem.

cypher

Forumowicz

Kremy męskie

Post06 października 2016, 20:19 - Cz

Długo szukałem dobrego kremu do tłustej cery, bo niestety taką posiadam. Przeczytałem cały ten wątek i pierwszy raz usłyszałem o firmie Biotherm. Postanowiłem zrobić mały research w ich produktach Ceny są dość wysokie, ale jeśli to ma iść w parze z jakością to mogę to jakoś przeboleć. :) Zamówiłem dwa produkty tej firmy. m.in. ten krem, a właściwie żel do twarzy bo taką ma konsystencję.
Obrazek
Jestem po trzecim dniu testów i mogę powiedzieć, że to moje odkrycie roku. Z moją skórą zagrało to wyśmienicie. Świetnie się rozprowadza, jest bardzo wydajny i super nawilża, nie klei się. Nie wiem jak to działa, ale produkcja sebum jest zauważalnie mniejsza żeby czuć się komfortowo.

Jerezuello

Forumowicz

Post07 października 2016, 20:08 - Pt

Mam ten krem, niemal identyczna tubka tyle że z podpisem d-sensitive zamiast absolute gel i równiez elegancko się spisuje.

marco.polo.

Forumowicz

Post17 października 2016, 18:47 - Pn

nie wiem czy męski czy nie, ale ja polecam markę cetaphil, bardzo dobre kremy zwłaszcza do wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry ;)

Pilecki

Bardzo aktywny forumowicz

Post17 października 2016, 19:04 - Pn

Luka napisał(a):
siwy napisał(a):Biotherm, Eveline a także Loreal powoduje u mnie ogromne błyszczenie się twarzy. Na początku, zaraz po aplikacji, jest ok wchłania się do matowej skóry a za pół godziny jakbym twarz olejem smarował. :(

Czy ktoś miał ten krem:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Dermika- ... 78542,6029

?

Szukam dobrego kremu nawilżającego.

Pisałem o nim już wcześniej, a też mam problemy z tym, że obojętnie czego nie posmaruje, to zaraz się świecę. A smarować niestety muszę, bo mam suchą skórę na twarzy zawsze po myciu. Mam na myśli Vichy Idealizer. Są dwie wersje, do zarostu i dla tych, którzy golą się codziennie. Fajna żelowa konsystencja, prawie że wodnista. Nakładasz na twarz i nawet nie musisz czekać aż się wchłonie. Twarz jest nawilżona, ale wygląda tak jakbyś nic na nią nie nakładał. Dlatego ten krem/żel tak mi się podoba. Ma też bardzo fajny zapach.

Mmm już drugie opakowanie tego Vichy do krótkiego zarostu. Dobry kremik za dość małą kasę. Bardzo dobrze nawilża, ma fajną konsystencję. Wcześniej używałem Biotherm Aquapower 72h, nie widzę jednak sensu przepłacać.

Władimir

Forumowicz

Post18 października 2016, 19:42 - Wt

Jak ktoś ma tłustą cerę i dosyć gruby portfel, to polecam kremik na noc białoruskiej firmy Sativa no.37. Ponoć 100% naturalny, co czuć trochę na twarzy bo pachnie coś w stylu mydła Aleppo. Ja używam z rzadka, bo cera już mi się unormowała dzięki ciężkim farmaceutykom. No i szkoda mi trochę bo cena ponad 100 zł za 50 ml skutecznie zniechęca.
TOP 3
1. Tom Ford Grey Vetiver
2. Dior Homme
3. Azzaro Pour Homme

siwy

Forumowicz

Post19 października 2016, 00:24 - Śr

Johno napisał(a):
siwy napisał(a):Biotherm, Eveline a także Loreal powoduje u mnie ogromne błyszczenie się twarzy. Na początku, zaraz po aplikacji, jest ok wchłania się do matowej skóry a za pół godziny jakbym twarz olejem smarował. :(

Czy ktoś miał ten krem:

?

Znalazłeś coś w końcu? Mam identyczny problem i właśnie zastanawiałem się nad tym zachwanym biothermem aquapower dobrze ze przeczytałem twój post bo tani nie jest... Mialem nawilżająca clerene była w miarę ok, ale wolałbym coś bardziej eneretycznego do twarzy żeby ją spinalo

Póki co nie znalazłem nic zachwycającego. Wypróbowałem Dermikę Hydralogiq i efekt matu utrzymuje się do max 3h.
Rozejrzałem się za próbkami tego kremu, o którym wspomina cypher - niestety, jest tak jak z pozostałymi Biothermami.
Przypuszczam, że moja skóra nie toleruje czegoś, co jest składnikiem tych kremów i wręcz nasila produkcję sebum.
Dermatolog zaproponował mi kurację izotretynoiną. Sam nie wiem.

Władimir

Forumowicz

Post19 października 2016, 21:05 - Śr

siwy napisał(a):
Johno napisał(a):

Czy ktoś miał ten krem:

?

Znalazłeś coś w końcu? Mam identyczny problem i właśnie zastanawiałem się nad tym zachwanym biothermem aquapower dobrze ze przeczytałem twój post bo tani nie jest... Mialem nawilżająca clerene była w miarę ok, ale wolałbym coś bardziej eneretycznego do twarzy żeby ją spinalo

Póki co nie znalazłem nic zachwycającego. Wypróbowałem Dermikę Hydralogiq i efekt matu utrzymuje się do max 3h.
Rozejrzałem się za próbkami tego kremu, o którym wspomina cypher - niestety, jest tak jak z pozostałymi Biothermami.
Przypuszczam, że moja skóra nie toleruje czegoś, co jest składnikiem tych kremów i wręcz nasila produkcję sebum.
Dermatolog zaproponował mi kurację izotretynoiną. Sam nie wiem.

Jeżeli tylko masz problemy skórne kwalifikujące się do leczenia tym środkiem to nie ma się nad czym zastanawiać. Ja miałem dość ciężki trądzik i bardzo przewlekły. Pół roku kuracji i nie mam już tego problemu od 2 lat. Oczywiście są pojedyncze wypryski raz na tydzień, ale w porównaniu do tamtych to niebo a ziemia. Sam jednak myślę powtórzyć kurację w celu ostatecznego rozwiązania. Wiem,że lista potencjalnych skutków ubicznych może trochę przerażać, ale nie ma czego się bać. Ja miałem tylko lekko wysuszone usta.
TOP 3
1. Tom Ford Grey Vetiver
2. Dior Homme
3. Azzaro Pour Homme

siwy

Forumowicz

Post13 listopada 2016, 01:36 - N

Dzięki za opinię.
Zsypuje mnie dosyć mocno, więc myślę, że spróbuję.

czarny00

Forumowicz

Post18 listopada 2016, 14:43 - Pt

Polecicie jakiś krem na noc? skora przetłuszczająca się.

tandzio

Forumowicz

Post18 listopada 2016, 16:50 - Pt

Jakby któryś z Kolegów miał problemy z łojotokowym zapaleniem skóry - to polecam la roche kerium ds.
Pozwala trzymać "w ryzach" czerwone plamy.

michalsiek

Forumowicz

Kremy męskie

Post19 listopada 2016, 12:48 - So

Także go polecam bo mam problem z łzs.

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post24 listopada 2016, 10:35 - Cz

Jeśli chodzi o kremy nie ma nic lepszego niż klasyczny niebieski Nivea,ewentualnie jeszcze Florena.Z mydeł kostkowych to Lever 2000. :lol:

nivea

Post01 grudnia 2016, 12:34 - Cz

Wg mnie lepszy od podstawowej wersji kremu nivea, jest nivea for men :)

Gardor

Forumowicz

Post01 grudnia 2016, 14:35 - Cz

nivea napisał(a):Wg mnie lepszy od podstawowej wersji kremu nivea, jest nivea for men :)

widzę że nick zobowiązuje :D

Kończy mi się krem Biotherm Homme Aquapower nawilżający wszystkich rodzajów skóry i zastanawiam się czy kupić drugi raz ten sam czy kupić Vichy Idealizer (do zarostu bo aktualnie posiadam) bo widzę że polecany był na poprzedniej stronie .

Bo kupiłem sobię szampon Vichy Dercos Energising i jestem z niego bardzo zadowolony to może kremy też mają dobre :D
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn