Teraz jest 19 października 2017, 11:54 - Cz

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

zapach bzu i agrestu

Re: Kremy męskie

Post25 kwietnia 2016, 15:19 - Pn

wujasz napisał(a):Trochę z innej beczki, ale czy możecie polecić jakiś krem do rąk?. Otóż mam problem z ich nawilżeniem. Tragedia jest szczególnie zimą, gdy temperatury są niskie. Muszę co chwile je czymś smarować, bo zrobią się czerwone i szorstkie :roll:

Do jutra darmowa wysyłka na zakupy powyżej 25zł. To wychodzi 8 kremów za 26zł. Miałbyś zapas przynajmniej na dwie zimy :D
https://sklep.farmona.pl/protect-linia-zimowa/665--20oc-protect-krem-ochronny-do-rak-100ml-5900117093306.html
"Czuł od niej lekki zapach werbeny. Lubił zapach werbeny, chociaż zapach werbeny nie był zapachem bzu i agrestu."

sebekel

Forumowicz

Post25 kwietnia 2016, 15:39 - Pn

Krzysztof M. napisał(a):Ostatnio stwierdziłem, że każdy krem jest dobry, tylko twarz nie ta.
Nader wszystko polecam ARGENTUM 200 SREBRO KOLOIDALNE (min 35). Po 3 tygodniach jak dupa niemowlaka. Naturalny antybiotyk.
Koncerny farmaceutyczne kombinują jak skompromitować skuteczność sreberka, bo to lepsze niż każdy antybiotyk (srebro się pije), i innych farmaceutyków by nie sprzedali. Ja to kupuję na Aledrogo i mam dziecko z wielkimi problemami skórnymi. Po wielu wizytach u dermatologów z maściami - dupa. Srebro najlepiej łagodzi stany zapalne na jej twarzy.

na ile wystarczy 500ml ?

gabriel@dag.pl

Aktywny forumowicz

Post28 kwietnia 2016, 17:32 - Cz

używam trzech firm DERMEDIC na noc, AA nawilżające ,nowe prod ziaji

Jerezuello

Forumowicz

Post14 maja 2016, 19:55 - So

Ktoś używał tu może emulsji biotherm t-pur? Jak wrażenia, warto zainwestować w ten kosmetyk?

janek342

Forumowicz

Post16 maja 2016, 06:16 - Pn

Polecam The Secret Soap Store porzeczkowy krem do rąk. Nie jest może najtańszy, ale warty swojej ceny. Wiele osób z mojego otoczenia używa tego produktu i bardzo sobie chwalą.

anics

Forumowicz

Post01 czerwca 2016, 11:43 - Śr

Poleci ktoś dobry krem/balsam do twarzy? Ma być przede wszystkim matujący i nawilżający, chodzi o to aby czoło i nos nie świeciły się po kilku godzinach. Obecnie kończę tubkę Clinique tor men do cery przetłuszczającej się, ale szukam czegoś co działa dłużej i skuteczniej.

SOP3L

Forumowicz

Post02 czerwca 2016, 21:22 - Cz

Ze swojej strony mogę Ci polecić L'OREAL PARIS MEN EXPERT HYDRA ENERGETIC 25+ AQUA-GEL PRZECIW BYSZCZENIU SKÓRY ale niestety też działa krótko. Plusem jest to, że fajnie chłodzi pape, na lato piękna sprawa. Można również stosować po goleniu.

michalsiek

Forumowicz

Post03 czerwca 2016, 05:00 - Pt

Też tego teraz używam, ale myślałem że jak Loreal to będzie coś. Niestety u mnie już po 2 godzinach morda leje tłuszczem. Już ten z Bielendy za kilka złotych dawał rade dłużej.

anics

Forumowicz

Post03 czerwca 2016, 08:10 - Pt

Loreala przerabiałem, na mnie się nie sprawdził.

Wyga

Aktywny forumowicz

Post14 czerwca 2016, 18:13 - Wt

Krzysztof M. napisał(a):Ostatnio stwierdziłem, że każdy krem jest dobry, tylko twarz nie ta.
Nader wszystko polecam ARGENTUM 200 SREBRO KOLOIDALNE (min 35). Po 3 tygodniach jak dupa niemowlaka. Naturalny antybiotyk.
Koncerny farmaceutyczne kombinują jak skompromitować skuteczność sreberka, bo to lepsze niż każdy antybiotyk (srebro się pije), i innych farmaceutyków by nie sprzedali. Ja to kupuję na Aledrogo i mam dziecko z wielkimi problemami skórnymi. Po wielu wizytach u dermatologów z maściami - dupa. Srebro najlepiej łagodzi stany zapalne na jej twarzy.

Dziś kupiłem w aptece 500 ml za 24 zł

lukas89

Forumowicz

Post17 lipca 2016, 11:15 - N

Panowie stosował ktoś ten krem?
i czy miał ktoś styczność z tą marka?

Obrazek

Krzysztof M.

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 lipca 2016, 18:55 - So

Pani kosmetyczka żony poleciła mi Clarenę, bo chyba tylko salony to mają(ale chyba już nie tylko). Miałem żel-krem po goleniu, serum na naczynka i krem do cery mieszanej. Generalnie dobre kosmetyki, na mnie się sprawowały, a mam wielki problem z doborem kremów. Ostatnio wypróbowałem na lato Eveline SunExpert z spf 30 i olejem arganowym i dla mnie nawet dla tłustej cery jest genialny na co dzień.

Piotr.

Forumowicz

Post24 lipca 2016, 14:56 - N

Temat przeczytałem jakiś czas temu i jakiś taki zaniedbany się poczułem bo mimo prawie 40 na karku na półkach nic do wcierania pod oczy ani na zmarszczki - żadnego kremu... W związku z powyższym na początek zakupiłem krem Eveline Men X-treme opisany przez producenta jako krem ekstremalnie nawilżający 3 w 1 -do rąk, twarzy i ciała...

siwy

Forumowicz

Post31 lipca 2016, 21:43 - N

Biotherm, Eveline a także Loreal powoduje u mnie ogromne błyszczenie się twarzy. Na początku, zaraz po aplikacji, jest ok wchłania się do matowej skóry a za pół godziny jakbym twarz olejem smarował. :(

Czy ktoś miał ten krem:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Dermika- ... 78542,6029

?

Szukam dobrego kremu nawilżającego.

Luka

Forumowicz

Post08 sierpnia 2016, 21:35 - Pn

siwy napisał(a):Biotherm, Eveline a także Loreal powoduje u mnie ogromne błyszczenie się twarzy. Na początku, zaraz po aplikacji, jest ok wchłania się do matowej skóry a za pół godziny jakbym twarz olejem smarował. :(

Czy ktoś miał ten krem:

?

Pisałem o nim już wcześniej, a też mam problemy z tym, że obojętnie czego nie posmaruje, to zaraz się świecę. A smarować niestety muszę, bo mam suchą skórę na twarzy zawsze po myciu. Mam na myśli Vichy Idealizer. Są dwie wersje, do zarostu i dla tych, którzy golą się codziennie. Fajna żelowa konsystencja, prawie że wodnista. Nakładasz na twarz i nawet nie musisz czekać aż się wchłonie. Twarz jest nawilżona, ale wygląda tak jakbyś nic na nią nie nakładał. Dlatego ten krem/żel tak mi się podoba. Ma też bardzo fajny zapach.

Johno

Perfumaniak

Kremy męskie

Post02 października 2016, 11:09 - N

siwy napisał(a):Biotherm, Eveline a także Loreal powoduje u mnie ogromne błyszczenie się twarzy. Na początku, zaraz po aplikacji, jest ok wchłania się do matowej skóry a za pół godziny jakbym twarz olejem smarował. :(

Czy ktoś miał ten krem:

?

Znalazłeś coś w końcu? Mam identyczny problem i właśnie zastanawiałem się nad tym zachwalanym biothermem aquapower dobrze ze przeczytałem twój post bo tani nie jest... Mialem nawilżająca clerene była w miarę ok, ale wolałbym coś bardziej eneretycznego do twarzy żeby ją spinalo

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Post02 października 2016, 13:21 - N

Luka napisał(a):

Czy ktoś miał ten krem:

?

Pisałem o nim już wcześniej, a też mam problemy z tym, że obojętnie czego nie posmaruje, to zaraz się świecę. A smarować niestety muszę, bo mam suchą skórę na twarzy zawsze po myciu. Mam na myśli Vichy Idealizer. Są dwie wersje, do zarostu i dla tych, którzy golą się codziennie. Fajna żelowa konsystencja, prawie że wodnista. Nakładasz na twarz i nawet nie musisz czekać aż się wchłonie. Twarz jest nawilżona, ale wygląda tak jakbyś nic na nią nie nakładał. Dlatego ten krem/żel tak mi się podoba. Ma też bardzo fajny zapach.

Polecam zestaw mydło siarkowe + tołpa 20+
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

SOP3L

Forumowicz

Post03 października 2016, 20:00 - Pn

Moja narzeczona siedzi w klimatach make upu i w ich świecie jest pro gość (Wayne Goss), który zajmuje się malowaniem gwiazd i modelek światowego formatu i podobno powiedział, że jak ktoś ma przetłuszczającą się skórę twarzy powinien używać kremów właśnie do cery suchej (czyli mega tłustych itd.), żeby oduczyć skórę produkowania nadmiaru sebum.

Może trzeba by spróbować...? :roll:

Luka

Forumowicz

Post03 października 2016, 23:04 - Pn

Johno napisał(a):Znalazłeś coś w końcu? Mam identyczny problem i właśnie zastanawiałem się nad tym zachwalanym biothermem aquapower dobrze ze przeczytałem twój post bo tani nie jest... Mialem nawilżająca clerene była w miarę ok, ale wolałbym coś bardziej eneretycznego do twarzy żeby ją spinalo

Ja się ostatnio skusiłem na tego Aquapower w wersji do skóry tłustej i mieszanej i nie polecam. Świeciłem się po nim jak żarówa po kilku godzinach od nałożenia. Poza tym sam dozownik to jakieś nieporozumienie. Miałem wrażenie, że sam krem/żel jest bardzo mało wydajny. Nie wiem czy starczyłby mi nawet na miesiąc, a biorąc pod uwagę cenę, nie za ciekawie to wygląda.

Johno

Perfumaniak

Post04 października 2016, 05:08 - Wt

Testuje od wczoraj zestaw który polecił Coco mydło siarkowe + tołpa+20 narazie jest dobrze, a w każdym razie lepiej od wszystkiego co stosowalem, dzięki Coco :)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn