Teraz jest 16 lipca 2018, 00:02 - Pn

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Larry7

Re: Kremy męskie

Post19 listopada 2017, 23:41 - N

masz racje, dlatego sie tak rozpisałem polecajac i krem i zel hydrolat itp, bo jesli używasz chemicznego kremu z ropa naftowa i silikonami to wymiana żelu na łagodny przyniesie skutek który opisałes. To nie działa tak że jesz w macu cały dzień, pijesz 2 litry coli dziennie, do tego kilo słodyczy a na koniec dnia zjesz kurczaka z ryżem i warzywami i chcesz miec super sylwetke

piszac ze nie wszystko sie sprawdza tez masz racje, gdyby było innaczej w sklepach nie mielibysmy parówek bez miesa, lodów bez smietany/mleka i innych wynalazków które sie swietnie sprzedają, oraz zajmuja 99% miejsca w sklepach

Każdy ma wolną wole i wybiera co mu bardziej odpowiada ja tylko chciałbym by te decyzje były świadome, dlatego dodam ze ten wegiel o którym pisesz jest dla osób które tych chemicznych dodatków chcą, jesli ktos chce ich unikać to nie produkt dla niego.

Mam nadzieje że nie wywołam kłótni bo generalnie przyznałem Ci racje, stoimy po innych stronach barykady a kazdy niech sam potestuje, poczyta i wybierze co mu służy najlepiej

pozdrawiam

siwy

Aktywny forumowicz

Post20 listopada 2017, 22:57 - Pn

Kłócić się nie będę, miałem wiele kremów od tych za kilka zł, za którymi wielu by się nawet nie schyliło na półkę, po kremy za kilka stów. Ze znaczkiem Vegan coś tam i bez niego. Przepisywane przez dermatologów i kupowane na podstawie recenzji.

xentrix

Super Perfumaniak

Post24 listopada 2017, 15:42 - Pt

L'Oreal Men Expert VITA LIFT 5 uzywał ktos ? dobre to ?
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

siwy

Aktywny forumowicz

Post28 listopada 2017, 18:57 - Wt

Całkiem niezłe, jedyny Loreal Men, po którym nie błyszczy mi się skóra, powiedziałbym, że porównywalny jakościowo do damskiej linii Revitalift. Retinol z kremu rozprawił się również z drobnymi niedoskonałościami, jakie jeszcze mi dokuczają. Fajnie pachnie, coś jak Guerlain Homme/Homme Intense. ;)

xentrix

Super Perfumaniak

Post29 listopada 2017, 09:59 - Śr

własnie zakupiłem, ale nie pachnie jak Guerlain Homme/Homme Intense ;)

ayy

Forumowicz

Post03 grudnia 2017, 20:57 - N

Homme napisał(a):kamolskee Na mnie ten się świetnie sprawdził dość drogi, ale można polować na promocje do tego mega wydajny mi wystarcza na prawie rok https://www.douglas.pl/Piel%25C4%2599gn ... 75779.html
Wiesz może czym się różni ten który zalinkowałeś od tego
Kod: Zaznacz cały
https://www.douglas.pl/Dla-m%25C4%2599%25C5%25BCczyzny-Twarz-Piel%25C4%2599gnacja-twarzy-Clarins-Pielęgnacja-przeciwstarzeniowa-Line-Control_productbrand_3000078459.html
(poza konsystencją)?

Poprosiłem w Douglasie o próbkę Eye Serum (pokazałem na telefonie) ale dopiero w domu zorientowałem się że dostałem Eye Balm bo przypomniałem sobie że pisałeś że ma konsystencję żelu-wody, a to co dostałem jest jak krem.

Homme

Forumowicz

Post04 grudnia 2017, 13:34 - Pn

Tego drugiego nie miałem, sądzę, że w działaniu są bardzo podobne. Żelowy jest mega wydajny, a balsam nie wiem.

Adix

Post04 grudnia 2017, 15:34 - Pn

Jako osoba z chorobami skóry polecam mocno, jeśli chodzi o nawilżenie produkty marki Emolium - emulsja, kremy, mnóstwo tego. Zapobiegawczo, czy też na powstałe już jakieś zaczerwienienia, a w moim przypadku nawet rany sprawdza się bardzo dobrze, posmarować na noc i rano już widać efekty.

ArmondRizzo

Post17 grudnia 2017, 09:40 - N

Dla mnie tylko i wyłącznie Biotherm Aquapower, świetny, lekki krem z dużą mocą nawilżania. Myślę, że dla 20-parolatka nie ma lepszego kremu, a naprawdę wiele testowałem.

Arczi

Forumowicz

Post02 stycznia 2018, 15:41 - Wt

Jeśli ktoś będzie szukał naturalnego kremu do rąk to polecam produkt marki Melli care. Krem bardzo dobrze nawilża już po pierwszym użyciu i ma ładny zapach.
http://www.mellicare.com/content/patcho ... hand-cream

Kupiłem na targu świątecznym, gdzie na stoisku marki stała założycielka tej marki - Pani Aleksandra. Bardzo sympatyczna kobieta i autentyczna, widać, że tworzenie kosmetyków sprawia jej radość. Cena dość duża, ale na targach lub przy jakiś wyprzedażach można ten krem kupić za 50-60 zł. Używałem kremu też do twarzy, bo Pani Aleksandra mówiła, że sama go tak używa. W tym roku mają pojawić się nowe produkty. Sądzę, że dobre polskie produkty trzeba kupować :)

Piter_o

Forumowicz

Post06 marca 2018, 13:04 - Wt

Aquapower D-sensitive chyba już się prawie wszędzie wyprzedał, a wiem że wiele osób go używało i bardzo dobrze się sprawdzał.
Pytanie do używających, znaleźliście coś równie dobrego ?

lukas89

Forumowicz

Post01 kwietnia 2018, 17:24 - N

Biotherma aquapower przetestowałem i jest dla mnie przereklamowany. Skóra się po nim błyszczała. Za to do swojej suchej skory na policzkach polecam damska wersje tolpy lipdro krem odżywczy. Bardzo fajna konsystencja skóra nie swieci się ani nie lepi.

sulek

Forumowicz

Post09 kwietnia 2018, 09:48 - Pn

Przerobiłem tuziny kremów do twarzy i zawsze coś było źle.
Albo nie pasowała konsystencja, albo wchłanialność, albo wygląd skóry po nim.

I w końcu trafiłem na Tołpę dermo men sensitive. I w moim przypadku to okazało się strzałem w dziesiątkę. No... Może poza zapachem :) Ale w końcu nie o to w tym chodzi.

Piter_o

Forumowicz

Post10 kwietnia 2018, 20:35 - Wt

A mi właśnie ten krem od Tołpy w ogóle nie podpasował :( Szczypał, i miałem czerwoną twarz po nim. Pewnie to reakcja na jakiś składnik.
Jednemu podpasuję, drugiemu nie, tak to już jest. Widzę jednak że jestem w mniejszości, i ten krem ma dużo pochwał.

sulek

Forumowicz

Post10 kwietnia 2018, 20:45 - Wt

Ja tragicznie reagowałem na wszystkie kremy L'oreal. Wysypki, czerwona skóra, swędzenie.

siwy

Aktywny forumowicz

Post10 kwietnia 2018, 22:56 - Wt

Nie udało mi się jeszcze znaleźć kremu idealnego, ale na ten moment najlepiej sprawdzają się aqua-żele. inaczej zwane też hydrożelami; np. Nivea men sensitive, czy L'oreal men expert hydra power. Nie są idealne, ale o niebo lepsze niż Biotherm, czy Nuxe, które mnie kompletnie zawiodły, jeśli chodzi o parametr cena/jakość.
Nie miałem jeszcze kremów natura siberica, janda, czy tej nowości dermiki. Do ross weszła marka Bulldog - warte to coś?
Jeśli chodzi o mnie to oczekuję przede wszystkim niebłyszczenia, bo wiele kremów powoduje u mnie efekt cery posmarowanej olejem. Te żele powodują go w najmniejszym stopniu. Skreślam również kremy, które się rolują na skórze, potrafi to wyglądać okropnie, jak schodząca, łuszcząca się skóra.

Ispanito

Post25 kwietnia 2018, 10:24 - Śr

Ostanio zaczałem sobie sam robić kremy. Sa strony, na których jest możliwosć zamówienia sobie zestawu do robienia kremów. Okazało się to prostsze niż sądziłem.
Zastanawiałem się również nad zabiegiem osocza bogatopłytkowego. Czy ktoś miał? http://depilacjalaserem.info.pl/co-to-j ... oplytkowe/
Ostatnio edytowano 16 maja 2018, 08:00 - Śr przez Ispanito, łącznie edytowano 1 raz

xentrix

Super Perfumaniak

Post25 kwietnia 2018, 12:40 - Śr

siwy napisał(a):Nie udało mi się jeszcze znaleźć kremu idealnego, ale na ten moment najlepiej sprawdzają się aqua-żele. inaczej zwane też hydrożelami; np. Nivea men sensitive, czy L'oreal men expert hydra power. Nie są idealne, ale o niebo lepsze niż Biotherm, czy Nuxe, które mnie kompletnie zawiodły, jeśli chodzi o parametr cena/jakość.
Nie miałem jeszcze kremów natura siberica, janda, czy tej nowości dermiki. Do ross weszła marka Bulldog - warte to coś?
Jeśli chodzi o mnie to oczekuję przede wszystkim niebłyszczenia, bo wiele kremów powoduje u mnie efekt cery posmarowanej olejem. Te żele powodują go w najmniejszym stopniu. Skreślam również kremy, które się rolują na skórze, potrafi to wyglądać okropnie, jak schodząca, łuszcząca się skóra.

Widocznie potrzebujesz krem matujący. Tołpa ma takie w dobrych cenach. Inni producenci z pewnością takze.

siwy

Aktywny forumowicz

Post26 kwietnia 2018, 19:31 - Cz

Wiem o kremach matujących, ale wiele z nich wywołuje ten sam efekt. Okazuje się, że lepiej jest bez kremu niż z kremem, podobno, matującym.
Co nie zmienia faktu, że kremy matujące słabo matują. Nie miałem tołpy, ale loreal men expert pure power, czy żółtą bielendę - tak -i rolowały się, jeśli przejechałem dłonią po twarzy. Był kiedyś krem garniera, który się świetnie sprawdzał, ale go wycofali.

Tracershy

Forumowicz

Post29 kwietnia 2018, 18:50 - N

Ja ostatnio miałem krem matujący z Oriflame taki z pompką. Opakowanie w sam raz dla faceta. To niby dla bab ale matuje super, lepiej niż nie jeden krem męski, a mam bardzo tłustą skórę :D
Dla mnie najfajniejsze do twarzy są kremy z yves rocher, z serii energie homme czy jakoś tak.
Jeden jest energetyzujący a drugi przeciwzmarszczkowy.
Fajnie się ich używa, ale tanie nie są 69-95zł. Tylko że tam że zniżkami można kupować.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn