Teraz jest 21 listopada 2017, 20:29 - Wt

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

turbosnail

Super Perfumaniak

Re: Kremy męskie

Post01 grudnia 2016, 15:49 - Cz

jeśli chodzi o markę, to biotherm jest lepszy od vichy

albinguma

Forumowicz

Post05 grudnia 2016, 23:54 - Pn

Polecicie coś ochronnego do twarzy na mrozy i ogólnie zimę? Jadę w styczniu do Zakopanego na PS w skokach, zamierzam też, jak pogoda pozwoli, troszkę powędrować po szlakach. Skórę mam raczej normalną, jednak wrażliwą.

pablos

Forumowicz

Post11 grudnia 2016, 10:58 - N

Również poproszę o propozycję kremu ochronnego na zimę. Skórę mam bardzo wrażliwą, a cerę mam tłustą więc bardzo mile widziałbym krem dający efekt matu lub chociaż półmatu.

albinguma

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 21:17 - Cz

Nikt nie pomoże chyba nam pablos :(
Zostaje pewnie klasyczny nivea, który Tobie niekoniecznie jako tłusty się nada.

pablos

Forumowicz

Post06 stycznia 2017, 09:17 - Pt

Może jednak trafi się jakaś dobra duszyczka która udzieli nam pomocy :) Cierpliwości :) Ja obecnie nie używam żadnego kremu - tylko proszę mnie z błotem nie mieszać :)

Jerezuello

Forumowicz

Post06 stycznia 2017, 19:31 - Pt

Polecałbym krem aqua power d-sensitive, niby mocno nawilża ale tez zarazem matuje, ma wlasciwosci ochronne i w sumie jest to jedyny krem oprócz shiseido total revitalizer, po skonczeniu którego postanowiłem nabyć kolejne opakowanie. I tez w sumie porównując te oba produkty, do potrzeb akurat mojej skóry aquapower lepiej się nadawał.

cypher

Forumowicz

Post07 stycznia 2017, 08:30 - So

Jerezuello napisał(a):Polecałbym krem aqua power d-sensitive, niby mocno nawilża ale tez zarazem matuje, ma wlasciwosci ochronne i w sumie jest to jedyny krem oprócz shiseido total revitalizer, po skonczeniu którego postanowiłem nabyć kolejne opakowanie. I tez w sumie porównując te oba produkty, do potrzeb akurat mojej skóry aquapower lepiej się nadawał.

Również polecam Biotherm Aqua Power D-Sensitive. Niedawno skończyłem Biotherm Aquapower Absolute Gel i to jest również produkt godny polecenia, chociaż większe właściwości matujące tego pierwszego lepiej do mnie przemawiają.

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post07 stycznia 2017, 14:12 - So

cypher napisał(a):
Jerezuello napisał(a):Polecałbym krem aqua power d-sensitive, niby mocno nawilża ale tez zarazem matuje, ma wlasciwosci ochronne i w sumie jest to jedyny krem oprócz shiseido total revitalizer, po skonczeniu którego postanowiłem nabyć kolejne opakowanie. I tez w sumie porównując te oba produkty, do potrzeb akurat mojej skóry aquapower lepiej się nadawał.

Również polecam Biotherm Aqua Power D-Sensitive. Niedawno skończyłem Biotherm Aquapower Absolute Gel i to jest również produkt godny polecenia, chociaż większe właściwości matujące tego pierwszego lepiej do mnie przemawiają.

Panowie jak z wydajnością tego kremu? Na ile wystarcza wam tubka 75ml +/-?

cypher

Forumowicz

Post08 stycznia 2017, 11:02 - N

D-sensitive niedawno zacząłem stosować, więc o wydajności się nie wypowiem. Mogę za to nadmienić słowo o Absolute Gel. 100ml tego specyfiku wystarczyło mi na ok 4,5 miesiąca przy stosowaniu 2x dziennie. Przypuszczam że wydajnośc byłaby jeszcze większa, bo gdy zacząłem go stosować stopniowo zmniejszałem dozowanie przekonując się że potrzeba go niewiele żeby twarz była dobrze nawilżona.

Gardor

Forumowicz

Post14 lutego 2017, 09:22 - Wt

Po ponad roku stosowania Biotherm Homme Aquapower do każdego rodzaju skóry. Zauważyłem że zaczyna mi się po posmarowaniu "błyszczeć nos" Możliwe to jest żeby mój organizm przestał reagować pozytywnie na krem a wręcz negatywnie? Nie mam skłonności do przetłuszczania się skóry. Przestałem z niego korzystać i wszystko jest dobrze . Myślę nad zmianą na Biotherm Aquapower72 lub Biotherm Aqua Power D-Sensitive co sądzicie?

Qc

Post22 kwietnia 2017, 16:08 - So

Dobry krem to mit. Czy dwa razy droższy krem jest dwa razy lepszy? Szkoda kasy na sam krem. Najważniejsze dla skóry jest właściwe oczyszczanie, tonizacja, złuszczanie i nawilżanie. Tu warto przeznaczyć pieniądze. Dopiero na końcu krem.

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post24 kwietnia 2017, 16:24 - Pn

A nawilżanie to nie krem w istocie?

Testuję teraz jeden z tańszych kremów, mianowicie Dermetic Hydrain 2 (kupiłem za niecałe 13 złotych) - na razie jest ok, chociaż mógłby być lżejszy jednak. Będę musiał poszukać czegoś bardziej zbliżonego w konsystencji do żelu, szczególnie mając na uwagę nadchodzące upały.

Homme

Forumowicz

Post24 kwietnia 2017, 20:11 - Pn

Zbyt wielu facetów w tonizację bawić się nie będzie ;) Sukcesem jest jak facet zaczyna używać specjalistycznego produktu do mycia twarzy i czegoś lepszego niż krem nivea. Poza tym oddzielna tonizacja i złuszczanie nie są wcale niezbędne. Jest dużo kremów, które mają działanie zarówno nawilżające, jak i złuszczające. Wystarczy poszukać w składzie kwasu salicylowego, glikolowego, AHA, LHA, czy w końcu retinolu. Metodą prób i błędów dobrać kosmetyk złuszczający z jednym kwasem, bądź nawet kilkoma składnikami o takim działaniu.

GreyGucci spróbuj kremów Tołpa są niedrogie i mają kilka dla mężczyzn, wszystkie są na jedno kopyto tzn mają identyczną przyjemną konsystencje w miarę lekką żelowo-kremową. Różnią się tylko trochę składnikami. Najlepszymi dla mnie niezbyt drogimi nawilżaczami o super lekkiej konsystencji są Avene Hydrance i La Roche Posay Hydraphase oba dostępne w wersji Legere do skóry normalnej i mieszanej. Jeszcze lepiej kupić je w wersjach UV z dodatkową ochroną przciwsłoneczną. W niczym nie ustępują kremom "luksusowym" i "profesjonalnym", a od wielu są wręcz lepsze.

Cyanide

Forumowicz

Post21 maja 2017, 14:11 - N

Niedawno wpadła w moje ręce próbka produktu o nazwie Lab Series Power Pore.
Efekt genialny, jestem pod wrażeniem. Twarz idealnie matowa i nawilżona jednocześnie, zapach neutralny..
Kolejny szok przeżyłem sprawdzając cenę - 105pln za 20ml kremu.
Jeśli komuś cena odpowiada to gorąco polecam, niemniej jak dla mnie to lekka przesada.

ŁukaB

Forumowicz

Post21 maja 2017, 14:29 - N

Szukałem dobrego kremu. Moja skóra bardzo się przesusza. Po wielu nieudanych próbach znalazłem Eloderm krem. Polecam spróbować, bo cena jego jest niska.

majkel207

Post01 czerwca 2017, 08:05 - Cz

Czy jest jakiś krem przeciwzmarszczkowy i jednocześnie matujący?

siwy

Forumowicz

Post08 czerwca 2017, 23:23 - Cz

Raczej nie, choć całkiem fajny jest Vichy Normaderm Anti-Age, który zwalcza niedoskonałości i jednocześnie działa przeciwzmarszczkowo.
Większość kremów przeciwzmarszczkowych zawiera retinol a on bardzo fajnie działa na tłustą skórę.

Marrr

Forumowicz

Post02 sierpnia 2017, 20:45 - Śr

and35 napisał(a):Całkiem niezłe są kosmetyki firmy Sylveco. I nie ma tutaj chyba rozróżnienia na kosmetyki męskie i damskie. Początkowo podkradałem żonie, potem sam sobie kupiłem ich krem nawilżający. Najlepszy jest ich skład, bardzo naturalny.

Polecam rówiez kosmetyki firmy Biolaven ponieważ jeśli zwracacie uwagę na skład to równiez powinny Wam odpowiadać. W sklepach stacjonarnie cięzko jest je czasami znaleźć ale mozna to zrobić w sieci.

Kiedyś używałem żelu tymiankowego Sylveco do mycia twarzy.Polecam. Produkt pomógł uporać się z zaskorniakami zamkniętymi na czole.

Piter_o

Forumowicz

Post21 sierpnia 2017, 18:28 - Pn

Niestety mam problem z zaskórnikami na nosie, i chce spróbować podziałać coś kosmetykami.
Cera mieszana, bo mam problem z nadmiernym świeceniem się czoła i nosa, a z drugiej strony skóra mi się przesusza przy zaroście ( max 0,5 mm).
Używałem Vichy Idealisera z którego byłem nawet zadowolony, później zmieniłem na Tołpe 20+ i niestety to nie był krem dla mnie bo skóra mnie piekła i się czerwieniła.
Czytałem wątek i widzę że oczywiście dobry żel oraz tonizacja jest równie ważna, a w sumie to dzięki nim można przynajmniej spróbować pozbyć się zaskórników.
Żel i tonik już mam wybrane ( La roche posay lub chwile wcześniej polecany SYLVECO i ponoć dobry tonik mixa z Rossmana ) wychodzi na to że potrzebuję jeszcze kremu.
Jak dotąd stosowałem tylko jednego i na noc i na dzień.
Pytanie dla osób znających się na rzeczy, jaki krem nawilżający wybrać na noc skoro na dzień zakupiłbym jakiś matujący np.polecany wcześniej w temacie Clarena Power Matt lub mocniejszy z La Roche Posay Matt ?

Larry7

Post23 sierpnia 2017, 20:14 - Śr

Piter_o wydajesz sporo kasy na krem, wiec pewnie o siebie dbasz bardziej niż 90% meżczyzn, pomyslałes skąd te zaskórniki?

Zerknąłem na Twój "lepszy" krem trzy silikony w składzie dwa cięzko zmywalne, silikony poza pewnymi plusami mogą sprzyjać powstawaniu zaskórników/trądziku, tymbardziej w takich ilosciach

Jesli np teraz wpadniesz na pomysł kupienie żelu sylveco (który moim zdaniem jest swietny), ale nadal zostawisz krem z silikonem, to ten zel moze mieć trudnosci ze zmyciem go (możliwe że i Twoj wczesniejszy też miał)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn