Teraz jest 21 września 2017, 13:27 - Cz

• Reklama

Dezydorant w sztyfcie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Arste

Dezydorant w sztyfcie

Post23 marca 2017, 20:53 - Cz

Witam,
mam pytanie, miał ktoś może Sauvage dezodorant w sztyfcie? Dokładnie ten
http://www.ceneo.pl/44075013
Ktoś coś powie na jego temat? jak zapach i ogólnie czy warto?
Dzięki

siwy

Forumowicz

Re: Dezydorant w sztyfcie

Post24 marca 2017, 18:28 - Pt

*dezodorant ;)

A co do pytania, to nie, nie warto. Dołożysz jeszcze raz tyle i masz 60 Sauvage w sprawdzonej perfumerii. Miałem wiele sztyftów z zestawów, Diora też. W większości po 1-5 użyć oddawałem je ojcu. To nie są antyperspiranty, więc nie chronią przed poceniem, mokrymi plamami pod pachą itd. a tylko neutralizują zapach i czasami nawet nie pachną podobnie jak EDT. Ze wszystkich dezodorantów tego typu, jakie miałem, najlepszy był Chanel Allure Homme Sport, ale i tak nie oferował niczego, co uzasadniałoby tą chorą cenę.

Arste

Post24 marca 2017, 22:14 - Pt

siwy napisał(a):*dezodorant ;)

A co do pytania, to nie, nie warto. Dołożysz jeszcze raz tyle i masz 60 Sauvage w sprawdzonej perfumerii. Miałem wiele sztyftów z zestawów, Diora też. W większości po 1-5 użyć oddawałem je ojcu. To nie są antyperspiranty, więc nie chronią przed poceniem, mokrymi plamami pod pachą itd. a tylko neutralizują zapach i czasami nawet nie pachną podobnie jak EDT. Ze wszystkich dezodorantów tego typu, jakie miałem, najlepszy był Chanel Allure Homme Sport, ale i tak nie oferował niczego, co uzasadniałoby tą chorą cenę.

rozumiem ale miałeś tą kulke dior sauvage? jak ona pachnie tylko jesteś w stanie określić ? nie wymagam bóg wie czego :)

siwy

Forumowicz

Post24 marca 2017, 22:23 - Pt

Miałem i jeszcze Diora Homme też. Pachną dobrze, ale jak dla mnie dość delikatnie, na pewno nie nadają się zamiast perfum, może jako uzupełnienie wody toaletowej, ale na pewno nie są warte ponad 100 zl.

Arste

Post24 marca 2017, 23:07 - Pt

Nie no tak, oczywiscie. Kupuje 100ml dior sauvage perfumy i chcialem ta kulke do zestawu. Chodzi glowbie czy zapach jest ok :)

arek

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post14 czerwca 2017, 21:22 - Śr

Ja posiadam ten deostick. Jest dobrze wyczuwalny spod ciuchow(napewno lzej nizvsama woda hihi) ale dosc dobrze dochodzi zapach do nosa ;)
Fajnie sie sprawuje w cieple dni do koszulki bez rekawow...taki odswiezony sauvage-nienahalny.
Bardzo dobry kosmetyk uzupelniajacy wodę. Napewno bardzo bardzo wydajny i nie klei się. Polecam. ;)
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn