Teraz jest 26 września 2018, 11:25 - Śr

• Reklama

Dezodorant w sztyfcie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Arste

Dezodorant w sztyfcie

Post23 marca 2017, 20:53 - Cz

Witam,
mam pytanie, miał ktoś może Sauvage dezodorant w sztyfcie? Dokładnie ten
http://www.ceneo.pl/44075013
Ktoś coś powie na jego temat? jak zapach i ogólnie czy warto?
Dzięki

siwy

Aktywny forumowicz

Re: Dezydorant w sztyfcie

Post24 marca 2017, 18:28 - Pt

*dezodorant ;)

A co do pytania, to nie, nie warto. Dołożysz jeszcze raz tyle i masz 60 Sauvage w sprawdzonej perfumerii. Miałem wiele sztyftów z zestawów, Diora też. W większości po 1-5 użyć oddawałem je ojcu. To nie są antyperspiranty, więc nie chronią przed poceniem, mokrymi plamami pod pachą itd. a tylko neutralizują zapach i czasami nawet nie pachną podobnie jak EDT. Ze wszystkich dezodorantów tego typu, jakie miałem, najlepszy był Chanel Allure Homme Sport, ale i tak nie oferował niczego, co uzasadniałoby tą chorą cenę.

Arste

Post24 marca 2017, 22:14 - Pt

rozumiem ale miałeś tą kulke dior sauvage? jak ona pachnie tylko jesteś w stanie określić ? nie wymagam Bóg wie czego :)

siwy

Aktywny forumowicz

Post24 marca 2017, 22:23 - Pt

Miałem i jeszcze Diora Homme też. Pachną dobrze, ale jak dla mnie dość delikatnie, na pewno nie nadają się zamiast perfum, może jako uzupełnienie wody toaletowej, ale na pewno nie są warte ponad 100 zl.

Arste

Post24 marca 2017, 23:07 - Pt

Nie no tak, oczywiscie. Kupuje 100ml dior sauvage perfumy i chcialem ta kulke do zestawu. Chodzi glowbie czy zapach jest ok :)

arek

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post14 czerwca 2017, 21:22 - Śr

Ja posiadam ten deostick. Jest dobrze wyczuwalny spod ciuchow(napewno lzej nizvsama woda hihi) ale dosc dobrze dochodzi zapach do nosa ;)
Fajnie sie sprawuje w cieple dni do koszulki bez rekawow...taki odswiezony sauvage-nienahalny.
Bardzo dobry kosmetyk uzupelniajacy wodę. Napewno bardzo bardzo wydajny i nie klei się. Polecam. ;)
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

Markowy

Re: Dezodorant w sztyfcie

Post18 lutego 2018, 15:38 - N

Pozwolę sobie podłączyć swoje pytanie (temat podobny)

Planuję zakupić dezodorant w sztyfcie hugo boss.Mam pytanie do osób które miały dezodorant w sztyfcie tej firmy.Czy ma działanie ochronne ,czy po prostu tylko ładnie pachnie godzinę i znika.

siwy

Aktywny forumowicz

Post18 lutego 2018, 18:29 - N

Przede wszystkim, to nie są antyperspiranty, więc nie będzie chronił przed poceniem się. Jedynie może zamaskować zapach potu, ale to już w zależności od tego, jak bardzo się pocisz.
Miałem sztyft szarego Bossa z zestawu. Po kilku godzinach pot był już wyczuwalny, przy czym to było mniej niż 8h.
Do tego powstawały okropne żółte plamy na białych koszulkach. Wrażliwszą skórę może podrażniać.

xentrix

Super Perfumaniak

Post20 lutego 2018, 18:16 - Wt

jak nie chcesz plam na koszulkach i koszulach to polecam ałun w sztyfcie , naturalny minerał . Zrezygnowałem ze wszystkich deo i od roku używam tylko ałunu , który jest bezzapachowy.Od zapachu mam EDT, EDP itd
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

siwy

Aktywny forumowicz

Post22 lutego 2018, 15:43 - Cz

Nie u każdego ałun się sprawdza, u mnie kompletnie nie, poza tym, że zawiera to samo, co antyperspiranty, to jeszcze i tak są plamy, tyle że potu. ;)

BlueJeans

Moderator

Post23 lutego 2018, 08:19 - Pt

A ja sobie używam antyperspirant w kulc od Vichy (czarny 72h) i jestem z niego mega zadowolony. Wcześniej używałem jakichś droższych sztyftów z Douglasa i nie spisywały się tak dobrze jak Vichy i do tego jest on ciut tańszy.

Markowy

Post24 lutego 2018, 19:53 - So

Ten vichy ma dużo pozytywnych recenzji,jak spotkam stacjonarnie,to na pewno kupię.

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 marca 2018, 14:40 - Cz

sprawdz Odaban, opinie niby dobre, ale na mnie zdecydowanie gorszy od Etiaxila

poison

Aktywny forumowicz

Post03 marca 2018, 11:51 - So

Ostatnio skusiłem się na dezodoranty w sztyfcie Ferrari, David Beckham czy J. Lopez - ładnie pachną ale ich skuteczność delikatnie mówiąc nie powala. Przed nimi używałem od lat Nivea w kulce i serdecznie polecam, nie pamiętam kiedy widziałem u siebie mokre pachy, są różne warianty tej Nivei i w zasadzie każdy mi odpowiadał, polecam spróbować. :)

Lucjan

Moderator

Post03 marca 2018, 12:44 - So

BlueJeans napisał(a):A ja sobie używam antyperspirant w kulce od Vichy (czarny 72 h) i jestem z niego mega zadowolony. Wcześniej używałem jakichś droższych sztyftów z Douglasa i nie spisywały się tak dobrze jak Vichy i do tego jest on ciut tańszy.

Używałem przez dłuższy czas , swoje kosztuje , jak wszystkie kosmetyki Vichy - ale sprawdzał się znakomicie

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn