Teraz jest 22 stycznia 2018, 15:23 - Pn

• Reklama

Szampon przeciw wypadaniu włosów.

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

d16z5t

Forumowicz

Re: Szampon przeciw wypadaniu włosów.

Post29 października 2017, 20:38 - N

Bardzo dobrze obniża poziom dht wierzbownica w tabletkach. Finasteryd dobry ale brać trzeba cały czas, bo jak się odstawi to wyleci wszystko co się zachowało przy braniu. W uk maja finasteryd bez recki w 1mg tabletkach Finax, nawet u nas na allegro sprzedawali :D ewentualnie zostaje dzielenie tabletki proscaru na 5części. Loxona nie polecam psikać bez blokera dht bo wypadanie włosów się zwiększy.

Pilecki

Perfumaniak

Post29 października 2017, 20:49 - N

Biore Proscar juz ponad 2 lata i skutków ubocznych raczej nie ma. Na początku członek był jakiś inny :) możliwe że ciągle tak jest, ale pewnie już sie przyswyczaiłem i nie pamiętam jak było przed lekiem. Kolega zaczął go brać do cyklu sterydowego i od razu zauważył to samo. Stwierdził, że jest jakiś skurczony i w łóżku jest różnica na minus.

Nie wiecie jak finasteryd wpływa na płodność?

d16z5t

Forumowicz

Post30 października 2017, 08:57 - Pn

Wg mnie proscar ma bardzo duży wpływ na plemniki, zmniejsza się ilość nasienia i automatycznie ilość plemników. Kiedyś czytałem że po roku brania wyzerował kolesiowi plemniki zdolne do zapłodnienia. Dużo jest osób biorących fina ale jak dla mnie jest to straszne gówno. Bierzesz cały czas jest wmiare ok , ominiesz dawke, dwie , leci wszystko , skóra robi się tłusta, zwieksza się ilość sebum, o samopoczuciu nie wspomne. Dużo osób ćwiczących chcących zachować czupryne a będących wrażliwym na DHT (widzą, że z czupryną się coś dzieje) polecam odstawić kreatyne, bo mega podnosi dht ( oczywiście jak nie ładują koksu, tylko ćwiczą naturalnie )

persor

Post08 stycznia 2018, 08:34 - Pn

Ostatnio spróbowałem serii Jantar, niestety troche się zawiodłem. Działanie praktyczznie znikome ( chociaż żona twierdzi, że jej pomaga). Do tej pory pomógł mi szampon Loxon. Zauważyłem,że włosy o wiele mniej wypadają
Chociaż wraz z wiekiem widze u siebie coraz wieksze wypadanie i juz się w sumie pogodziłem, że nie da się tego powstrzymać Na razie obcinam włosy na bardzo krótko.I az tak tego mocno nie widac.

slawekwch

Post08 stycznia 2018, 22:32 - Pn

Nie mam co prawda jakiegoś ogromnego problemu z wypadaniem włosów (jeszcze), ale dla mnie zauważalne efekty miał Alpecin. Przy regularnym stosowaniu w wannie po myciu głowy pojawia się znacznie mniej włosów niż wcześniej.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn