Teraz jest 22 września 2017, 09:15 - Pt

• Reklama

Kosmetyki do pielęgnacji brody

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Cypis

Re: Kosmetyki do pielęgnacji brody

Post23 stycznia 2017, 15:09 - Pn

Muszę przyznać, że dbanie o brodę to niełatwa sprawa. Jeżeli jest tak długa na 1cm to właściwie można zapomnieć o kosmetykach, bo wystarczy raz na jakiś czas wyregulować ją i wygląda świetnie. Dłuższe brody jednak trzeba stale rozczesywać, nawilżać i poświęcić im zdecydowanie więcej czasu. Tutaj jest bardzo ciekawy artykuł na temat tego jak dbać o brodę, myślę, że każdemu pomoże: http://beardman.pl/strona/jak-dbac-broda-wasy

arek

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post14 czerwca 2017, 21:17 - Śr

"zmiekczacz" w kremie od firmy Tołpa
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

wersus

Post23 czerwca 2017, 11:52 - Pt

Do pielęgnacji brody (nawet takiej jak u Panów z ZZ Top) wystarczą 4 produkty typowe do brody:
-dobry kartacz (włosie dzika)
-szampon
-balsam
-olejek

Co dzień użycie tych produktów odwdzięczą się zdrowym wyglądem, brakiem swędzenia, brakiem wypadania włosów.
Firm nie podaje bo jest tego sporo - oczywiście nie jakieś najtańsze chociaż i takie lepsze niż nic.
Piszę na własnym przykładzie a od 4 lat noszę i nie zamierzam tego zmienić...chociaż na początku byłem niezadowolony jak rosła dziko jak pokrzywy na polu.

TomekKania

Post19 lipca 2017, 09:07 - Śr

Dziewczyna namówiła mnie na zapuszczenie brody.. ;) W sumie nie był to głupi pomysł, bo wyglądam zupełnie inaczej. Kupiłem grzebyk i szukam pozostałych akcesoriów do pielęgnacji, nie wiedziałem że jest z tym tyle zabawy :d Znalazłem tutaj http://instalacjejacekpruba.pl/sposoby- ... nie-brody/ że potrzebny jest również szampon i wiele innych.. Co jeszcze polecacie?

Jelex

Forumowicz

Post24 lipca 2017, 22:15 - Pn

Polecam olejek do brody rodzimej firmy Pan Drwal. Naturalny i fajnie pachnie ;)

chaber108

Forumowicz

Kosmetyki do pielęgnacji brody

Post24 lipca 2017, 23:45 - Pn

TomekKania napisał(a):Dziewczyna namówiła mnie na zapuszczenie brody.. ;) W sumie nie był to głupi pomysł, bo wyglądam zupełnie inaczej. Kupiłem grzebyk i szukam pozostałych akcesoriów do pielęgnacji, nie wiedziałem że jest z tym tyle zabawy :d Znalazłem tutaj http://instalacjejacekpruba.pl/sposoby- ... nie-brody/ że potrzebny jest również szampon i wiele innych.. Co jeszcze polecacie?
Jak broda do 10mm to olejek wystarczy. No i kartacz oczywiście. Te dwie rzeczy to podstawa!

Jak dłuższa to można pomyśleć o innych kosmetykach.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn