Teraz jest 18 listopada 2018, 15:06 - N

• Reklama

Żele pod prysznic

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Homme

Forumowicz

Re: Żele pod prysznic

Post30 czerwca 2018, 13:16 - So

Polecam żel biotherm aquapower z tej samej serii i o podobnym zapachu co słynne kremy. Pierwszy żel pod prysznic, po któym nie mam potrzeby sięgać po balsam. Świetnie nawilża i łagodzi skórę super uczucie.

Fajny jest też inny żel biothermu pod nazwą control z niby efektem dezodorantu. Nie wiem na czym ma polegać ten efekt, natomiast wielki plus za to, że zapach utrzymuje się cały dzień. Do tego myje jak domestos, ale jednak nie podrażnia i nic po nim nie szczypie. Jak dla mnie super na lato, zwłaszcza po siłce, czy innym sporcie świetne odświeżenie i ożeźwienie.

janek342

Forumowicz

Post04 lipca 2018, 16:19 - Śr

Czy ktoś miał sposobność korzystać z Biotherm Energizing Shower Gel For Body & Hai. Słyszałem wiele pozytywnych opinii wśród znajomych lecz przyznam, że trochę odstrasza mnie cena. Jednakże jeżeli jest tak świetny, to mógłbym zastanowić się nad zakupem.

Ramelov

Forumowicz

Żele pod prysznic

Post04 sierpnia 2018, 22:37 - So

Luka napisał(a):Polecam Dove Men+Care Elements Minerals Sage. Zapach obłędny, wydajny i co ważne, utrzymuje się na skórze. Aktualnie mój numer 1, i chyba jeden z lepszych drogeryjnych jakie stosowałem.
Podpisuję się pod tym obiema rękami. Żel bardzo gęsty (dlatego otwarcie u dołu butelki) i przez to niesamowicie wydajny. Można go też dzięki temu bardzo precyzyjnie dozować a zapach rzeczywiście obłędny. Najlepszy żel z dostępnych w drogeriach, a próbowałem chyba już wszystkie.

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post24 sierpnia 2018, 20:28 - Pt

Ja od X czasu zawsze stosowałem Dove Men+Care, a wczoraj postanowiłem że przypomnę sobie Axe Dark Temptation.
Cóż, przywykłem jednak że zapach z serii Dove jest stonowany, a ten w Axe daje o sobie znać długo po prysznicu. Pewnie dlatego tak intensywnie wyczuwam zapach po zmianie, jednak mimo to dla mnie intensywność zapachu nie zawsze jest na plus :)

ale chop

Perfumaniak

Post02 września 2018, 20:49 - N

No pamiętam, że te AXE miały upierdliwą trwałość.

Na noc przed snem super sprawa ale stosowane przed wyjściem denerwowały mnie swoją intensywnością, bo kolidowały z perfumami..
Ocenianie perfum jedynie po pierwszych nutach jest jak ocenianie książki po okładce...
Często najwspanialsze dzieła odziane są w najbrzydsze szaty...
Szkoda, że dziś największą uwagę przykuwa się do okładki, a nie treści... tak nie powstaje sztuka.

flypaw

Forumowicz

Post03 września 2018, 11:48 - Pn

Tracershy napisał(a):Te nowe żele Axe mają bardzo fajne zapachy. Nie miałem jeszcze żadnego ale wszystkie 3 rodzaje wąchałem w Rossmanie. Jak skończę zapasy to pewnie je kupię. Pachną trochę jak z wyższej półki.
Oprócz Signature jest jeszcze Adrenaline o zapachu mięty i imbiru i Urban z węglem i miętą wodną. Signature pachnie najlepiej ale pozostałe też fajne.

Polecam!
Signature- ostatnio używam, bardzo przyjemny i delikatny zapach ma. Nawet fajnie współgra z niektórymi perfumami- można potestować.
Urban- baaardzo intensywny jak dla mnie. Świetny zapach przed/po treningu. Odświeża i długo się utrzymuje.
Adrenaline- próbowałem, jak dla mnie najsłabiej.

Ogólnie lubię Axe. Polecam też Apollo- używam z perfumami Montblanc Legend- ten sam Fiercowy vibe więc współpracują.

kio

Forumowicz

Post10 września 2018, 17:32 - Pn

W Rossmanie jest promocja 2+2 GRATIS jeśli ktoś z was planuje wymienić/dokupić wysłużoną buteleczkę z żelem. Trzeba robić zapasy. :)

https://www.rossmann.pl/produkty?campai ... 727a187bc4

Homme

Forumowicz

Post16 września 2018, 10:22 - N

Zacząłem używać American Crew Classic Body Wash, który pachnie przede wszystkim nutami drzewnymi, ja w nim wyczuwam dodatkowo imbir, patchulę, trawę cytrynową. Żel ma genialną wydajność, co przy ogromnej butli 450ml i rozsądnej cenie stawia go na podium w mojej osobistej klasyfikacji cena/jakość. Ze względu na parametry i niebanalny zapach, stał się moim ulubionym codziennym żelem pod prysznic.

flypaw

Forumowicz

Post24 września 2018, 17:14 - Pn

@Homme próbowałeś może Tea Tree od American Crew?

Homme

Forumowicz

Post27 września 2018, 21:15 - Cz

Nie, a ty próbowałeś? Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Wprawdze mam obiekcie do produktów typu 2 w 1, 3 w 1, ale może się zainteresuję jak mi się skończy dotychczasowy :-)

flypaw

Forumowicz

Post28 września 2018, 08:43 - Pt

Ja też nie. Byłem ciekaw czy możesz coś na temat tego żelu powiedzieć. Przykuł moją uwagę bo lubię herbaciane nuty. Co do takich mixów 3w1 itp. i tak traktuję je jak zwykłe żele. :D

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post22 października 2018, 17:29 - Pn

Jaką macie opinie na temat żeli wypuszczonych z serią danych perfum, czy według Was warto ?
Ja tylko raz miałem styczność z żelem l'Homme Ideal, ale była to jedynie próbka, którą zużyłem już dość dawno temu.
Wiem że jeśli chodzi o serie kobiecych zapachów, to często posiadają one balsamy, które rzeczywiście dają duży efekt na ciele i pomagają zintensyfikować dany zapach.
Ja w sumie widzę dwa minusy. Pierwszy dotyczy ceny żeli, które czasem są jedynie o połowę tańsze od flakonu, a drugi dotyczy większości z nas, mianowicie chodzi mi o rotację zapachami. Wydaje mi się że taki żel ma sens jedynie kiedy danego zapachu używa się przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, co u nas prawdopodobnie nie jest zbyt często spotykane :lol:

siwy

Aktywny forumowicz

Post23 października 2018, 00:41 - Wt

Często można kupić te żele na promocji za około 40 zł. ale to raczej marki typu Boss, Lacoste, Joop! Bardzo lubię żel Joop! Homme, ale 200-250 ml za te pieniądze niezbyt się opłaca, mimo że żel jest świetny.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn