Teraz jest 17 grudnia 2017, 22:24 - N

• Reklama

Kosmetyki w zestawach z perfumami

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Moody

Forumowicz

Kosmetyki w zestawach z perfumami

Post23 listopada 2017, 17:51 - Cz

Co o nich sądzicie? Czy to raczej dobre jak kupuje się komuś na prezent? Używacie?

Czy jednak preferujecie zakup jakiś dedykowanych antyperspirantów lub szamponów do włosów? Przyznam szczerze, że miałem kiedyś szampon Gucci Guilty. I robiły mi się na głowie syfki jak zacząłem go stosować :/

I od tamtej pory raczej stronię od tych produktów.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Kosmetyki w zestawach z perfumami

Post23 listopada 2017, 17:56 - Cz

kiedys mialem szampon ferragamo i zel pod prysznic ferragamo colonia bylem bardzo zadowolony!! miniaturke rodriguez bleu noire zel pod prysznic fantastyczny byl :P

siwy

Forumowicz

Post23 listopada 2017, 20:38 - Cz

Nawet lubię te kosmetyki z zestawów perfumeryjnych, ale nigdy nie myję głowy tymi żelami "do wszystkiego", bo z doświadczenia wiem, że najmniej nadają się do mycia głowy. :D
Fajnie jest mieć balsam, czy wodę po goleniu, o takiej samej nucie jak perfumy, ale dezodoranty w sztyfcie to często nieporozumienie.

janek342

Forumowicz

Post07 grudnia 2017, 08:09 - Cz

Zazwyczaj zestaw kupujemy z myślą o perfumach i spójności zapachowej zestawu. Z doświadczenia wiem, że jakość kosmetyków w zestawie nie zawsze zaspokaja nasze oczekiwania i wtedy mamy dodatkową tubę lub butelkę na półce z kosmetykami.

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn