Teraz jest 23 lipca 2017, 05:40 - N

• Reklama

Kosmetyki do stylizacji włosów

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Kosmetyki do stylizacji włosów

Post26 czerwca 2017, 08:26 - Pn

czy ktos z Was uzywa pomady Uppercut Deluxe?
Mam pytanko... zuzylem juz kilka puszek i do tej pory pomada byla dosc gesta, klejaca o czerwonawej barwie.
Tydzien temu kupilem nowa puche... jest jakby rozwodniona, w kazdym badz razie duzo rzadsza, przez co mniej wydajna w moim odczuciu badz przyzwyczajeniu w uzytkowaniu...
Kolor tez sie zmienil. Ma teraz pomaranczowa barwe i żelowa konsystencje rozwodnionej galaretki...

Ktos tez zaobserwowal zmiane?
Reformulacja? :lol:
Załączniki
7203262_7-pomades-for-every-hairstyle_tc7d41886.jpg
7203262_7-pomades-for-every-hairstyle_tc7d41886.jpg (53.99 KiB) Przeglądane 203 razy

el_kondek

Post17 lipca 2017, 11:52 - Pn

Możliwe, że trafiłeś na wpadkę UD. Ja tak miałem raz z Reuzelem czerwonym. Niestety czasem tak się zdarza. Kumpel ostatnio miał jakąś strasznie dziwną konsystencję Schmiere Knuppelhart waterbased.

Kiedyś używałem UD, ale strasznie mi suszyła włosy i zapach już dość mocno mnie zmęczył.
Teraz używam albo PD Company - obłędny zapach i dobry hold (https://www.gentleman-store.pl/pomady-w ... omade.html)
albo nowego Tenaxa zielonego (https://www.gentleman-store.pl/pomady-w ... 80025.html)

Jakie macie opinie o Tenaxach?

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post19 lipca 2017, 16:33 - Śr

Potrzebuje coś z efektem mokrych włosów i średnim holdem, ktoś coś?
Stragan Szarej Eminencji

Szukam odlewek: Chanel AHS & AHSEE, A&F First Instinct, Dior Eau Sauvage Cologne
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn