Teraz jest 21 sierpnia 2017, 00:02 - Pn

Prezent dla kobiety + 40

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

yhmmma

Perfumaniak

Prezent dla kobiety + 40

Post29 maja 2014, 15:40 - Cz

Witajcie !

Mam pewien problem - zupełny brak pomysłu na prezent.

Kobieta wiek + 40
Bardzo dba o swój wygląd. Kondycję skóry itd.

Dlatego też pomyślałem, że chciałbym kupić jej jakieś kosmetyki - nie perfumy.
Do twarzy czy jakiekolwiek inne ;)

Mogłybyście mi Panie doradzić w jakie celować?
Które firmy oferują dobrej jakości kosmetyki - no i generalnie jakiego typu by miały to być :D

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie rady i ewentualne pomysły :D

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Prezent dla kobiety + 40

Post29 maja 2014, 15:54 - Cz

Ja bym zaproponowal jakis karnet na zabiegi kosmetyczne w salonie SPA.mysle ze bylaby bardzo zadowolona skoro piszesz ze bardzo dba o swoj wyglad.

emera

Perfumaniak

Post01 czerwca 2014, 22:23 - N

Belial Lord napisał(a):Ja bym zaproponowal jakis karnet na zabiegi kosmetyczne w salonie SPA.mysle ze bylaby bardzo zadowolona skoro piszesz ze bardzo dba o swoj wyglad.
Ja akurat nie znoszę, kiedy ktoś obcy przy mnie majstruje (nawet fryzjer to mały stresik), więc wszelakie SPA odpadają. No, ale jeżeli owa pani lubi taką pielęgnację, to propozycja jest bardzo trafiona. Sama mogłaby wybrać zabiegi, jakie jej odpowiadają.
Co do kosmetyków, trudno raczej doradzić konkretnie, bo zależy od tego, jaki ma owa pani typ cery, czy coś jej nie uczula. Najbezpieczniej byłoby kupić jakieś mgiełki termalne (taka woda w spreju do nawilżania m.in. pyszczka).
Różne firmy mają dobre i gorsze produkty. Drogie wcale nie znaczy, że jest lepsze. Nie podejmę się więc proponowania konkretnej marki.

Może po prostu dowiedz się, podejrzyj, czego owa pani używa, co stoi na jej toaletce, półce w łazience i kup coś takiego. Bo kupowanie kosmetyków "w ciemno" jest jeszcze bardziej ryzykowne niż podarowanie perfum. Perfumy najwyżej się nie spodobają, a jesli po kosmetyku zejdzie jej skóra z pyszczka? Wylinieje jak wąż po jakimś balsamie? Co wtedy? Umrzesz śmiercią nienaturalną.

Może jakiś zestaw do manicure w ładnym etui? Porządna, duża kosmetyczka podróżna? (Każdej kobiecie się taka czasem przydaje.)
A jeżeli pani ma poczucie humoru, to wagon wacików kosmetycznych też nie byłby najgorszy. Heh.

rabarbary

Perfumaniak

Post01 czerwca 2014, 22:29 - N

Zdecydowanie krem do twarzy w ciemno to zakup wysokiego ryzyka. A może kupon zakupowy do S czy D? A nie dałoby się przepytać jej koleżanki, siostry?

GreenEyes

Bardzo aktywny forumowicz

Post02 czerwca 2014, 16:59 - Pn

Również odradzam wszelkie kremy, a może paletę do makijażu ?. S posiada kilka w swojej ofercie, aczkolwiek tutaj też trzeba trafić z odpowiednią kolorystyką do typu/kolorytu urody.

yhmmma

Perfumaniak

Post02 czerwca 2014, 18:54 - Pn

Oo jednak są tutaj nasze kochane forumowe kobietki :)
Powiem Wam, że teraz to trochę mnie rozłożyłyście :P nie sądziłem, że to będzie takie trudno uhh !
Może jednak będzie lepiej postawić na biżuterię:D
Skoro z tymi kosmetykami taki problem.
Bo perfumy wiem jakie używa, jakie Jej się podobają, ale ma ich sporo, a ona nie jest taką maniaczką jak my, chociaż widzę jakiś tam zalążek :P
Dobra to będę myślał dalej :P

Ewaewa

Forumowicz

Post21 czerwca 2014, 12:50 - So

yhmmma napisał(a):Witajcie !
Dlatego też pomyślałem, że chciałbym kupić jej jakieś kosmetyki - nie perfumy.
Do twarzy czy jakiekolwiek inne ;)

Ja bym chyba nie szła w stronę kosmetyków, zwłaszcza, jak nie wiesz czego używa.
Ale jeśli już, to kupiłabym albo Meteory Guerlaina (bo ma bardzo dobre opinie i jest to raczej neutralny prezent), albo w bon na jakąś konkretną markę, np. Phenome czy Biolander.

majcia

Post12 grudnia 2014, 13:12 - Pt

Hmm kosmetyki to ciężko dobrać dla kogoś, chyba, że się wie co mniej więcej osoba używa, a jak nie to bym też nie ryzykowała.

MartyKot90

Post14 lutego 2017, 09:47 - Wt

a ja właśnie polecałabym zakup jakichś kosmetyków :D czasami są rzeczy, których same kobiety by sobie nie kupiły a jak dostaną to się potem cieszą :D polecałabym np jakieś serum do twarzy************************ niekoniecznie musi być to, jest to tylko przykład żeby wiedział Pan co to jest serum ;) warto też podpatrzeć jakich firm kosmetyków kobieta używa na co dzień i w tą stronę kierować wybór

////Myślę, że przez 3 lata, Yhmmma już kupił prezent :) Kuba

BlueJeans

Hiper Perfumaniak

Post14 lutego 2017, 13:46 - Wt

Kup pomadke Guerlain Shalimar dobry gadzet z lusterkiem i z dosc szeroka paleta kolorow.

arek

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post14 lutego 2017, 16:15 - Wt

moze cos bezpiecznego,czyli np.balsam + zel pod prysznic lub jakis inny komplet kosmetykow pierwszej potrzeby. oczywiscie z bezpiecznym,uniwersalnym zapachem np. od CK,Lacoste czy Hugo.
moze banał,ale zawsze sie przyda,a przebierac w zapachach niezoobowiazujacych-to napewno sie spodobaja,no chyba ze sie wie czym ta Pani pachnie(jakich perfum uzywa)i dokupic wlasnie linie uzupelniajaca w postaci kosmetykow danych perfum ;)
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

rabarbary

Perfumaniak

Post14 lutego 2017, 18:14 - Wt

MartyKot90 napisał(a):////Myślę, że przez 3 lata, Yhmmma już kupił prezent :) Kuba

:lol:

Zawsze może potrzebować kolejnego
Będziemy doradzać do upadłego!

dychotomja

Aktywny forumowicz

Post14 lutego 2017, 18:24 - Wt

rabarbary napisał(a):
MartyKot90 napisał(a):////Myślę, że przez 3 lata, Yhmmma już kupił prezent :) Kuba

:lol:

Zawsze może potrzebować kolejnego
Będziemy doradzać do upadłego!
Tylko cyferkę w temacie trzeba będzie uaktualniać ;)
"Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych..."

edis

Post21 lutego 2017, 11:30 - Wt

Oj nie wiem czy krem to taki dobry prezent dla kobiety. Odradzam również poniewaz nie wiesz jaką ona ma cerę. Co będzie jej najbardzej odpowiadało. Moim zdaniem lepiej jest zastanowić się nad sprezentowaniem jej czegoś co sam zaprojektujesz. Może być to:
poduszka z napisem
kubek z grafiką

W sieci zamówisz takie gadzęty za grosze
http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadruk ... e,g-9.html
Ostatnio edytowano 28 lutego 2017, 10:40 - Wt przez edis, łącznie edytowano 1 raz

Tymoteusz1

Post22 lutego 2017, 23:27 - Śr

To i ja dołączę się do pytania. Do tej pory zawsze kupowałem dla mamy perfumy w popularnych drogeriach. Znajomy poradził mi, bym przerzucił sie na zakupy w perfumerii Perfumesco. Ceny wyglądają bardzo dobrze, a jak jest z jakością? Korzystaliście z tej perfumerii?

legion10

Forumowicz

Post08 kwietnia 2017, 12:13 - So

Ja proponuję Like This, ale to tak od 43+, więc akurat powinien się sprawdzić :lol:

and35

Post23 maja 2017, 07:01 - Wt

Oj nie wiem czy bon na zakupy jest dobrą opcją dla kobiety w wieku 40 lat. Jest to prezent na odczep. I pokazuje, że zupełnie nie mieliśmy pomysłu na to co kupic. Proponuję zamiast tego podarować:
jakieś eleganckie perfumy
coś do ubrania albo biżuterię ( jeśli oczywiście znacie tą kobietę i wiecie co jej się spodoba).
bezpieczne kwiaty albo czekoladki
http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Skag ... fault.html
Jesli natomiast możecie przeznaczyć trochę więcej kasy to dobrą opcją będzie sprezentowanie karnetu do spa, ewentualnie jakiegoś eleganckiego zegarka. Świetne zegarki ma Skagen;
Obrazek\
Ten na przykład.

Gabriella

Post08 czerwca 2017, 08:53 - Cz

Ja bym proponowała jakiś balsam do ciała dobrej marki

Carla

Post30 czerwca 2017, 22:09 - Pt

Moja mama dostała od przyjaciółek zabieg z japońską pielęgnacją, a konkretnie Forlle'd z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Oglądały razem doktora Gojdzia i strasznie się zafiksowała na te kwasy, jak o nich mówił, więc postanowiły jej zrobić taki miły prezent na urodziny. :) Wróciła zachwycona, a my z siostrą dokupiłyśmy jej jeszcze krem tej marki. Faktycznie widać różnicę i nieco płytsze zmarszczki. Myślę, że dla kobiety taki ekskluzywny przezent to strzał w dziesiątkę. Sama bym chciała taki dostać. :)

edis

Post03 lipca 2017, 13:14 - Pn

Ewentualnie jakaś ładna biżuteria. Zegarek to rownież dobry prezent ale musielibyśmy dokładnie dowiedzieć się jakie kobieta lubi zegarki.Moim zdaniem o wiele łatwiej jest sprezentować jakaś elegancką biżuterię. ( zawsze mozemy się dopytać jakiejś kobietki w sklepie z biżuterią co by nam doradziła.....).

Swojej żonie ostatnio sprezentowałem naszyjnik w tym stylu:
Obrazek
Był ręcznie robiony.

https://www.artemiro.pl
Następna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet