Teraz jest 28 marca 2017, 14:49 - Wt

• Reklama
perfumeria euforia

zmarszczki

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

aleksander

Super Perfumaniak

Re: zmarszczki

Post17 maja 2014, 17:43 - So

adzia napisał(a):A może jednak botoks? Podobno jest skuteczny.
Podobno.
Nawet bardzo.
Kidman też poleca.
Trochu napuchnięta, ponaciągana i wykrzywiona, ale uśmiechać wciąż się może, no prawie.
http://kobieta.onet.pl/uroda/co-sie-dzieje-z-twarza-nicole-kidman/mxjwz
Donatella też jest spoko po botoksie.
Obrazek

GreenEyes

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 maja 2014, 14:05 - Pt

Księżna Alba również poleca tego typu zabiegi
Obrazek

darivsz

Aktywny forumowicz

Post23 maja 2014, 16:12 - Pt

Znam trzy osoby, które stosowały botoks (dwie kobiety i jeden mężczyzna). Jedna z nich wypełniała sobie twarz na pierwszym roku studiów, a efekt był straszny. Dwie pozostałe osoby stosowały botoks będąc po trzydziestce - gdybym znał je wcześniej, to może zauważyłbym różnicę. Mimo tego, że nie widać efektu "napompowanej" twarzy, to mimika u obu osób jest teraz dość ograniczona.

Czułbym się dziwnie, gdybym nie mógł okazywać emocji twarzą.

rabarbary

Perfumaniak

Post23 maja 2014, 17:40 - Pt

Wypełnianie fragmentów twarzy np. żelem hialuronowym to zupełnie coś innego niż botoks, który ma za zadanie paraliżować wybrane mięśnie twarzy.

Pierwszy zabieg daje powiększone wargi albo napompowane policzki, które przy uśmiechu przypominają piłeczki pingpongowe, ale za to podniesiony jest opadający z wiekiem kontur twarzy.

Drugie zapobiega marszczeniu czoła albo powstawianiu kurzych łapek przy uśmiechu, mam dwie koleżanki stosujące to regularnie, ale albo robią to z umiarem, albo mają dobrego lekarza - efekt jest dobry.

magda86

Post23 lipca 2014, 18:45 - Śr

polecam kosmetyki przecwzmarszczowe Ziajii. Moja mama już dość długo używa kremy tej firmy. Mama ma wrażliwą skórę skłonną do podrażnień i z tendencją do wysuszania, do tego stopnia że występują u mnie tzw "suche skórki". Zima, grzejniki wiatr, słońce .... chwila nieuwagi i ma zaczerwienioną cerę, popękane naczynka i najgorszą rzecz -czyli suche skórki.
Krem Ziajii bardzo dobrze nawilża, dobrze się wchłania - nie roluje się. Nadaje się pod makijaż, łagodzi podrażnioną skórę. Zmarszczki robią się płytsze

Jadwing

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 października 2014, 19:42 - N

Jak widać na załączonym obrazku, Krzysio Ibisz też polubił botoks.

Obrazek
[flakony]*[dekanty]
Parturient montes, nascetur ridiculus mus.
(Quintus Horatius Flaccus)

mike

Forumowicz

Post01 maja 2015, 11:21 - Pt

Widzę sporo pań wypowiada się na temat biochemii urody. Niby wszystko fajnie, tanio i samodzielny dobór składników, ale.... Mnie zastanawia podstawowa kwestia, którą jest komfort użytkowania. Zatem byłbym wdzięczny jak to jest z kosmetykami z biochemii? Jak się stapiają ze skórą, czy nie dają efektu lepkości? Z doświadczenia wiem, że im droższy kosmetyk i bardziej uznana marka tym posiada lepsze technologie formulacji, która daje efekt bardzo dobrego wchłaniania się produktu, bez powodowania lepkości, ciężkości, zapychania, itp. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby biochemia urody stosowała równie dobre nośniki, ale kto wie, może się miło zaskoczę?
Poprzednia strona

Powrót do Kosmetyki dla kobiet