Teraz jest 19 stycznia 2017, 11:45 - Cz

Prezent na swieta dla siostry

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

yhmmma

Perfumaniak

Prezent na swieta dla siostry

Post29 listopada 2012, 14:01 - Cz

Witam Panie przedewszystkim i Panow:)!!

Tak sie zastanawiam bo Mikolajki i swieta juz za pasem, a ja nie mam pomyslu na prezent dla siostry.
Cos mi przyszlo na mysl bo ostatnio jak z Nia rozmawialem mowila, ze musialaby kupic sobie jakies kosmetyki lepsze do twarzy bo czasem wychodza Jej jakies wypryski i wagry i nie podoba jej sie to. ( Chociaz ja tam nie widze zeby miala jakies problemy z cera, ale moze dlatego, ze nie widze Jej na codzien) dlatego zwracam sie do Was z prosba o pomoc bo wy na pewno bardziej ogarniacie niz ja, a nie mam ochoty rozmawiac z Paniami ze sklepu, ktore beda chcialy mi wcisnac jakis nowy super produkt.

Ps. Perfumy w gre nie wchodza bo juz ma kilka zapachow i mowila, ze wiecej do szczescia nie potrzebuje.

Z gory dzieki:)
Pozdrawiam Kuba

xentrix

Super Perfumaniak

Re: Prezent na swieta dla siostry

Post30 listopada 2012, 00:54 - Pt

masz na mysli np. żel do twarzy ?

jesli tak to polecam Vichy Normaderm ( zielony ) - mozna kupic w promocji 400 ml za ok 35 -40 zł lub Bioderma Sebium 500 ml ( niebieski) w promocji w cenie ok 45 zł... . Oba spokojnie na ponad pol roku starczają , bo są wydajne.

jestes pewny ,ze takie cos na prezent chce ?
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

yhmmma

Perfumaniak

Odp: Prezent na swieta dla siostry

Post30 listopada 2012, 04:31 - Pt

xentrix napisał(a):masz na mysli np. żel do twarzy ?

jesli tak to polecam Vichy Normaderm ( zielony ) - mozna kupic w promocji 400 ml za ok 35 -40 zł lub Bioderma Sebium 500 ml ( niebieski) w promocji w cenie ok 45 zł... . Oba spokojnie na ponad pol roku starczają , bo są wydajne.

jestes pewny ,ze takie cos na prezent chce ?

No wydaje mi sie, ze jakis zel, maseczka i tonik tak zeby byla zadowolona. No gadalem z Nia i cos o tym mowila, wiec wydaje mi sie, ze bedzie ok. Oczywiscie oprocz tego jakas karte podarunkowa na ciuchy albo po prostu kase. Albo to na mikolaja, a na sw. Bede szukal czegos konkretnego typu jakis czytnik ebookow czy cos w tym rodzaju.

darivsz

Aktywny forumowicz

Post30 listopada 2012, 22:39 - Pt

Powinieneś zacząć trochę inaczej. Określenie rodzaju skóry, a później przyczyny wyprysków. Powodów może być wiele: złe mikroorganizmy, zła dieta, dojrzewanie itp. Wiem z własnego doświadczenia, że lepiej się skupić na określeniu właśnie tego, a nie na testowaniu kremów.

ziomka

Post15 stycznia 2013, 13:17 - Wt

A nie leiej dac jej pieniądze inech sama sobie kupi albo wziąć ją na takie zakupy i do dermatologa od razu?

nika111

Post28 marca 2013, 14:10 - Cz

ja to bym chciała na prezent depilator laserowy do domowego użytku, bo trwała depilacja, to chyba jedyny sposób na moje ciągłe podrażnienia i wrastające włoski. Taki sprzęt kosztuje ponad 1500zł, wiec chyba mój chłopak już powinien zacząć zbierać kaskę. Może do grudnia mu się uda :D

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet