Teraz jest 20 listopada 2018, 14:24 - Wt

• Reklama

Prezent na swieta dla siostry

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

yhmmma

Perfumaniak

Prezent na swieta dla siostry

Post29 listopada 2012, 14:01 - Cz

Witam Panie przedewszystkim i Panow:)!!

Tak sie zastanawiam bo Mikolajki i swieta juz za pasem, a ja nie mam pomyslu na prezent dla siostry.
Cos mi przyszlo na mysl bo ostatnio jak z Nia rozmawialem mowila, ze musialaby kupic sobie jakies kosmetyki lepsze do twarzy bo czasem wychodza Jej jakies wypryski i wagry i nie podoba jej sie to. ( Chociaz ja tam nie widze zeby miala jakies problemy z cera, ale moze dlatego, ze nie widze Jej na codzien) dlatego zwracam sie do Was z prosba o pomoc bo wy na pewno bardziej ogarniacie niz ja, a nie mam ochoty rozmawiac z Paniami ze sklepu, ktore beda chcialy mi wcisnac jakis nowy super produkt.

Ps. Perfumy w gre nie wchodza bo juz ma kilka zapachow i mowila, ze wiecej do szczescia nie potrzebuje.

Z gory dzieki:)
Pozdrawiam Kuba

xentrix

Super Perfumaniak

Re: Prezent na swieta dla siostry

Post30 listopada 2012, 00:54 - Pt

masz na mysli np. żel do twarzy ?

jesli tak to polecam Vichy Normaderm ( zielony ) - mozna kupic w promocji 400 ml za ok 35 -40 zł lub Bioderma Sebium 500 ml ( niebieski) w promocji w cenie ok 45 zł... . Oba spokojnie na ponad pol roku starczają , bo są wydajne.

jestes pewny ,ze takie cos na prezent chce ?
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

yhmmma

Perfumaniak

Odp: Prezent na swieta dla siostry

Post30 listopada 2012, 04:31 - Pt

xentrix napisał(a):masz na mysli np. żel do twarzy ?

jesli tak to polecam Vichy Normaderm ( zielony ) - mozna kupic w promocji 400 ml za ok 35 -40 zł lub Bioderma Sebium 500 ml ( niebieski) w promocji w cenie ok 45 zł... . Oba spokojnie na ponad pol roku starczają , bo są wydajne.

jestes pewny ,ze takie cos na prezent chce ?

No wydaje mi sie, ze jakis zel, maseczka i tonik tak zeby byla zadowolona. No gadalem z Nia i cos o tym mowila, wiec wydaje mi sie, ze bedzie ok. Oczywiscie oprocz tego jakas karte podarunkowa na ciuchy albo po prostu kase. Albo to na mikolaja, a na sw. Bede szukal czegos konkretnego typu jakis czytnik ebookow czy cos w tym rodzaju.

darivsz

Aktywny forumowicz

Post30 listopada 2012, 22:39 - Pt

Powinieneś zacząć trochę inaczej. Określenie rodzaju skóry, a później przyczyny wyprysków. Powodów może być wiele: złe mikroorganizmy, zła dieta, dojrzewanie itp. Wiem z własnego doświadczenia, że lepiej się skupić na określeniu właśnie tego, a nie na testowaniu kremów.

ziomka

Post15 stycznia 2013, 13:17 - Wt

A nie leiej dac jej pieniądze inech sama sobie kupi albo wziąć ją na takie zakupy i do dermatologa od razu?

nika111

Post28 marca 2013, 14:10 - Cz

ja to bym chciała na prezent depilator laserowy do domowego użytku, bo trwała depilacja, to chyba jedyny sposób na moje ciągłe podrażnienia i wrastające włoski. Taki sprzęt kosztuje ponad 1500zł, wiec chyba mój chłopak już powinien zacząć zbierać kaskę. Może do grudnia mu się uda :D

sabbracadabra

Forumowicz

Post26 października 2018, 16:03 - Pt

Nigdy nie kupuj kobiecie na prezent kosmetyków, chyba że sama poda konkretną nazwę, tak że nie da się pomylić. Nawet nie próbuj sam jej wybierać. Możesz się naciąć, np. kupić ten Normaderm, a okaże się, że w ogóle nie jest dopasowany do jej typu skóry.

rabarbary

Super Perfumaniak

Post26 października 2018, 17:25 - Pt

sabbracadabra napisał(a):Możesz się naciąć, np. kupić ten Normaderm, a okaże się, że w ogóle nie jest dopasowany do jej typu skóry.

Ale może po tych sześciu latach już mu wybaczyła? :lol:

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet