Teraz jest 24 września 2018, 11:23 - Pn

• Reklama

Korektory Heleny Rubinstein oryginał czy podróba???

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

swiezakantonowka

Korektory Heleny Rubinstein oryginał czy podróba???

Post24 lutego 2018, 10:23 - So

Hej wszystkim, jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość i waszą pomoc. Zamówiłam niedawno w internecie korektory Heleny Rubinstein. Wybrałam je we wszystkich dostępnych kolorach i zamówienie robiłam tego samego dnia. Mam zastrzeżenie odnośnie ich oryginalności - kolor 1 i 3 nie różnią się opakowaniem, natomiast kolor 2 przyszedł w kompletnie innym pudełku. Czy jest szansa, że ten produkt jest oryginalny czy zostałam zrobiona w bambuko? Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Re: Korektory Heleny Rubinstein oryginał czy podróba???

Post24 lutego 2018, 10:53 - So

Jak na moje niewprawne oko, to wszystkie pudełka są różne.
Gdzie kupowałaś?

swiezakantonowka

Post24 lutego 2018, 11:06 - So

Wiem, że są różne, bardzo proszę o opinię jakiegoś eksperta, słyszałam, że na tym forum znajdę.

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post24 lutego 2018, 12:07 - So

Jak sugeruje nazwa forum raczej znajdziesz tutaj ekspertów od perfum, a nie od kosmetyków dla kobiet.
Jeśli chcesz żeby ktoś Ci pomógł, to powinnaś napisać gdzie kupiłaś produkty, wskazać, które pudełka są z jakiego źródła. Pokaż zdjęcia produktów, a nie samych pudełek.
Na stronie:
https://www.helenarubinstein.com/int/contact/
znajdziesz także formularz do kontaktu w sprawie swojego produktu, tam na pewno rozwieją Twoje wątpliwości.
Kolor pudełka może się różnić, bo dwa pozostałe według batch code są produktami ze starszych partii i po prostu mogło zmienić się nieco opakowanie.
Ostatnio edytowano 24 lutego 2018, 12:23 - So przez slawekwch, łącznie edytowano 1 raz
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

swiezakantonowka

Post24 lutego 2018, 12:21 - So

Tak zrobię :)

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post24 lutego 2018, 12:38 - So

Teraz jeszcze widzę, że to odróżniające się pudełko ma z tyłu inny adres, więc różnica może wynikać z tego, że Loreal przeniósł produkcję kosmetyku do innej fabryki, a co za tym idzie pewnie linia do pakowania się nieco różni. Jeśli połączy się to z faktem, że ten produkt jest najmłodszy jeśli chodzi o batch code, to wszystko łączy się raczej w logiczną całość.
Nie znam się na kosmetykach, ale zmieniając miejsce produkcji mogła się jakoś zmienić sama formuła kosmetyku (jak przy reformulacji perfum) stąd Twoje słuszne odczucie, że kosmetyki różnią się między sobą.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

Lucjan

Moderator

Post24 lutego 2018, 13:29 - So

Moim skromnym zdaniem to nic innego jak zmiana szaty graficznej produktu - przerabiałem to z dermokosmetykami Vichy

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet