Teraz jest 24 stycznia 2018, 00:50 - Śr

• Reklama

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

maria.anna

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Post09 października 2017, 16:18 - Pn

Czy któraś z Was miała okazję używać kosmetyków z niskoczasteczkowym kwasem hialuronowym? Naprawdę takie skuteczne? Czytałam, ze są o wiele lepsze od tych ze zwykłym kwasem, bo przez mniejsze cząsteczki po prostu mogą działać w głębszych warstwach skóry. Co myślicie?

Carla

Re: Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Post20 listopada 2017, 09:59 - Pn

Gdzieś pisałam, że to świetna sprawa. To cała japońska filozofia pielęgnacji, nastawiona na działanie przeciwstarzeniowe i odbudowanie struktury skóry, gdzie podstawą jest rytuał oczyszczania, a efekty są szybko widoczne,, jeżeli tylko pamiętamy o regularnym stosowaniu. Sama mam krem i emulsję do mycia marki Forlle’d, rozważam jakąś pielęgnację w gabinecie w prezencie dla siebie pod choinkę. Co chcesz wiedzieć, chętnie opowiem Ci więcej. :)

persor

Re: Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Post08 stycznia 2018, 08:38 - Pn

A ja czytałem,ze kwasy hialuronowe i inne tego typu substancje nie wchłaniaja się tam gdzie powstają zmarszczki. Po prostu maja w sobie zbyt duze cząsteczki aby wchonąć się do skóry właściwej gdzie zmarszczki się tworza. Zatrzymują sie na naskórku. I jeśli chce się aby kwas hialuronowy zadziałał to powinien być wstrzyknięty głębiej za pomocą zastrzyków. Poleca się jeszcze osocze bogatopłytkowe czy mezoterapię. Tylko tak naprawdę mozna odmłodzić twarz. Kosmetyki nie są wcale tak skuteczne

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet