Teraz jest 18 sierpnia 2017, 21:09 - Pt

Perfumerie internetowe

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Kristos

Re: Perfumerie internetowe

Post07 sierpnia 2016, 09:21 - N

Moim zdaniem jeżeli we flakonie nie ma deklarowanego zapachu, tylko jest woda z kranu to jest to raczej produkt nieoryginalny. Mówię teraz o soku, bo możliwe że karton oraz sam flakon były oryginalne, ale zawartość już nie.
Nie wiem od jakich dostawców oni biorą towar i skąd ci dostawcy go biorą, z jakich hurtowni i krajów.

Dla mnie jednoznaczną przesłanką do stwierdzenia , że produkt jest nieoryginalny było zdanie pani, która napisała "nie jesteśmy w stanie wszystkich zagwarantować, czy nowa sztuka będzie w porządku", czyli pani nie wie czy ma w magazynie oryginały czy nie.
A w ostatnim mailu do mnie napisała "Otrzymał Pan niestety wadliwą sztukę". Czyli mogę mniemać, że nieoryginalną.
Żonglerka słowami, bo przecież jakby pracownik napisał słowo "podrobiony" lub "nieoryginalny" to pewnie straciłby pracę,bo przyznałby wtedy że sprzedają fejki, a jak napisze "wadliwa sztuka" to jest w porządku.

To tak samo jakbym kupił puszkę Coca-coli, a po otwarciu do szklanki z puszki leje się woda Cisowianka :-) nikt nie przekona mnie że produkt jest oryginalny:-) Sarkastycznie- kupił pan oryginalny produkt tylko że wadliwy, wadą produktu jest to że nie ma produktu w produkcie :lol:

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post07 sierpnia 2016, 09:27 - N

Mają za dużo do stracenia żeby sprzedawać fejki. Mamy epokę internetu od razu by sie to roznioslo jak np.z AdG Sport i bylo by po nich.
Czyli rozumiem że zdjęć nie masz. No szkoda że nie udokumentowane zwłaszcza że dotyczyło to nowego zapachu i do tego w nietypowej, 150ml, pojemności

Kristos

Post07 sierpnia 2016, 12:46 - N

Nie mam zdjęć bo je skasowałem, to było w lutym, nie przypuszczałem że mogą się przydać , a o "perfuforum" dowiedziałem się przypadkiem będąc teraz na urlopie. :)

Generalnie nie wiem czy się nie opłaca... Oficjalnie mają oryginały ale...
-oficjalnie stacje paliw nie sprzedają chszczonego paliwa - dopóki ich ktoś nie skontroluje,
-oficjalnie w restauracjach jest zawsze świeże jedzenie - dopóki nie przyjdzie sanepid,
-oficjalnie politycy nie robią wałków - dopóki im się nie udowodni jak to było z tymi kilometrówkami, co ponad połowa rządu brała kasę za wyjeżdżone kilometry których nie było,
- oficjalnie zawsze wszystko gra 8-)

Deco79

Aktywny forumowicz

Post07 sierpnia 2016, 17:26 - N

Kristos napisał(a):Nie mam zdjęć bo je skasowałem, to było w lutym, nie przypuszczałem że mogą się przydać , a o "perfuforum" dowiedziałem się przypadkiem będąc teraz na urlopie. :)

Kiedyś widziałem UFO, miałem zdjęcia ale skasowałem. :lol:

Iperfumy to nie budka z piwem tylko międzynarodowa sieć internetowych sklepów z kosmetykami a klientów liczą w milionach.

Komu chcesz wmówić, że ktoś z takiej firmy powie, że sprzedają podróby??

"Wadliwa sztuka" oznacz nic więcej tylko wadę produkcyjną lub źle magazynowany/transportowany produkt, dekodowane to standard w iperfumch, zdjęcia barbarzyńskiego dekodowania z tej perfumerii są na forum.

Kristos

Post07 sierpnia 2016, 20:15 - N

Nie kasuje się zdjęć UFO! :lol:

Ja opisałem tylko swoją przygodę z tą perfumerią.

Kilka dobrych lat temu w jednej ze szczecińskich stacji benzynowych międzynarodowego koncernu, który na całym świecie ma swoich klientów , stwierdzono chszczenie paliwa. Czy paliwo mieli lewe w innych krajach-nie wiem. I co się stało ze stacją? Nic. Dalej ma rzesze wiernych klientów. Pewnie benzyna była wadliwa bo dojeżdżała do stacji w złych cysternach i o złych godzinach, i dlatego benzyna straciła oktany :cry: Możliwe że cysterna była dekodowana :lol:

Deco79

Aktywny forumowicz

Post07 sierpnia 2016, 20:30 - N

Nie porównuj stacji benzynowej, która najczęściej jest franczyzą i ma swoich właścicieli niezależnych od szefostwa koncernu do sklepu internetowego należącego do sieci. Inna sprawa, że to dwa inne rynki i dwa różne produkty nijak nie do porównania.

miloniu

Post11 sierpnia 2016, 09:46 - Cz

Witajcie, kupował ktoś ostatnio w Perfumeria-Euforia ?? Jakieś nowe opinie??

Chciałbym też zapytać o sprzedawcę, ze znanego portalu z aukcjami, nazywa się top-perf ??
Zakupiłem u nich Armani Diamonds. Wygląda okej, jednakże ma słabą projekcję... chyba że zmieniło mi się PH przez pół roku, kiedy to wówczas używałem ich i pachniały bardziej intensywnie.
Załączam zdjęcie.
Załączniki
IMG_20160810_215344.jpg
IMG_20160810_215344.jpg (61.41 KiB) Przeglądane 927 razy

Deco79

Aktywny forumowicz

Post11 sierpnia 2016, 10:28 - Cz

Perfumeria-Euforia - kupowałem kilka razy, zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.

miloniu

Post11 sierpnia 2016, 15:58 - Cz

Pytam o tę perfumerię gdyż zakupiłem u nich dla żony perfumy Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh i nie moge zdekodować batch kodu - 0229954655 z dołu flakonu. Pokazuje sie błąd. Czyżby podróbka?

Deco79

Aktywny forumowicz

Post11 sierpnia 2016, 16:15 - Cz

miloniu napisał(a):Pytam o tę perfumerię gdyż zakupiłem u nich dla żony perfumy Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh i nie moge zdekodować batch kodu - 0229954655 z dołu flakonu. Pokazuje sie błąd. Czyżby podróbka?

powinny być 4 cyfry lub 1 litera i 11 cyfr

miloniu

Post11 sierpnia 2016, 17:10 - Cz

Rozumiem.
Więc jaki z tego morał ??
Jak napisałem do nich maila z pytaniem o ten kod, to zaczęli mnie w mailu atakować, a odpowiedź była niezbyt uprzejma.
Mam taki kod, jaki załączyłem.
Proszę, oto zdjęcie.
Załączniki
IMG_20160810_183918.jpg
IMG_20160810_183918.jpg (107.72 KiB) Przeglądane 2591 razy

Deco79

Aktywny forumowicz

Post11 sierpnia 2016, 19:08 - Cz

Podrzuć zdjęcie spodu kartonika ;)

snaut

Aktywny forumowicz

Post12 sierpnia 2016, 11:08 - Pt

W porządku Daisy jest, takiego graweru majzlem się nie zrobi.

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post12 sierpnia 2016, 14:20 - Pt

Wracając do tego co napisał Kristos to ja nie potrzebuje żadnych dowodów zdjęć etc bo miałem niemal identyczną przygodę z iperfumy i to przy pierwszym (i ostatnim) moim zamówieniu. Widzę że to nie był odosobniony przypadek i dla mnie taka perfumeria jest spalona. A tekst że nie potrafią zweryfikować czy ich perfumy są oryginalne jest słaby.

Nie chciałbym tu nic reklamować ale 90% swoich flakonów posiadam z e-g i jakoś nigdy nie przydarzyło mi się nic co wzbudziło moich podejrzeń stąd też "zaufaną" perfumerię na "i" reklamującą się w telewizji omijam szerokim łukiem.

Mikâil

Forumowicz

Post18 sierpnia 2016, 14:30 - Cz

Czy www.prostezakupy.pl jest zaufana ?
.

Scorrpion

Super Perfumaniak

Post18 sierpnia 2016, 21:09 - Cz

To brat bliźniak iperfumy.pl.

LyremSz

Forumowicz

Post20 sierpnia 2016, 17:28 - So

Scorrpion napisał(a):To brat bliźniak iperfumy.pl.

Zgadza sie.

krzsmi11

Forumowicz

Post23 sierpnia 2016, 18:36 - Wt

Panowie czy perfumeria cocoperfumy.pl jest godna zaufania? Kupował ktoś od nich?

Jacek40

Forumowicz

Post26 sierpnia 2016, 22:12 - Pt

krzsmi11 napisał(a):Panowie czy perfumeria cocoperfumy.pl jest godna zaufania? Kupował ktoś od nich?

Przyłączam się do pytania. Mają Chanela w dobrych cenach, ale opinii jak na lekarstwo.

zel

Post05 września 2016, 18:26 - Pn

Dobry! ja tu nowy :)
Szukałem szukałem i nie znalazłem :( jakaś opinia o perfumyexpress.pl? Mam zniżkę w mbanku 15% i nie wiem, czy warto z niej skorzystać, czy np. z e-glamout albo perfumeria.pl. Z tego co wyczytałem, to dwie najczęściej polecane przez Was internetowe perfumerie.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć