Teraz jest 17 grudnia 2017, 06:57 - N

• Reklama

Perfumerie internetowe

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Re: Perfumerie internetowe

Post14 lipca 2016, 09:04 - Cz

A czy paczki miałeś wysyłane z zagranicy , czy z Polski i w jakim stanie przychodziły. Jest niby numer telefonu , ja spróbuję zadzwonić i spytać czy faktycznie dysponują towarem i czy jest on vintage , jak na zdjęciach

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post14 lipca 2016, 09:06 - Cz

inperfumy z zagranicy, chyba ze Słowacji lub Czech

SantaCruz

Forumowicz

Post14 lipca 2016, 10:48 - Cz

Są opinie, że sprzedają podróby. Ale napisane przez osoby, które tylko po to się zarejestrowały :?
http://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=41316

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post14 lipca 2016, 10:50 - Cz

ciekawe. zawsze to coś więcej wiemy

zestawy też podrabiają? i wszystkie pojemności?

SantaCruz

Forumowicz

Post14 lipca 2016, 11:35 - Cz

Nie wiem, nie wierzę w te komentarze o podróbach, ale pozytywnych opinii też nie mogę znaleźć nigdzie w sieci.
To nie jest polski sklep, wysyłka z Hiszpanii.

cygnus74

Forumowicz

Post23 lipca 2016, 16:37 - So

No to się powtórzę. Przepraszam

Witam serdecznie wszystkich.
Długo już czytam Wasze szacowne forum. Teraz mam prośbę. Jaka perfumerię internetową moglibyście polecić, żebym nie nadział się na lipę?
Chcę kupić setę Loeve 7. EDT
Interesuje mnie również Hanae Mori.
Envy raczej chyba mogę zapić zimną wodą.
Bardzo proszę o radę.

PS. Ostatnio w Rotterdamie kupiłem w końcu setę DK - Fuel For Man.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post23 lipca 2016, 16:39 - So

e-glamour,perfumeria.pl,dolce.pl,prostezakupy

cygnus74

Forumowicz

Post23 lipca 2016, 16:54 - So

Edit: DK Fuel For Men :)

cygnus74

Forumowicz

Post23 lipca 2016, 16:58 - So

Na Iperfumy.pl kupiłem rok temu Giorgio Beverly Hills For Men.
Miałem flakon w 1996 roku. I po tylu latach trudno mi porównać, ale uważam, że jest git.
Co myślicie?

Deco79

Aktywny forumowicz

Post23 lipca 2016, 20:37 - So

cygnus74 napisał(a):Na Iperfumy.pl kupiłem rok temu Giorgio Beverly Hills For Men.
Miałem flakon w 1996 roku. I po tylu latach trudno mi porównać, ale uważam, że jest git.
Co myślicie?

Myślimy, że dostałeś to co zamówiłeś. Następnym razem użyj wyszukiwarki, o iperfumy było już wielokrotnie pisane.

Kristos

Post06 sierpnia 2016, 20:28 - So

Deco-79 - kilka stron temu napisałeś , że iperfumy to sprawdzona perfumeria. Ale w jakim sensie sprawdzona?

W lutym zakupiłem od iperfumy D&G The One Edp 150ml.
Po otworzeniu kartonu i wyciągnięciu pudełka z flakonem, od razu w oczy rzuciła mi się mała naklejka na folii która była do połowy odklejona. Pomyślałem, ok pewnie klej do dupy. Ale po zerwaniu folii (jakiejś takiej luźnej), otworzeniu pudełka i wyciągnięciu flakonu , ukazał mi się obraz powycinanych bestialsko kodów. A bestialsko dlatego, że to nie było dekodowane pudełka (nie dekoduje się przecież nowych perfum) , a dlatego że nic w te puste i wyszarpane na chama miejsca po kodach, nie było naklejone.
Od razu wyczaiłem, że to wałek. Ale pomyślałem, może kradzione... ale flakon może być oryginalny. No niestety pierwsze psiknięcie na nadgarstek rozwiało moją nadzieję na oryginalny flakon :cry: Czysta woda z kilkoma kropelkami płynu do mycia podłóg.
Zrobiłem zwrot do iperfumy, i wystosowałem odpowiedniego maila z prośbą o wysłanie oryginalnego flakonu z oryginalną zawartością lub jak nie mają to zwrot pieniążków. Oczywiście poprosiłem ich o sprawdzenie oryginalności (jakości) pozostałych flakonów w ich magazynie o pojemności 150ml.
Iperfumy uznało moją reklamację za uzasadnioną. Niestety nie mogli mi wysłać oryginalnej wody gdyż jak to napisała mi pani S.M. w mailu: cyt.
"Reklamacja została uznana. Niestety w magazynie posiadamy dużą ilość produktów od różnych dostawców, nie jesteśmy w stanie wszystkich zagwarantować, czy nowa sztuka będzie w porządku.
Prosimy o informację, czy życzy Pan sobie nową sztukę czy zwrot kosztów".

Oczywiście zwrot kosztów nastąpił. Ale pozostaje niesmak i skończone zaufanie do perfumerii.
I jak wszedłem po kilku dniach na ich stronę, to wszystkie 150ml były wycofane.

No panie i panowie , skoro sam pracownik perfumerii mówi , że nie są w stanie zagwarantować oryginalności produktu, to czy warto tam kupować? Ja sam nie wiem , bo kilkanaście flakonów tam kupiłem i zawsze towar był ok. Ale widać.... czasem mają wpadki.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post06 sierpnia 2016, 20:36 - So

Czekamy na zdjęcia. Jak dotychczas nikt absolutnie nikt nigdzie nie wstawił zdjęcia perfum kupionych w iperfumy które były by podróba. Są tylko słowa.
Stwierdzono natomiast na forum że zdarzają się im produkty (testery!) 2 kategorii (wtf skąd wogole takie się biorą?!?)

Deco79

Aktywny forumowicz

Post06 sierpnia 2016, 20:40 - So

Kristos napisał(a):Po otworzeniu kartonu i wyciągnięciu pudełka z flakonem, od razu w oczy rzuciła mi się mała naklejka na folii która była do połowy odklejona. Pomyślałem, ok pewnie klej do dupy. Ale po zerwaniu folii (jakiejś takiej luźnej), otworzeniu pudełka i wyciągnięciu flakonu , ukazał mi się obraz powycinanych bestialsko kodów. A bestialsko dlatego, że to nie było dekodowane pudełka (nie dekoduje się przecież nowych perfum) , a dlatego że nic w te puste i wyszarpane na chama miejsca po kodach, nie było naklejone.

Było już o tym wielokrotnie na forum, poszukaj i poczytaj. Nie świadczy to o nieoryginalności perfum.

grzegorz01 napisał(a):Stwierdzono natomiast na forum że zdarzają się im produkty (testery!) 2 kategorii (wtf skąd wogole takie się biorą?!?)

Może to kwestia złego przechowywania/transportu konkretnej partii, w końcu mamy przykład super apteki i ich masowo popsutych perfum.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post06 sierpnia 2016, 20:44 - So

To ciekawe że potrafią perfumy przez kilka mcy, które na dodatek są przecież zapakowane w pudełka a niejednokrotnie pewnie jeszcze wjakoes kontenery podczas gdy inne potrafią wytrzymać i ponad 20 lat :roll:

Kristos

Post06 sierpnia 2016, 21:13 - So

Deco79 napisał(a):
Kristos napisał(a):Po otworzeniu kartonu i wyciągnięciu pudełka z flakonem, od razu w oczy rzuciła mi się mała naklejka na folii która była do połowy odklejona. Pomyślałem, ok pewnie klej do dupy. Ale po zerwaniu folii (jakiejś takiej luźnej), otworzeniu pudełka i wyciągnięciu flakonu , ukazał mi się obraz powycinanych bestialsko kodów. A bestialsko dlatego, że to nie było dekodowane pudełka (nie dekoduje się przecież nowych perfum) , a dlatego że nic w te puste i wyszarpane na chama miejsca po kodach, nie było naklejone.

Było już o tym wielokrotnie na forum, poszukaj i poczytaj. Nie świadczy to o nieoryginalności perfum.

Czytałeś do końca mój post? Sama perfumeria stwierdziła że produkt nie jest oryginalny.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post06 sierpnia 2016, 21:55 - So

W którym fragmencie?
W cytacie, który wkleiłeś wcześniej nie ma wzmianki, że perfumeria uznaje produkt za nieoryginalny.
Napisali że reklamacja została uznana, ale nie sprecyzowali na jakiej podstawie (ani nie odnieśli się bezpośrednio do powodu twojej reklamacji). Można więc domniemywać raczej, co według pracownika sklepu miało oznaczać to "w porządku".
Swoją drogą, naprawdę myślicie, że internetowa perfumeria, która obsługuje tyle zamówień, będzie przyglądała się każdej reklamacji? Dla świętego spokoju i utrzymania proklienckiej postawy uznają reklamację.
Szczerze, zdziwiłbym się, gdyby osoba, która odbierała ten zwrócony flakon posiadała doświadczenie, które pozwoliłoby jej jednoznacznie stwierdzić, czy egzemplarz był nieoryginalny, czy wadliwy. :lol:
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na TheEleganceof.pl

Kristos

Post06 sierpnia 2016, 22:09 - So

Kolejny który nie czyta postów ze zrozumieniem. Kolejny raz cytuję panią:
""Reklamacja została uznana. Niestety w magazynie posiadamy dużą ilość produktów od różnych dostawców, nie jesteśmy w stanie wszystkich zagwarantować, czy nowa sztuka będzie w porządku.
Prosimy o informację, czy życzy Pan sobie nową sztukę czy zwrot kosztów".

I pani napisała że "nie jest w stanie zagwarantować czy nowa sztuka bedzie w porządku czy nie".
Czyli nie jest w stanie zagwarantować oryginalności produktu czy nie. Proste chyba :lol:

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post06 sierpnia 2016, 22:16 - So

No właśnie nie byłbym pewien, czy takie proste...
Może, ja nie umiem czytać ze zrozumieniem, a może kolega dokonuje nadinterpretacji.
We wskazanym fragmencie nie ma potwierdzenia ze strony obsługi, że produkt jest nieoryginalny. Pisząc, że nie mogą zagwarantować, że produkt jest "w porządku", może znaczyć to równie dobrze tyle, że nie są w stanie zagwarantować, że nie będzie w jakiś sposób "wybrakowany". A czy to kwestia nieoryginalności, czy produkt, który otrzymałeś jest czymś w rodzaju "seconds" (istnieje coś takiego w przypadku perfum?), to może pozostać w sferze domysłów, chyba że będziesz dalej naciskał na obsługę, aby przyznała, że dostałeś nieoryginalny produkt. :lol:
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Kristos

Post06 sierpnia 2016, 22:38 - So

Kolejny raz bardzo proszę o czytanie "ze zrozumieniem" a nie wybiórczo. I tyczy się to całego wątku a nie ostatniego postu. Cofnij się kolego kilka postów wstecz a przeczytasz, że po mojej reklamacji D&G edp 150ml ,cała została ta pojemność wycofana se sklepu.
Jakby tylko mój flakon był felerny, to iperfumy nie wycofaliby wszystkich innych 150ml. A po za tym mając edt , potrafię na luzie wyczaję podróbę edt , a tym bardziej edp, któremu kilka dni wcześniej zrobiłem test nadgarstka w S. Więc to nie była reklamacja klienta który nie zna się na perfumach :)

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post07 sierpnia 2016, 07:40 - N

Ależ ja przeczytałem w całości twoje posty w tym wątku. Czytałem również wątek o oryginalności produktów oferowanych przez wspomnianą perfumerię. Nie twierdzę, że produkt, który otrzymałeś był w porządku, albo że tylko twój egzemplarz był wadliwy, tylko pragnę zauważyć, że nie musiał być to produkt podrobiony.
Owszem, wycofano całą partię produktu o danej pojemności, ale ponownie zapytam - w którym miejscu sklep dał jasno do zrozumienia, że powodem wycofania produktów i uznania twojej reklamacji jest nieoryginalność produktu?
Dużo osób na forum, również doświadczeni stażem i doświadczeniem użytkownicy, opisuje, że produkt, który otrzymali z tej perfumerii był wadliwy, ale nikt jednoznacznie nie stwierdził, że był to produkt nieoryginalny.

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć