Teraz jest 10 grudnia 2018, 01:01 - Pn

• Reklama

Blog- Feel it today...

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

BlueJeans

Moderator

Blog- Feel it today...

Post27 listopada 2018, 18:23 - Wt

Czołem!

Skoro wszyscy nasi koledzy piszący swoje doznania o perfumach na własnych blogach posiadają swój kącik na naszym forum, postanowiłem, że Feel it today również doczeka się swojego. Z tego co wiem część z was śledzi regularnie od pewnego czasu mojego bloga i wydaje mi się, że po niespełna roku działalności warto by się było was spytać co waszym zdaniem jest na "+" a co na "-". Kilkokrotnie na PW, w komentarzach i na fanpage otrzymałem konstruktywne opinie, które po wdrożeniu w życie przyczyniły się do zmian na lepsze i mam nadzieję, że ten wątek będzie miejscem na tego typu uwagi.

Jeżeli ktoś z zarejestrowanych tutaj osób nie miał okazji jeszcze przeczytać moich recenzji to zapraszam do odwiedzenia:

https://feelittoday.blogspot.com

Obrazek

Z góry dziękuję!

Lucjan

Moderator

Re: Blog- Feel it today...

Post27 listopada 2018, 18:25 - Wt

Mam w zakładkach , znam , czytam...

Dobra robota Kuba :idea: :!:

Mirx

Aktywny forumowicz

Post27 listopada 2018, 18:51 - Wt

Czytam od dawna. To rzeczowe, sensownie zaplanowane i dobrze napisane recenzje. Nie jest to poetycki, przegadany styl, znany np. z recenzji sprzętu audiofilskiego. Na „Feel it today” opisy są zwięzłe i trafiają w sedno.

Dziękuję za wartościową pracę.

RAVENSHEART

Forumowicz

Post27 listopada 2018, 21:16 - Wt

Czytam i lubię. Ten styl mi odpowiada.

miltonfriedman

Post27 listopada 2018, 22:44 - Wt

Bardzo fajnie prowadzony blog. Recenzje takie, jak lubię - krótkie, zwięzłe i na temat, bez dziwacznych "strumieni świadomości", których przy recenzowaniu perfum nie znoszę.

Zauważyłem na banerze kultowe Zino Davidoffa - planujesz może recenzję?

BlueJeans

Moderator

Post27 listopada 2018, 23:00 - Wt

Dzięki za wsparcie! Cieszę się, że mój "styl" póki co wam odpowiada. Moim założeniem na początku było pisanie jak najkrótszych postów po to, żeby dobrze je się czytało na mobilnych urządzeniach. Czas jednak pokazał, że co któryś wpis, wena mnie rozpiera i pisze nieco dłuższe recenzje, z drugiej strony też nie chciałem na siłę nigdy skracać swoich myśli, recenzji. Ja również uważam, że lepiej jest pisać krótko i na temat niż robić na siłę dodatkowe linijki, chociaż nie ukrywam, że niektórzy robią to naprawdę w świetnym stylu i dobrze się to czyta. Przypuszczam również, że znajdzie się również grono czytelników, którym znowu się nie bardzo podoba fakt, że do perfum w recenzjach podchodzę od strony technicznej i zapominam w większości przypadków o całej otoczce itd, chociaż nie zawszę.

Wracając do pytania o Davidoffa- Zino jak najbardziej planuję go opisać i prawdopodobnie w okresie świątecznym wezmę się za recenzję moich retro ulubieńców wraz z Kourosem :mrgreen:

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post28 listopada 2018, 09:13 - Śr

również śledzę, polecam

miltonfriedman

Post28 listopada 2018, 18:52 - Śr

Dzięki za info. Nie chciałbym zamieniać tego wątku w "koncert życzeń", ale skoro na blogu pojawiła się recenzja "zwykłego" Spicebomba, z chęcią przeczytałbym recenzję wersji Extreme. :)

BlueJeans

Moderator

Post28 listopada 2018, 19:40 - Śr

Również planuję go opisać niebawem. Posiadam jeszcze niewielką odlewkę extrema i czekam na chwilę czasu i śnieg aby ponowić testy. Ostatnio go używałem jak było troszkę cieplej i muszę sobie porównać jak się zachowa w nieco innych okolicznościach.

Swoją drogą planuję niebawem napisać nowy cykl o zapachach do workout/siłownie/bieganie itd. Na początku sam byłem przeciwny używania perfum gdy człowiek się poci i podnosi tętno ale po ostatnich testach zauważyłem, że może mieć to sens 8-) .

Kowal2706

Forumowicz

Post28 listopada 2018, 20:38 - Śr

Coś czuję nosem joopa na siłowni, a tak na serio to na siłkę lubię 2 strzały VPH
Czyli szykuje się nowa alternatywa ??
Zaczynam odświeżać stronę.

Nie cytuj w całości ostatnich postów

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć