Teraz jest 10 grudnia 2018, 01:33 - Pn

• Reklama

perfumoholik.pl

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

perfumoholik.pl

Post27 października 2018, 15:08 - So

Pozwolę sobie na osobny temat, jako, że kiedyś sporo osób z naszego forum czytało mojego bloga. Ostatnio doszedłem do wniosku, że za szybko dałem wtedy za wygraną zamykając perfumoholika. Potem dostawałem nawet wiadomości z pytaniem, czy blog kiedyś wróci.
Otóż wrócił, oto i on: www.perfumoholik.pl
W nowej formule, bardziej dopracowany i stworzony z myślą nie tylko o pasjonatach perfum.
Na blogu będę prezentował swoje subiektywne opinie na temat perfum, opisywał nowości i recenzował to, co zwróciło moją uwagę. Niektóre wpisy okraszę autorskimi zdjęciami perfum.

PS w tym tygodniu w dziale recenzje pojawi się test Armani Eau de Cedre, który być może już czytaliście, jednak w nadchodzącym czasie pojawi się sporo nowych autorskich tekstów i zdjęć.

Zapraszam!
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl

Lucjan

Moderator

Re: perfumoholik.pl

Post27 października 2018, 15:15 - So

Mam zapisane zdjęcia z poprzedniej edycji :)

Powodzenia i wytrwałości :!:

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post27 października 2018, 15:33 - So

Reaktywacja?!powodzenia zycze

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post27 października 2018, 15:45 - So

Gratki! Miło widzieć, jak perfumowa blogsfera się rozwija. Będę kibicował.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

dradziak

Forumowicz

Post27 października 2018, 17:01 - So

Trzymam kciuki :)

pedrodelsol

Forumowicz

perfumoholik.pl

Post28 października 2018, 10:22 - N

Wytrwałości życzymy

MHW

Post28 października 2018, 19:54 - N

Dziękuję wszystkim. Oczywiście zdjęcia z poprzedniej edycji pojawią się na blogu z czasem. Tekstów niestety nie udało mi się zachować (poza jednym), więc będzie na świeżo. Powiem Wam, że robienie nowych zdjęć, wymyślanie otoczki, stylizacji to coś co sprawia mi strasznie dużo frajdy :D
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

marg-o123

Forumowicz

Post29 października 2018, 16:12 - Pn

Trzymam kciuki.. na pewno będę czytać ;)
"Zapach jest językiem, który nie potrzebuje słów" - Jacques Polge.

MHW

Post20 listopada 2018, 11:05 - Wt

Marg, dziękuję i zapraszam!

Pochwalę się, że wczoraj ukazał się mój gościnny wpis na casualism.pl :D
Wiedza raczej ogólna, znana każdemu maniakowi perfum, ale musiałem podać ją w bardziej przystępny sposób dla laików.
Zapraszam!

Mirx

Aktywny forumowicz

Post27 listopada 2018, 10:46 - Wt

Dziękuję za informację o blogu. Wpadłem kilka razy, aby czegoś ciekawego się dowiedzieć. Jakoś nic mnie specjalnie nie zainteresowało, bo z jednej strony wybór bohaterów artykułów daleki jest od mojego gustu, a i sposób ich opisywania nie za bardzo mi odpowiada. Pewnie bym już na strony perfumoholika nie zajrzał, gdyby nie prowokacja autora z niską oceną Diora Homme. Celem było pewnie zachęcenie do odwiedzin kolejnych czytelników oraz nakłonienie do powrotu zawiedzionych wcześniejszą lekturą. Tych ostatnich, jak sądzę, było więcej. Przeczytałem więc recenzję Diora Homme i ...? Nic Po prostu zero. Najpierw dowiedziałem się o niemożności autora zrozumienia fenomenu tych perfum. Potem następują długie dywagacje na temat marketingu recenzowanego pachnidła. Ten fragment mógłby być ciekawy, gdyby zawierał choćby cień profesjonalizmu. Zamiast tego mamy passus tak rozczulający swą naiwnością, że aż chciałoby się przytulić autora.Uff! Przebrnęliśmy przez 60% tekstu o niczym i wreszcie mamy odniesienie do samej kompozycji. Niestety, również i tutaj napotykamy bełkot, upstrzony, jak zresztą cały tekst, błędami i kolokwializmami. Trudno w to uwierzyć, ale na temat samego zapachu padają dwa określenia „pudrowy” i „płaski”. Liczyłem na to, że przynajmniej koniec „recenzji” zawierał będzie jedynie tekst zerżnięty z Fragrantiki. Niestety, autor w linii bazy odwołał się do swojej kreatywności i zamiast „wetywerii, paczuli i skóry” mamy "skóra, fura i komóra”.

Co za czasy?! Kiedyś grafomańskie wypociny lądowały w szufladzie, a teraz bezwstydnie prezentowane są publicznie.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post27 listopada 2018, 11:29 - Wt

Mam podobne odczucia. Technicznie, wizualnie blog prezentuje się ciekawie. Niestety merytorycznie już nie. Recka DH do podniesienia odwiedzin.
Co jeszcze zapamiętałem - ano w menu są "fotorecenzje". A w każdej po 2 zdjęcia i na to samo kopyto :)

Napiszę dosadniej - w d00pie poprzewracało się :mrgreen:

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć