Teraz jest 10 grudnia 2018, 00:29 - Pn

• Reklama

The Elegance of Scent

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Greg

Aktywny forumowicz

Re: The Elegance of Scent

Post16 listopada 2018, 16:18 - Pt

Pomysł jest fajny i może dać ciekawe rezultaty - czasami takie pojedyncze skojarzenia rzucone przez osoby z otoczenia trafiają w punkt, jeżeli chodzi o charakter zapachu - może zrób rozpoznanie ogniem? Myślę, że warto spróbować choć raz zrealizować ten pomysł w praktyce i z tej perspektywy ocenić jego sens.

Mirx

Aktywny forumowicz

Post16 listopada 2018, 16:30 - Pt

Machiavelli napisał(a):Mirx, czy Ty sugerujesz żebym został "jutuberem"?

Jeżeli zależy Ci na popularności, to właśnie to sugeruję. Ważna jest osobowość.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post16 listopada 2018, 16:46 - Pt

Dla mnie recenzje pisane mają niewspółmiernie większą wartość, niż mówione. Alan odnalazł swoją formułę pisania i moja skromna sugestia jest taka, że powinien wypowiadać się w takiej właśnie formie, bo robi to bardzo interesująco.

Mirx

Aktywny forumowicz

Post16 listopada 2018, 16:48 - Pt

Ja też wolę słowo pisane. Pytanie Alana świadczy o tym, że chce coś poprawić.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post16 listopada 2018, 17:00 - Pt

Poprawić owszem, ale raczej pozostając w formie pisanej. Na popularności jakoś bardzo mi nie zależy, a samo pisanie dostarcza mi satysfakcji, z której nie chciałbym rezygnować. Jednak formę pisaną tez można udoskonalać, treść to jedno, a przecież kontekst można modyfikować i wzbogacać na milion sposobów.

Zgodzę się z Mirxem, że z kanałem YT pewnie zdobyłbym więcej odbiorców, ale jakoś nie widzę siebie w roli jutubera. Może kiedyś w ramach eksperymentu jakąś recekę nakręcę, ale na razie zostaję przy pisaniu, choćbym miał się nagimnastykować, by pisanie to stało się atrakcyjniejsze. ;)
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Artplum

Mega Perfumaniak

Post17 listopada 2018, 01:03 - So

Mirx napisał(a):Doświadczenie podpowiada, że skuteczna byłaby przesiadka na wideo, a optymalizacja wersji tekstowej. Takie czasy.

Może i taki znak czasu, ale np. ja zdecydowanie wolę o perfumach czytać, niż oglądać videoblogi.
W czasie czytania to ja ustalam tempo. To moja wyobraźnia pracuje.
Tzw youtuberów jakoś nie trawię.
Nie to, że mam coś przeciwko nim, ale jacyś tacy nachalni mi się wydają i pretensjonalni.
Alan, odpuść sobie jutubowanie
Artur

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 listopada 2018, 11:05 - So

Taki signum temporis, że publika woli oglądać, niż czytać. Cywilizacja obrazkowa w apogeum (niedo)rozwoju.
Alan może nie zostanie gwiazdą You Tube, ale za to ma szansę zaskarbić sobie szacunek garstki wiernych czytelników. Zdaje się, że już dokonał wyboru :) .

myk

Forumowicz

Post18 listopada 2018, 19:50 - N

Youtuber? Alan, nie idź tą drogą! Pięknie piszesz swojego bloga i niech tak zostanie - robisz to naprawdę z klasą. Niestety fakt z tą cywilizacją obrazkową - od dłuższego czasu ręce mi opadają jak widzę na kolejnych blogach informacje, ile minut jest potrzebne na przeczytanie danego artykułu. No bo przecież czytelnik mógłby się przemęczyć gdyby przez przypadek zaczął czytać coś co okaże się dłuższe niż 5 minut, więc lepiej go ostrzec zawczasu - jego zwoje mózgowe się przegrzeją i będzie miał mniej minut życia na bezmyślne lajkowanie na fejsie (jakiś czas temu miałem okazję obserwować bratanicę jak lajkowała na telefonie kolejne focie w tempie takim, że nawet nie była w stanie zobaczyć co na nich jest).

Lucjan

Moderator

Post19 listopada 2018, 18:09 - Pn

Dla mnbie bardzo ważne jest słowo pisane , tak jak w Twoim przypadku Alan okraszone bardzo konkretnymi i przemyślanymi ilustracjami. Na Twoim miejscu pozostałbym na tym co prezentujesz - a za jakiś czas pomyśleć o wydawnictwie ...
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć