Teraz jest 15 października 2018, 15:38 - Pn

• Reklama

Polskie blogi o perfumach dla facetów

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Polskie blogi o perfumach dla facetów

Post04 lipca 2018, 19:19 - Śr

Robiłem dziś porządki w zakładkach o tematyce perfum i wpadłem na pomysł wypisania najciekawszych polskich blogów, gdzie można poczytać na czasie (głównie lub w większości) o perfumach dla mężczyzn.
I tak je sobie poukładałem:
Perfumowy Blog | Agar i Piżmo
Feel it today | Charlie Nose
Jaroslav Blog | Nez de Luxe
Belor | Perfumomania

A u Was jak to wygląda? Które najczęściej przeglądacie?

Lucjan

Moderator

Re: Polskie blogi o perfumach dla facetów

Post04 lipca 2018, 19:27 - Śr

Bardzo fajny temat :) - ja z braku czasu ograniczyłem się jedynie do blogów Marcina i Kuby :oops: .

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje , to prosimy :idea: :!:

BlueJeans

Moderator

Post04 lipca 2018, 19:29 - Śr

U mnie wygląda to w takiej kolejności:

Perfumowy Blog
Agar i Piżmo
Nez de Luxe
Perfumomania
Jaroslav Blog

i od czasu do czasu zaglądam również na blog Sabbath of Senses, chociaż nie ukrywam, że nie do końca przemawia do mnie forma opisów Klaudii.

Grzegorz123456

Forumowicz

Post04 lipca 2018, 19:36 - Śr

NR 1 https://perfumowyblog.com/ najczęściej wyskakuje w gogle jak szukam opinii o zapachu, może dlatego ,że jest tam najwięcej recenzji
NR 2 https://www.nezdeluxe.pl/ też dużo recenzji, często występuje duża rozbieżność w ocenie pomiędzy nr.1 i nr.2
NR. 3 https://perfumomania.wordpress.com/ trochę bardziej zadziornie pisane recenzje

reszty nie znam, chociaż po twoim poście, będziem z Halyną czytać pozostałe,
jak spojrzałem na na podane przez ciebie pozostałe to ciekawy wydaje się
https://www.agaripizmo.pl/spis-recenzji-perfum/
choć nie ma tam tego dużo, a ostrzegam lubię czytać recenzje.
Mam nadzieję, że nie nikogo nie uraziłem bo nie widzi mi się z ekonomicznego punktu widzenia
stawiać flaszkę kilkunastu osobom w ramach przeprosin. :twisted:

Jarek

Forumowicz

Post02 sierpnia 2018, 19:35 - Cz

Czy ktoś wie co się dzieje z Pirathem z perfumomanii.wordpress? Chętnie poczytałbym jego barwnych recenzji na temat nowych zapachów. W dużej mierze przez jego blog trafiłem do świata perfum. Jego głos miał znaczenie więc skoda, że go nie zabiera...

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post02 sierpnia 2018, 19:38 - Cz

zaprzestal pisania na chwile obecna ,

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post22 sierpnia 2018, 17:51 - Śr

aktualizacja:
The Elegance of Scent - dlatego że czuję w kościach, że będzie elegancko :D
Tak gdzieś w pierwszym lub drugim w/w wierszu :)

BlueJeans

Moderator

Post22 sierpnia 2018, 18:26 - Śr

Widzę, że Alan przejął inicjatywę na blogu i w sumie cieszę się, ponieważ od jakiegoś czasu zaglądałem pod ten link i niestety dużo się tam nie działo. Mam nadzieję, że samodzielnie fajnie pociągniesz ten projekt i zainspirujesz innych do działania. Powodzenia :)

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post22 sierpnia 2018, 18:45 - Śr

Kuba, przepraszam za ten zastój na blogu. Niestety prawie na całą naszą ekipę spadły nowe obowiązki, a i zapał trochę opadł. Ja zaś nie chciałem wychodzić przed szereg i dominować bloga treściami tylko o perfumach, więc kompletowałem sobie teksty na PC, czekając na lepszy moment. Teraz, gdy blog jest już stricte perfumiarski mogę nadrobić zaległości. W kolejce mam na razie teksty na 3 miesiące cotygodniowych publikacji, tak więc obiecuję, że będzie co czytać.

Oczywiście wciąż postaram się być aktywny w wątkach recenzenckich, żeby nie było, że wszystko przeniesie się na bloga. Tutaj zaczynałem i dalej chcę współtworzyć to forum z Wami. :)
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post22 sierpnia 2018, 19:02 - Śr

ja tam nie widzę niczego złego w out-linkowaniu (haha nie wiem co to za słowo :]) swoich recek do swoich blogów tu na forum :ugeek:

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post22 sierpnia 2018, 19:12 - Śr

Też tak kiedyś myślałem, a potem trafiłem na kilka forów tematycznych i okazało się inaczej. :D Perfuforum wydaje mi się właściwie liberalnym wyjątkiem w dobie forów, na których już nawet umieszczenie linka w sygnaturce jest zbrodnią.

I choć wcale nie zgadzam się z tak skrajnym podejściem, to trochę rozumiem tego podstawy. Nie chciałbym w końcu, aby forum zaczęły zalewać linki, a ubywać z nich treści. Dlatego wolę wyznawać umiarkowaną opcję, według której linki jak najbardziej, ale jeszcze lepiej linki + kilka słów w temacie do posta. Kuba np. tak robi i moim zdaniem to bardzo rozsądne podejście, na którym nikt nie traci, a wszyscy zyskują.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

BlueJeans

Moderator

Post22 sierpnia 2018, 19:31 - Śr

O ile pamiętam temat własnych publikacji na perfuforum był ruszony w dziale moderacji. Chyba nawet sam go założyłem, ponieważ miałem mieszane uczucia co do takiej formy promocji itd. Okazało się jednak, że nie ma w tym nic złego jeżeli osoba publikująca linki ze swojego bloga, aktywnie uczestniczy w życiu forum i nie skupia się tylko i wyłącznie na autopromocji. Także nie powinno być nic tutaj złego Alan. Szef i Ja od czasu do czasu też tak robimy :P

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post22 sierpnia 2018, 19:34 - Śr

Zgoda.
Jest jeszcze kwestia, że ani forum ani blog fqjciora póki co nie powinny czuć się zagrożone konkurencją ;)

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć