Teraz jest 12 grudnia 2018, 17:15 - Śr

• Reklama

Przygoda jak ta lala - Franck Olivier :)

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

poison

Aktywny forumowicz

Post22 stycznia 2018, 16:30 - Pn

Cześć i czołem! :)
Właśnie zaskoczył mnie SMS: "Przesyłka nr XXX została awizowana. Odbiór możliwy w kolejnym dn. rob. (...)" ale ja przecież nic nie zamawiałem. :o Wszystkie perfumy które sfinalizowałem to w zeszłym tygodniu.
No i tak sobie zerkam...

Obrazek

90pln - coś mi to mówi... I faktycznie, zostawiłem w koszyku produkt i postanowiłem go jednak zamówić kiedy indziej przy okazji, po czym zablokowałem laptopa i poszedłem na weekendowy odpoczynek.

Oto poniższy koszyk:

Obrazek

Możecie rzec - "A gapa jakaś, na pewno się pomylił i przypadkiem kliknął a teraz struga wariata". :lol:

Otóż nic bardziej mylnego, przetrzepałem skrzynkę mailową w poszukiwaniu potwierdzenia, jak również zerknąłem na panel klienta:

Obrazek

Co uświadczyło mnie jedynie w przekonaniu, że popełnili mały falstart. Jedyną rzeczą którą uczyniłem to zadzwoniłem w czwartek (bez podawania danych) i zapytałem czy jeśli zamówię w tym momencie to dojdzie do piątku, otrzymałem info "postaramy się", uznałem, że skoro inne flaszki już do mnie idą to się powściągne.

A tu psikus. :D
Oczywiście nic mnie nie zobowiązuje do odbioru tej paczki ale to pierwsze naprawdę tanie perfumy które zwróciły moją uwagę sposobem w jaki niektórzy je opisali, także cóż zrobić - chyba pójdę pokornie na pocztę i odbiorę. :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Posta ma charakter humorystyczny a nie prześmiewczy czy wyrażający żal.

poison

Aktywny forumowicz

Re: Przygoda jak ta lala - Franck Olivier :)

Post22 stycznia 2018, 16:45 - Pn

Dodam, że dzwoniłem, zrobili duże oczy, z jakichś notatek wyciągnęli, że dla mnie był "Blue Touch", także wszystko w porządku. :D

Swoją drogą naprawdę mega pozytywni ludzie z nich! :)

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post22 stycznia 2018, 16:45 - Pn

Wysłane za pobraniem. Nic gratis nie dostałeś jeśli tak myślałeś. Po prostu wyprzedzili Twoje oczekiwania.

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Post22 stycznia 2018, 16:48 - Pn

Oby ip tak nie wyprzedzało oczekiwania bo w koszyku mam produkty na kilka tys zł hehe

poison

Aktywny forumowicz

Post22 stycznia 2018, 17:58 - Pn

pknbgr napisał(a):Wysłane za pobraniem. Nic gratis nie dostałeś jeśli tak myślałeś. Po prostu wyprzedzili Twoje oczekiwania.

Cześć. :)
Przecież ja nigdzie nie napisałem o jakimkolwiek gratisie a o śmiesznej sytuacji, która mi dziś poprawiła humor. :D
Szczerze powiedziawszy nie należę do łowców okazji, chce to kupuje i tyle. :lol:

grembi napisał(a):Oby ip tak nie wyprzedzało oczekiwania bo w koszyku mam produkty na kilka tys zł hehe

Hehe, od nich zwykłem otrzymywać "ponaglenia" w stylu "Zapomniałeś o rzeczach w koszyku, dokonaj zakupu już teraz!" :D
Ale to chyba każdy z nas. ;)

gabriel@dag.pl

Perfumaniak

Post23 stycznia 2018, 12:45 - Wt

jak daja to się bierze jak biją się ucieka :lol:

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post23 stycznia 2018, 16:00 - Wt

Chociaż nie posiadam żadnego ich zapachu a jedyne jakie miałem , dawno poszły na stragan ta marka zawsze będzie mi się dobrze kojarzyć. Kiedyś dzwoniłem do nich o coś tam zapytać , naprawdę super obsługa, pozytywni ludzie tacy którzy rozumieją marketing i to że zadowolony klient wróci. Innym razem pytałem o możliwość wysłania jakiejś konkretnej próbki do zamówienia , nie mieli sprzepraszali się a za to wysłali podpisane bloterki osobno popsikane i zapakowane zapachami które mnie interesowały :D Większość sklepów internetowych mogło by się uczyć od nich podejścia do klienta.

poison

Aktywny forumowicz

Post25 stycznia 2018, 20:51 - Cz

Trudno bym nie potwierdził Twoich słów. Miałem niewątpliwą przyjemność rozmawiać zarówno z córką jak i tatą, oboje to wspaniali, pozytywni i pomocni ludzie. Co do próbek to facet mi powiedział, że jakbym napisał to nawet wszystkie by mi dał żebym zobaczył co sprzedają. Jeśli chodzi o podejście jest naprawdę świetnie. Taką obsługę należy szanować i warto poświęcić chwilę własnego czasu by montować właśnie takie komentarze jak te. ;)
Niech inni się uczą, czapki z głów!

Altetende Skaper

Forumowicz

Post30 stycznia 2018, 17:24 - Wt

Do mnie przez pomyłkę wysłali paczkę dwa razy. Zadzwonił miły Pan z obsługi i zapytał, czy nie odebrałem paczki przez brak czasu, bo czeka na odbiór. Po uświadomieniu, że wysłali paczkę dwa razy z tym samym produktem (domyśliłem się po cenie) dostałem szczere przeprosiny, aż mi było szkoda faceta, bo w jego głosie słyszałem zmieszanie i szczerość. Mimo wpadki chyba najmilej zapamiętałem ten sklep, jak i obsługę klienta, zwłaszcza 3 darmowe próbki z atomizerem, za które na jakiś iperfumach wydałbym z 30-40 zł. Do samych iperfum jestem uprzedzony, bo kiedyś zamawiałem u nich ponad 20 próbek, z czego 2 do mnie nie dotarły i jedne otrzymałem podwójnie. Każdemu może się zdarzyć, pomylić przy paczkowaniu, więc napisałem do nich wiadomość.. odpowiedzi nie dostałem wcale.

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć