Teraz jest 22 listopada 2017, 21:24 - Śr

• Reklama

podobne flakony nieprawdaż?

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

pirath

Super Perfumaniak

Re: podobne flakony nieprawdaż?

Post23 sierpnia 2011, 14:01 - Wt

cicho bo Maniek już szykuje zestaw do harakiri ;)

maniek69

Aktywny forumowicz

Post23 sierpnia 2011, 14:02 - Wt

pirath napisał(a):cicho bo Maniek już szykuje zestaw do harakiri ;)
już pirath się przyzwyczaiłem do negatywnych komentow odnośnie Le Male. Każdy ma inny gust, ja np. krytykowałem Dior Homme bo nic a nic mnie nie ruszył. Nie miał tego czegoś. Flakon też mi się nie podoba.

belor

Post23 sierpnia 2011, 14:04 - Wt

Robert napisał(a):Wracając do butelek z powyższego zdjęcia, to pamietam jak mleczarze rozstawiali w takich mleko pod drzwiami. To były czasy.

Oj, ja też. I to mleko naprawdę nieźle smakowało, mimo, że miało spora zawartość wzbogacacza w postaci wody ;)

belor

Post23 sierpnia 2011, 14:05 - Wt

Dziś jest postęp, więc dostajesz proszek do prania nowej generacji - gratis ;) Of co żarcię :)

pirath

Super Perfumaniak

Post23 sierpnia 2011, 14:06 - Wt

belor napisał(a):
Robert napisał(a):Wracając do butelek z powyższego zdjęcia, to pamietam jak mleczarze rozstawiali w takich mleko pod drzwiami. To były czasy.

Oj, ja też. I to mleko naprawdę nieźle smakowało, mimo, że miało spora zawartość wzbogacacza w postaci wody ;)

też pamiętam te czasy i cieszył bym się gdyby wzbogacaczem była TYLKO woda a nie osławiony proszek do prania IXI jako konserwant ;)

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post23 sierpnia 2011, 14:06 - Wt

pirath napisał(a):oczywiście wnętrze jest najważniejsze, ale są zapachy które choć przynajmniej dobre nigdy nie zagoszczą na mej półce bo już sam ich wygląd flakonu wywołuje u mnie cofkę.... przykład testowanego od 3 dni le male, który choć przyjemny dla nosa powoduje u mnie krwawienie z oczodołów...

Tomku masz rację... oryginalność w tym przypadku okazałą się wg mnie gwoździem do trumny... mówię o le male bo choć zapach bardzo przyjemny to nie kupię przez koszmarny flakon, no chyba że dekanta ;)

cenię prostotę i funkcjonalność, choć odrobina wyrafinowanego szaleństwa nie przeszkadza... nawet wyrażona jedynie przez etykietę, czcionkę napisu lub kolorystykę

ja się zarzekałem i nastąpiło nie dawno ugięcie,
a Ty kiedy ustąpisz swojemu przekonaniu i kupisz ten badziewny flakon z z dobrą zawartością ;) :twisted:

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post23 sierpnia 2011, 14:08 - Wt

pirath

Super Perfumaniak

Post23 sierpnia 2011, 14:09 - Wt

kwiatek napisał(a):... ja się zarzekałem i nastąpiło nie dawno ugięcie,
a Ty kiedy ustąpisz swojemu przekonaniu i kupisz ten badziewny flakon z z dobrą zawartością:wink: :twisted:

nie nastąpi... nie zrujnuję sobie ładnego widoku mojej kolekcji takim koszmarem pośród flakoników ;)

ta miniaturka to fajna rzecz ale strasznie mi się kojarzy z tymi podróbkami masowo sprzedawanymi w postaci probówek.... ktoś może potwierdzić że widział oryginał le mele w takiej formie 10 ml?
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć