Teraz jest 15 października 2018, 16:53 - Pn

• Reklama

Ulubieni Youtuberzy

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Re: Ulubieni Youtuberzy

Post31 lipca 2018, 16:26 - Wt

też lubię i polecam Cubaknow
za to Al jest jaki jest, oglądam, mimo słabej realizacji, ciekawą ma formułę

pingwin

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post31 lipca 2018, 17:29 - Wt

Kowal2706 napisał(a):[
Chyba założę specjalnie dla ciebie bloga.

Ależ dlaczego? Brak sztucznego podbijania swojego ego, oraz informowania wszystkich, że stać Cie na słownik synonimów musi być przeciwstawne dla debilnego zachowania jak wylewanie na siebie zawartości flakonu i unikanie kąpieli? 8-).
Statusu społecznego czy po prostu cech osobowości nie zatuszujesz infantylnymi gadkami perfumo-narkomana o wizjach pięknych przestrzeni, krain które to widzisz gdy tylko powąchasz Aventusa...

Zresztą co to miałoby być? Rzeki z sokiem ananasowym? 8-)
Tak czy inaczej - całkowicie mnie nie zrozumiałeś. Niesłusznie utożsamiasz głupotę z prostym językiem! Wielu ludzi nie interesują (sztuczne jak trawa na moim balkonie) urojenia blogera i chcą po prostu wiedzieć jak coś pachnie :lol:
.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Mam 200 flaszków.

czarnyafgan

Post31 lipca 2018, 17:50 - Wt

Ja także nie rozumiem poetyckich opisów :D ... jakby jakiś spazmów rozkoszy człowiek miałby doznać po popsikaniu sie !

Zresztą czym bym sie nie psikał to po chwili już zapominam ,ze czymkolwiek pachnę i znów sie dopsikuje :D ! Potem jak kometa chodzę :D

davegreg

Post31 lipca 2018, 19:09 - Wt

Z mniej popularnych youtuberów dodam FRAG-MENTAL i J Copeland- obaj bardzo ciekawie prawią i po prostu miło się na nich słucha. Mają goście klasę i głos który po prostu miło się słucha - zupełne przeciwieństwo Al'a z Streetscents :P Szczególnie lubie J Copeland- mimo że ewidentnie jego kanał jest bardzo amatorski to widać pasję do perfum i gość ma niesamowity głos, który aż chce się słuchać. Niestety z tego co wiem J Copeland przestał prowadzić vlog z powodu braku czasu- szkoda bo facet ma potencjał, jednak brakowało profesjonalnej otoczki do tego kanału.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post31 lipca 2018, 19:50 - Wt

ta tych też oglądam :) ale faktycznie szkoda, że J C od kilku m-cy nie recenzuje, może jeszcze wrócić, coś tam przebąkiwał..

davegreg

Post31 lipca 2018, 20:24 - Wt

Jak myślicie ile obiektywizmu jest w tych recenzjach, a ile promocji konkretnych marek i produktów?

Często mam wrażenie, że youtuberzy nie są skorzy negatywnie się wypowiedzieć o danych pachnidłach, bojąc się że producent/dystrybutor przykręci im kurek na darmowe flakony do testów. Dodatkowo zauważyłem, że wielu YTberów ma niemal pełne butelki recenzowanych perfum co wygląda tak jakby 5 minut wcześniej dostali je za darmo od producenta/dystrybutora.

Oczywiste jest, recenzenci mają interes w tym żeby pozytywnie mówić o perfumach, bo raz dostają darmowe flakony do testów, dwa zachęcają do kupna i dostają prowizje z programów affiliacyjnych.

pingwin

Aktywny forumowicz

Post31 lipca 2018, 21:01 - Wt

Pełnych flaszek aż tak pochopnie bym nie oceniał. Sam mam ich masę (podobnie jak wiele forumowiczów). Biorąc pod uwagę, że testują powiedzmy jeden zapach w tygodniu to ile ma tego zapachu ubyć? 8-)
.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Mam 200 flaszków.

davegreg

Post03 sierpnia 2018, 10:31 - Pt

Też mam sporo pełnych flaszek, ale jednak trzeba by być mega naiwnym wierząc, że te wszystkie recenzje są wiarygodne i że recenzenci są zawsze obiektywni :)

Temat pełnych flaszek i ustawianych recenzji poruszył kiedyś jeden z vlogerów J-ROYL i właśnie powiedział, że jego koledzy po fachu dostają pelne flaszki co widać na ich filmach i że nie mają prawa powiedzieć złego słowa o perfumach, gdyż dostają je od sponsorów itp.

qudlat

Post06 października 2018, 18:13 - So

Bardzo fajny kanał prowadzi J-ROYL a chyba nikt o nim jeszcze nie wspomniał.
Fajnie zmontowane filmy, wydaje się wiedzieć o czym mówi.Widać, że zabawa w 'jutiubera' sprawia mu frajdę.

https://www.youtube.com/channel/UClZ1n8 ... g/featured

Natomiast po obejrzeniu jednego filmiku z kanału tripleinc już wiem, że raczej nie dostanie ode mnie suba.
Pan w (delikatnie pisząc) nie najlepiej dobranym krawacie (a wydaje się uważać zupełnie inaczej) prezentujący zapachy garniturowe, nie sprawia wrażenie osoby, której opinii można by zaufać:)

https://www.youtube.com/watch?v=1g5C6uKn8G0

Edit,
A jednak ktoś J-ROL'a wspominał, zauważyłem dopiero po opublikowaniu posta :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć