Teraz jest 24 września 2018, 03:21 - Pn

• Reklama

Ulubieni Youtuberzy

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Aktywny forumowicz

Re: Ulubieni Youtuberzy

Post14 maja 2018, 06:30 - Pn

Jeremiego przestałem oglądać po dosłownie kilku odcinkach, gdy zorientowałem się, że w większym stopniu dezinformuje niż informuje. Za to bardzo fajnie swe kanały prowadzą: MrSmelly1977, Smelling Great Fragrance Review i Redolessence.

Kamil

Forumowicz

Post14 maja 2018, 07:46 - Pn

Antarjami napisał(a):Brooklynfragrancelover jest o k:) starszy pan ktory lubi perfumy:) widac ze nie zalezy mu na slawie, a na zapachach;)
Jeremy czesto nie wie co mowi ... Kilka tyg temu mowil ze Dior Sauvage edt jest juz out . Rozwodzil sie nad tym ze to "nie modern dna " i wyrzuca go ze swojej kolekcji, a dzis ? Jego top one w summer list 2018...

Ja tez lubie Brooklyn..., ale intro ma smiechowe, przypomina mi sie gielda i lata 90 :lol:

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post14 maja 2018, 08:35 - Pn

A Brooklyn jest wiekowy to lata 90 mu pasują :D
Ostatnio edytowano 26 lipca 2018, 22:54 - Cz przez Antarjami, łącznie edytowano 1 raz

lukszyk

Forumowicz

Post15 maja 2018, 11:52 - Wt

Jeremy odlatuje "do you believe?" :lol: z pewnością brał lekcje u jakiegoś kołcza. Jego widzowie zapatrzeni w niego jak w boga :twisted:
jeszcze trochę i to będzie kanał motywacyjny ;)

Dobrze że są jeszcze "normalne" kanały o perfumach, jak redolessence czy robes08
Zapraszam na mój bazar viewtopic.php?f=52&t=20338

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post16 maja 2018, 09:54 - Śr

Jaremiasz wprowadza własną markę perfum!! :o
https://www.youtube.com/watch?v=GDu0F9tl9X8&t

Jak myślicie, będzie kit czy hit?
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Ulubieni Youtuberzy

Post16 maja 2018, 09:58 - Śr

"the best on the world"

Ciekawe co mu z tego wyjdzie :)

sulek

Forumowicz

Post16 maja 2018, 10:02 - Śr

Czepiacie się Jeremiasza a prawda jest taka, że to jedyny jutuber z tego środowiska trzymający poziom techniczny.
- Jakość filmów
- Sceneria
- "Przebojowość" i entuzjazm prowadzącego
- Oczywiście kobitki, które się tam pojawiają
- Sama prezencja prowadzącego

Jest Jeremiasz, potem długo, długo, długo nic,
I filmy nagrywane schabowym pokazujące właściwie nerdów opowiadających głosem prawie truposza o zapachach.
Tak - YT to medium wizualne i chociażby film był genialny pod względem merytorycznym to zawsze przegra z przeciętniakiem ale mającym elementy o których wspomniałem wcześniej.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post16 maja 2018, 10:03 - Śr

Sprytnie powiedział, coś w ten deseń:
"To będą najlepsze perfumy na świecie, nie mówię, że najlepiej sprzedające się, ale najlepsze".
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Antarjami

Forumowicz

Post16 maja 2018, 14:03 - Śr

sulek napisał(a):Czepiacie się Jeremiasza a prawda jest taka, że to jedyny jutuber z tego środowiska trzymający poziom techniczny.
- Jakość filmów
- Sceneria
- "Przebojowość" i entuzjazm prowadzącego
- Oczywiście kobitki, które się tam pojawiają
- Sama prezencja prowadzącego

Jest Jeremiasz, potem długo, długo, długo nic,
I filmy nagrywane schabowym pokazujące właściwie nerdów opowiadających głosem prawie truposza o zapachach.
Tak - YT to medium wizualne i chociażby film był genialny pod względem merytorycznym to zawsze przegra z przeciętniakiem ale mającym elementy o których wspomniałem wcześniej.

Tu sie go nikt nie czepia. Prawda jest taka ze inni jutuberzy sa nudni, czytaja sklad perfum, siedza w swoim pokojach, zle ubrani, zle uczesani, zle wystylizowani to wszystko prawda. Jeremy ma to czego nie maja inni. Wyczucie stylu, wyglad, prezencje. A perfumy wlasnie sie z tym kojarza z elegancja i szykiem, a Jeremy to ma. Dlatego wygrywa. Ja np czepiam sie tego ze czasami nie wie co mowi - raz że dany zapach jest out, a potem za jakis czas - jest boski, cudowny itp. Potem mowi, ze nigdy nie kupi drogiego samochodu, że bedzie zawsze skromnie zyc i boom ferrari. Duzo takich przykladow by mozna pisac i pisac. Sa plusy i minusy ale jak to mowie " kazdy ma swoj cien" :)

Perfumy odniosa sukces bo beda wlasnie kojarzone z sukcesem, elegancja , szykiem i tak beda pachniec. To bedzie mieszanka Chanel. Creed, Dior.

sulek

Forumowicz

Post16 maja 2018, 14:24 - Śr

To jest YouTube. Tutaj nikt nie zwraca uwagi na to, co mówisz. Istotne jest to JAK to mówisz.
Wartościowe treści są tylko i wyłącznie w formie pisanej.

Back

Aktywny forumowicz

Post16 maja 2018, 18:03 - Śr

sulek napisał(a):Wartościowe treści są tylko i wyłącznie w formie pisanej.

Co :lol: Nie no, proszę... :D

A żeby nie było offtopu. Jeremiego oglądałem prawie od początku, bo wchodziłem w ten temat po to, żeby znaleźć perfumy dla siebie, które będą się podobać i mi, i płci przeciwnej. Dlatego w 100% mi odpowiadał. I mimo tego, że moje priorytety w tej dziedzinie zaczęły się zmieniać, a wiedza zaczęła rosnąć i tak całkiem przyjemnie mi się go oglądało.
Ale to, co się dzieje od jakiegoś czasu, czyli: mowy motywacyjne, płakanie przed kamerą, nierobienie nic przez 3 minuty po to, żeby materiał się nagrał i żeby było go więcej do obejrzenia, czy właśnie ciągłe zmienianie zdania zaczynają mnie tak denerwować. Swoją drogą ciekawy jest fakt, że jak lukszyk wcześniej napisał, jego fani traktują go jako boga i mam wrażenie, że nie widzą rzeczy, o których piszemy.

slawekwch

Forumowicz

Post16 maja 2018, 19:00 - Śr

Mam dokładnie takie same przemyślenia, Jeremiego super się oglądało, szanuję szczególnie np. za materiał z Guerlaina, wiele z jego rekomendacji z mój pospolity mainstreamowy nos trafiło, ale to co się ostatnio dzieje to jest dramat.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

sulek

Forumowicz

Ulubieni Youtuberzy

Post16 maja 2018, 19:31 - Śr

@Back może inaczej - YT to nie jest medium do wartościowych treści. YT opanowane jest przez dzieciaków o możliwościach skupienia uwagi jak u złotej rybki. Oczywiście znajdziesz też treści wartosiowe. Ale one sie nie sprzedają.
Swoją drogą nigdy nie zrozumiem dlaczego nie przyjął się w Polsce format podcastów. Idealna sprawa w samochodzie, na treningu - we wszystkich miejscach, gdzie wideo byłoby niewskazane.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

pittipi

Post16 maja 2018, 19:59 - Śr

Nie przyjął się bo ludzie nie mają aż takiej potrzeby zgłębiania wiedzy, a do tego głównie służą podcasty. Poza tym większość wartościowych podcastów jest po angielsku, a wiele osób nie zna tego języka. Ja często słucham w każdym razie i gorąco polecam: Grant Cardone, Gary Vee, Andy Frisella.
A jeśli chodzi o Jeremiego, to pozwolę sobie dorzucić 3 grosze.
Tak naprawdę od niego zaczęła się moja zajawka z perfumami. Jego pasja mnie po prostu zaraziła, sposób w jaki prezentuje to wszystko jest po prostu świetny.
I zgadzam się tutaj z tym, że merytorycznie są lepsi od niego. Taki słynny pan Marcin z jednego polskiego bloga. Ale jak porównamy ile jeden i drugi przyciąga odbiorców, oraz ile Jeremy spędził na yt (na poważnie niecałe 3 lata), to od razu widać jakie to przynosi rezultaty. Pasja pasją, ale zbudowanie swojej własnej marki, która przynosi hordy wyznawców, to klucz do sukcesu.
Teraz to i tak jest nic, Jeremy to młody 28 letni chłopak, a ile już osiągnął w tej branży (mówił że dostał propozycje współpracy z jego nowym zapachem od 2 wielkich domów mody). Jeździ po świecie, tylko w tym roku miał spotkania z Kenneth Cole, z największymi tuzami perfumeryjnymi (Wasser, Demachy), a największe domy perfumeryjne zapraszają go do siebie. Zobaczycie gdzie będzie za 10 lat. Wtedy będzie jeździł Bugatti i mieszkał w Monaco 8-)
Bo w życiu o to chodzi- albo tworzysz coś wielkiego, albo jesteś przeciętniakiem, ale z pasją. Ale za samą pasję chleba nie kupisz.

bassfreak

Post20 maja 2018, 07:18 - N

Ja lubię Jeremiego za tą jego energię aż miło się ogląda każdy jego film i fakt dobry montaż filmów i jego wygląd też dużo daje , od niego zaczęła się moja zajawka na zapachy

jak ktoś lubi z humorem to polecam Big Beard Business , uwielbiam gościa :D

pingwin

Aktywny forumowicz

Post20 maja 2018, 09:27 - N

sulek napisał(a):To jest YouTube. Tutaj nikt nie zwraca uwagi na to, co mówisz. Istotne jest to JAK to mówisz.
Wartościowe treści są tylko i wyłącznie w formie pisanej.

I właśnie dlatego szkoda czasu na oglądanie tych aktorów :). Czasami dziewczyna słucha jakiś wizażystek, i to co słyszę kaleczy moje uszy. Nie jestem polonistą i nie wytykam błędów bo sam jej popełniam, ale gdy w jednym zdaniu ktoś trzy razy mówi "fajne", a w trakcie całego filmu jest w stanie powtórzyć to setki razy to znak, że coś poszło nie tak. Trochę tak, jakby te filmy nie przechodziły jakiejś kontroli jakości, po prostu sam bełkot. Zero treści - samo pier------lenie jaki to produkt jest "fajny". Po jednym takim nagraniu nie musicie oglądać drugiego, treść jest oczywista.
.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Mam 200 flaszków.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post15 czerwca 2018, 06:48 - Pt

https://www.youtube.com/watch?v=BlHwplqJVzw

no nie wierzę, walił pompki, co za pajac.. :lol:

Antarjami

Forumowicz

Post15 czerwca 2018, 09:03 - Pt

;) :)
Ostatnio edytowano 26 lipca 2018, 22:55 - Cz przez Antarjami, łącznie edytowano 1 raz

WiesiuWojnar

Forumowicz

Post15 czerwca 2018, 18:12 - Pt

Z psychiką u niego wszystko w porządku. Robi w okół siebie dużo szumu, chce stworzyć swoją markę, a ludzie to łykają ;) według mnie te jego zachowanie jest już podyktowane czysto biznesowo. Niedługo jego kanał będzie o nim samym, a nie o zapachach 8-)

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post02 lipca 2018, 07:39 - Pn

https://www.youtube.com/channel/UCuXBCJ ... jSqVmzHMw/
wow ten Portugalczyk ma... 138k subów :shock:
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć